csuporka555 (62) 94.29% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
m9inden rendben, kedves megbízható vevő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes, megbízható és gyors vásárló! Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.indole000 (1449) (Eladó)
Pozitív
2010.12.10. 17:38:48
187848807
Minden OK, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nemetvarierik (251) (Eladó)
Semleges
2010.12.06. 22:50:37
186600905
Véletlenül rossz méretű termék került feltöltésre amit csak utóbb vettem észre,és elnézést kértem a kedves Vevőtől. csuporka555 nagyon megértő partner volt,mindenkinek csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: rossz volt a termék mérete.sztella981 (159) (Eladó)
Pozitív
2010.11.28. 11:06:02
184876539
megbízható vevő ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hajdurozsa (3189) (Eladó)
Pozitív
2010.11.27. 22:09:28
186629682
Minden rendben zajlott, gyors, pontos maximálisan megbízható vásárló ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vásárló! Minden rendben volt és köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek,korrekt Vaterás!+++Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szilvas16 (1101) (Eladó)
Pozitív
2010.09.24. 08:19:03
180129578
Megbízható partner!!!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.642968.salah23 (402) (Eladó)
Pozitív
2010.09.12. 16:11:59
178714393
nagyon korrekt kiváló vaterás!csak++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2010.09.05. 15:27:43
175243191
Nem kérte! Állítólag nem ő rendelte, hanem a barátnője!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kokuszcsok2 (514) (Eladó)
Pozitív
2010.09.03. 13:36:26
176693260
Egy kedves, korrekt vevőt ismertem meg. Ajánlom! Köszi a vásárlást! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves,korrekt gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato es szimpatikus. Mindenkinek ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors és szimpatikus partner! Mindenkinek szívből ajánlom, sok sok ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Barbados28_a (67) (Eladó)
Negatív
2010.06.11. 11:21:19
170848301
3 hét leforgása alatt nem jött,és nem fizette ki a terméket!!Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.5922393.1szer1 (3511) (Eladó)
Pozitív
2010.06.07. 15:19:54
167575310
Pontos, kedves, kiváló partner, köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut elpostáztam, mégis negatív viszajelzést kaptam...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kingabingo (240) (Eladó)
Negatív
2010.05.25. 10:38:29
170203638
Értékelésem már van.A vételárat nem kaptam meg és az árut nem adtam át!Nem tudom mit értékelt? Kapcsolattartás megvan,a mai napig levelezgetünk 2db tanga bugyiról.A vételárat azért nem kaptam meg mert a hölgy bankja nincs szerződésben az enyémmel és ezért nem tud utalni!no comment... Egy adott számlaszámra bárki utalhat vagy befizethet!Nem én vagyok az országban egyedül az AXA banknál és idáig egy vásárlómnak sem okozott problémát pedig volt köztük szintén OTP-s is. nem vagyok hülye, sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta eljutatni a vételárat sem utalva sem kp.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leütést követően rögtön jelentkezett, megadta a kért adatokat, majd amikor hosszú idő után felszólítást küldtem, akkor közölte, hogy nem Ő ütötte le a terméket... Engem nem zavar, ha valaki visszamondja a vásárlást, előfordul, hogy valakinek valós oka van rá, de a furcsa történeteket nem díjazom. Hallottam már érdekesebbnél érdekesebbeket...
Másik fél: én meg akartam venni nem tehetek ha a bankja ismeretlen nem azért licitáltam mert csak szórakozom szeretem volna a tangát nagyon na mindegy bár sajnálom ha más veszi meg mert ritkán van nagyméret
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egyeDIvat (1647) (Eladó)
Pozitív
2010.05.14. 09:29:55
166395956
Minden rendben ment!Ajánlom! Gyors és megbízható vevő! sok-sok++++ :):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
CincogiFolt (266) (Eladó)
Pozitív
2010.05.03. 07:48:54
165885017
Az adásvétel rendben megtörtént, a vevőt mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Háát végül is létejött alig egy hónap alatt. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyos, korrekt partner, ajánlom, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
834354.lengyelzoltan90 (1781) (Eladó)
Semleges
2010.04.22. 22:51:48
165479378
1 hónap alatt nem küldte el a vételárat
Másik fél: sajnos nem jó méretet néztem ez az én hibám
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő sajnos nem egyeztette a szállítás lehetőségét, és nem tudta vállalni a szállítás költségét. Sajnálom.
Másik fél: sajnos nem gondoltam át a szállítási feltétel hát ez az én hibám
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1029883.kingacska04 (625) (Eladó)
Pozitív
2010.03.22. 13:40:44
164317580
Minden rendben gyors pontos kiváló vásárló csakis +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csengebaba88 (919) (Eladó)
Pozitív
2010.03.18. 16:57:50
165222354
Gyors megbízható vásárló,mindenkinek ajánlom:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csengebaba88 (919) (Eladó)
Pozitív
2010.03.18. 16:57:34
165116688
Gyors megbízható vásárló,mindenkinek ajánlom:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan, korrekt, gyors vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm a vásárlást!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.Az adás-vétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
