anibali_2009 (43) 97.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, kedves partner. Ajánlom mindenkinek!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves partner. Ajánlom mindenkinek!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves partner. Ajánlom mindenkinek!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves partner. Ajánlom mindenkinek!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó kapcsolattartó, gyors, korrekt partner. Ajánlom másoknak is, és köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó kapcsolattartó, gyors, korrekt partner. Ajánlom másoknak is, és köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
biromarcsi (1106) (Eladó)
Pozitív
2012.07.20. 10:44:32
1611506225
Gyors, pontos, együttműködő és kulturált vevő. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom a partnert! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
biromarcsi (1106) (Eladó)
Pozitív
2012.07.20. 10:44:32
1608969068
Gyors, pontos, együttműködő és kulturált vevő. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom a partnert! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1091028.pappemese (435) (Eladó)
Pozitív
2011.11.15. 21:43:34
1498300595
Türelmes, gyors, megbízható vevő! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1091028.pappemese (435) (Eladó)
Pozitív
2011.11.15. 21:43:13
1498307582
Türelmes, gyors, megbízható vevő! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyos, megbízható, szívből ajánlom mindenkinek +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlani tudom csak is pozitív ++++++++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlani tudom csak is pozitív ++++++++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlani tudom csak is pozitív ++++++++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, szívből ajánlom ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2116202.GorogZitaTV (10) (Eladó)
Pozitív
2011.10.17. 12:23:13
1478524528
Köszönöm!Kedves, megbízható, rugalmas partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2116202.GorogZitaTV (10) (Eladó)
Pozitív
2011.10.17. 12:21:35
1478496626
Örülök, hogy tetszik!Kedves, megbízható, rugalmas partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors vevő, ajánlom mindenkinek! Úton a csomag,használjátok egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors vevő, ajánlom mindenkinek! Úton a csomag,használjátok egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors vevő, ajánlom mindenkinek! Úton a csomag,használjátok egészséggel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Regianya (3554) (Eladó)
Negatív
2010.07.12. 22:28:31
1082008925
Sajnálom hogy el kell rontanom a pozitívokat, de sem a leveleimre sem a fizetési emlékeztetőre nem reagál. Amennyiben az adásvétel mégis létrejön visszavonom az értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dorinacica (880) (Eladó)
Pozitív
2010.07.08. 13:29:36
1062086103
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom Őt :)))) Remélem találkozunk még! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom Őt :)))) Remélem találkozunk még! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még! A csomagot a tegnapi napon útnak indítottam, így kis szerencsével ma már meg is kaptátok! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még! A csomagot a tegnapi napon útnak indítottam, így kis szerencsével ma már meg is kaptátok! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még! A csomagot a tegnapi napon útnak indítottam, így kis szerencsével ma már meg is kaptátok! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még! A csomagot a tegnapi napon útnak indítottam, így kis szerencsével ma már meg is kaptátok! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még! A csomagot a tegnapi napon útnak indítottam, így kis szerencsével ma már meg is kaptátok! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom. Remélem találkozunk még ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dunnyus15_t (23) (Eladó)
Pozitív
2010.03.08. 15:21:19
907491247
Minden rendben ment... Kedves, korrekt vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható teszveszes. Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. További jó teszezést. Csak így tovább! Ajánlom++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, megbízható partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
