mindenmobil (1758) 97.2% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1807 | 1959 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 79 | 79 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 52 | 52 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1938 | 2090 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1973 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A mai napig nem kaptam meg a megrendelt árut amit előreutalással ki is fizettem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kozmakisattila (18) (Vevő)
Semleges
2016.09.04. 21:37:38
2306416103
Sajnos a mai napig nem jött meg a csomag!Átutaltam az összeget, majd kaptam visszaigazolást és egy választ is, melyben írta az eladó hogy max 8-20-nap a szállítási idő! Július 25.-óta várom a csomagot!!! Azért még reménykedem....:-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hát igazából a leírtaknak egyáltalán nem felelt meg! Amit leír, az a Sony XPeria Z tok csillogó színekben. Erre kapok valami sza@@@.... csillogós levonó matricát amit egyenként kellene minden odalát ráragasztani egy szilikon tokra, aminek kiléte számomra X-akta... Kínai gagyiiiii, amit kb 1/10-ed áron szerez be! Az egy dolog, h külföldi szállítmány, de ne várjak már rá több mint 40 napot... egy ilyen F.s-ra...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott a kiszállítás, csak sokat kellett a termékre várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék kifogástalan. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott... Ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, az áru rendben megérkezett, ajánlom a partnert!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, teljeskörü tájékoztatás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,azt kaptam amit kértem .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megfelelt a leírásnak, a szállítási idő kicsit sokáig tartott, viszont ez is fel volt tüntetve a leírásban, illetve az eladó külön felhívta rá a figyelmemet, hogy valószínűleg 1 hétnél tovább fog tartani, így ezzel is elégedett vagyok. Teljesen korrektül zajlott minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors korrekt partner leírásnak megfelelő termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden tökéletes volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ISTVANSZAL (11) (Vevő)
Semleges
2016.07.19. 22:00:43
2262317159
A valószínű beszállítói hiba az eladó hibája is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elitezenekar (9) (Vevő)
Pozitív
2016.07.12. 09:48:41
2278452821
Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel tökéletesen lezajlott annak ellenére, hogy az árú távoli országból érkezett+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen utólag is .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden.Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár sokat vártam a megrendelt árura ,de azért 37 nap alatt megérkezett, kifogástalan állapotban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Eladó korrekt, a termék hibátlan. Viszont a szállításra valóban borzasztóan sokat kell várni. Igaz, ez sem kifogásolható, mert erre külön fel is hívja az aukcióiban az eladó a figyelmet. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Az áru kb. 2 hét után megérkezett. Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt Partner , mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hibás használt árut küldött
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Klaudia24_a (96) (Vevő)
Pozitív
2016.07.02. 11:55:00
2278489373
Megbízható, gyors eladó. Köszönöm a terméket :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csordasne84 (3499) (Eladó)
Pozitív
2016.07.01. 18:08:27
2283385523
Remek partner, ajánlom mindenkinek.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisslaszlogabor (470) (Vevő)
Pozitív
2016.07.01. 13:40:02
2265523640
Korrekt,megbízható üzleti partner:!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,megbízható eladó mindenkinek ajánlom!Meg kaptam tegnap,érdemes volt kicsit várni!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tehát: licit előtt megkérdeztem, hogy hallani-e az egérkattintást. Azt írta, hogy mivel nincs mozgóalkatrész, nem. Megjött az egér (felhívta a figyelmet, hogy hetek, mire megjön, tehát ahhoz képest még korán is kaptam, kb. két és fél hét mire megjött. Ezzel nem volt gondom.), és kattintottam vele, és kattant!!! Felvettem videóra, hogy kattan, átküldtem neki a screenshotolt válaszával együtt, hogy nem kattan. Nem kaptam rá választ. Felrakom, megpróbálom árában eladni... :-S
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy kicsit később kaptam meg a terméket, de ez nem az eladó hibája! Az eladóval minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen rendben volt!Azt kaptam amit vártam!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudok értékelni mert nincs mit.Nem kaptam még meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megadott (8-30 munkanap) szállítási határidőn belül megérkezett (20 munkanap) a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos negatív értékelést kell adnom mert nem az (LG L65 digitizer D280 érintő panel D280N touch) jött meg hanem valami féle laptop kábel.Nem értem mi nem volt világos a beküldő cégtől,vagy hogy lett leadva a megrendelés de dühös vagyok. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bluangel007 (124) (Vevő)
Pozitív
2016.06.05. 16:00:41
2242141715
minden rendben köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A hírdetésben említett termék nem makulátlan állapotban egészen pontosan javíható öntési hibával érkezett meg plusz 30 perc munkával sikerült összeraknom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.GYorsan megjött a posta, köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék kissé silány minősége és az eltérő termékszín a megrendelttől valószínűleg az árat tükrözi.. A kommunikációra azért jobban odafigyelnék, bár sokan nem igen törődnek vele.{Mobil: hívhatatlan, mail: nehézkes kapcsolatfelvétel }. Mindemellett az Aukció lebonyolítódott, azért küldöm a pozitívat, köszönöm..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzoradZoltan54 (75) (Vevő)
Pozitív
2016.06.03. 18:35:20
2251169543
Megbizható korrekt partner ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzoradZoltan54 (75) (Vevő)
Pozitív
2016.06.03. 18:33:52
2251169537
Megbizható,korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, precíz eladó. Sajnos az érintőpanelban a fényérzékelő nem működik, a szakszerű beépítés ellenére sem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó a termék,működik. Meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tothbandi13 (19) (Vevő)
Pozitív
2016.05.27. 14:12:14
2240477843
minden rendben volt, a termék hibátlan
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KOrrekt megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.