nanszia (263) 84.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 324 | 823 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 88 | 133 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 61 | 95 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 473 | 1051 adásvétel |
| Az eladóként kapott 11 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Doracska (3893) (Eladó)
Pozitív
2013.05.03. 12:21:07
1721438495
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Doracska (3893) (Eladó)
Pozitív
2013.05.03. 12:20:42
1716554744
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
975567.ullpgirl (35) (Eladó)
Negatív
2013.04.29. 17:29:46
1731766481
Sajnos a vevő nem reagált többszöri megkeresésem ellenére sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.975567.ullpgirl (35) (Eladó)
Negatív
2013.04.29. 17:29:10
1734315899
Sajnos a vevő nem jelentkezett többszöri megkeresésemre sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,többet nem tudok már várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett a termékért.Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem ajánlom senkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,pontos.kapcsolattartó!Csakis ++++++++++++++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaboca961 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 21:01:07
1727949797
Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaboca961 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 21:01:07
1727941463
Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaboca961 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 21:01:07
1726675844
Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaboca961 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 21:01:06
1734205217
Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaboca961 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 21:01:06
1727933486
Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaboca961 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 21:01:06
1735719146
Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaboca961 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 21:01:06
1727943500
Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gaboca961 (464) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 21:01:06
1732945484
Megbízható, pontos vásárló. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többszöri levélre, kérésre, felszólításra sem vette át a terméket (majd egy hónap telt el a vásárlás óta), levelekre is igen nehezen reagált! Nem kommunikál, nem bonyolítja le az adás-vételt és nem tartja magát a megbeszéltekhez! Senkinek nem ajánlom! Sajnálom, hogy 1 Ft-osért, de a vevő hozzáállása és magatartása hatalmas negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a megbeszéltek ellenére nem jött a termékértA vevő 1 hónap elteltével sem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Felelőtlenül licitál csatlakozom a többi negatívot adó társamhoz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem jelentkezikAz első megkeresésre még reagált, aztán mikor konkretizálni kellett volna az adásvételt, többszöri megkeresésre sem jelentkezett. Több mint egy hónapot vártam, nem tartom korrekt dolognak az ilyenfajta viselkedést..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Shanna102 (142) (Eladó)
Pozitív
2013.04.08. 21:07:16
1695853058
Minden rendben ment! Csakis ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Shanna102 (142) (Eladó)
Pozitív
2013.04.08. 21:07:16
1695849527
Minden rendben ment! Csakis ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsurka37 (632) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 12:46:37
1717597640
Úgy érzem eleget vártam még egy emailt sem írt ismételten. Remélem sikerül téged letiltanom hogy ne tudjál felelőtlenül licitálgatni. Nem ajánlom senkinek,unalomból licitálgat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsurka37 (632) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 12:46:37
1717592123
Úgy érzem eleget vártam még egy emailt sem írt ismételten. Remélem sikerül téged letiltanom hogy ne tudjál felelőtlenül licitálgatni. Nem ajánlom senkinek,unalomból licitálgat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ancsurka37 (632) (Eladó)
Pozitív
2013.03.27. 12:46:37
1717601690
Úgy érzem eleget vártam még egy emailt sem írt ismételten. Remélem sikerül téged letiltanom hogy ne tudjál felelőtlenül licitálgatni. Nem ajánlom senkinek,unalomból licitálgat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A személyes átvétel nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Emistar00 (171) (Eladó)
Semleges
2013.03.23. 08:33:52
1713537845
Sajnos a vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek nem ajánlom!Szerintem csak licitálgat össze-vissza!Tavaly óta megy a hercehurca,meguntam az írogatást!Utolsó két levelemre már nem válaszolt!Sajnálom,de kénytelen vagyok negatívval lezárni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csalari48 (3920) (Eladó)
Pozitív
2013.03.19. 20:56:15
1706120234
+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.splendid770 (151) (Eladó)
Pozitív
2013.03.15. 21:58:47
1679977421
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csalari48 (3920) (Eladó)
Pozitív
2013.03.09. 21:46:57
1703231420
+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Lajos203 (2587) (Eladó)
Pozitív
2013.03.07. 08:03:03
1718387087
Minden rendben volt, megbízható,nagyon kedves, korrekt partner,csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő többszöri e-mail megkeresésre sem reagált. Az adatainál megadott telefonszámot nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom a 45 negatív értékeléshez!Nagyon sajnálom,tavaly december 28.-a óta,eddig vártam!Rengeteg emailt küldtem,de semmi válasz nem jött!Mást nem tehetek! Nem ajánlom az illetőt,mert megbízhatatlan!:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dorafigeczki (55) (Eladó)
Pozitív
2013.02.13. 11:57:43
1702829675
Részemről minden rendben volt!! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pucca7frici (6) (Eladó)
Pozitív
2013.02.09. 10:45:57
1684293566
Köszönöm a vásárlást. Megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pucca7frici (6) (Eladó)
Pozitív
2013.02.09. 10:45:57
1684302176
Köszönöm a vásárlást. Megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható vevő. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri keresésre sem jelentkezett. Csak azért nem negatív mert már vásárolt tőlem és akkor nem volt semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.VicaCuccok (1893) (Eladó)
Negatív
2013.01.18. 17:59:31
1665565634
2 hónapja vásárolt. Egyszer sem válaszolt több levelet is írtam. Minden levelem elküldtem a vaterának is, pontosan azért hogy jelezzem én megtettem részemről a lépéseket. Nem értem minek licitál, ha nem kell a termék. Mivel nem mondta le, igy sajnálom, de negatív. Igazán türelmes voltam, előre bocsájtom hogy értékelésénél legalább egy elnézést szót várok, nem pedig negatív bosszúértékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ancsurka37 (632) (Eladó)
Negatív
2013.01.11. 03:27:55
1688911448
FELELŐTLENÜL LICTÁLGATÓ.NINCS HELYE EZEN AZ OLDALON.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ancsurka37 (632) (Eladó)
Negatív
2013.01.11. 03:25:04
1687244780
FELELŐTLENÜL LICITÁLGATÓ. NINCS HELYE ITT.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ancsurka37 (632) (Eladó)
Negatív
2013.01.11. 03:24:02
1689926075
FELELŐTLENÜL LICITÁLGATÓ.TÖBBSZÖRI MEGKERESÉSEMRE MÉG 1 EMAILRE SEM MÉLTATOTT. NINCS HELYE EZEN AZ OLDALON.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.konyvmosoly (17396) (Eladó)
Pozitív
2013.01.06. 20:56:42
1675742249
Megbízható, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csatlakozom a 42 negatív értékeléshez, 43.-nak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.paloczistvan (12) (Eladó)
Pozitív
2013.01.03. 19:47:48
1687064969
AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tikari123 (148) (Eladó)
Pozitív
2012.12.31. 13:25:28
1676539520
Korrekt vevő - mindenkinek ajánlom- csak+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
