WooooX_a (133) 95.86% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
901998.ata971 (0) (Vevő)
Pozitív
2010.06.02. 17:44:36
170588482
nagyon köszönöm, a vatera csapatának pedig jó munkát kivánok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.spanyokaroly (1) (Vevő)
Semleges
2010.06.02. 14:27:31
171505171
A termék átvétele és a fizetés rendben megtörtént,mégis kissé hibás terméket kaptam.EZT szóvá is tettem,de úgy látszik szállítás közben történt vele valami.Nem az érték a lényeg,úgy gondolom ez az eladót minősíti,ez BECSÜLET kérdése.Meggondolom kitől vásárolok legközelebb.S.K.
Másik fél: A termék csak nem lett beállítva és ezért hoz ki egy vesszőt az idő számainak elején, ez egyszerűen a rossz beállítás kérdése mert 12 órás üzemmód helyett csak 24 órásba kéne átállítani! Most az hogy nem tudja beállítani az órát, az Önnél milyen becsületbeli kérdést vet fel? Reggel írt egy üzenetet, amire most ugyanezt válaszoltam, de közben már az értékelést is elkészítette! Csak gratulálni tudok!
Csak ajánlani tudom, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A PONTOSÁGAL MINDEN RENDBEN VOLT DE NEM VOLTAM AZ ORÁVAL MEGELÉGEDVE 3 NAPOT HORDTAAM ÉS LEMERÜLT AZ ELEM HA TUDOM HOGY MÉG ELEMET IS KELL BELE VEGYEK AMI EGY NORMÁLIS ELEM 1000FT BA KERÜL AKKOR NEM VESZEM MEG.SZOVAL ENNYI
Másik fél: Ezért negatív értékelés? Ön jelezte hogy három nap után lemerült az elem? Hát nem! Valószínűleg garanciában küldtem volna egyet! Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, ugye ismeri a mondást! Gratulálok a hozzáállásához!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ThePartyzan (175) (Vevő)
Pozitív
2010.06.01. 15:29:35
170767514
A terméket megkaptam és tökéletesen elégedett vagyok vele! Korrekt Partner, ajánlom mindenkinek!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt, csak ajánlhatom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nayon gyors és korrekt üzlet volt,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm.Minden a leírtak szerint,ajánlom mindenkinek a vele való üzletelést++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tatarnebaniko (23) (Vevő)
Pozitív
2010.05.25. 12:04:15
170499509
Korrekt, megbízható partner. Szívből ajánlom mindenkinek.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut rendben megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors kapcsolatfelvétel és postázás. Mintaértékű, remek Vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1451589.Gizolda1 (150) (Vevő)
Pozitív
2010.05.21. 10:16:15
170110226
Gyors, megbízható, pontos eladó! Köszönjük. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ThePartyzan (175) (Vevő)
Pozitív
2010.05.20. 19:38:50
171130236
Nagyon gyors és korrekt Partner! Ajánlom mindenkinek!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nemethsziszy (101) (Vevő)
Pozitív
2010.05.20. 18:39:12
170411988
Gyors, korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NagyAndras123 (9) (Vevő)
Pozitív
2010.05.20. 17:56:56
170062703
Gyors ügyintézés egy korrekt, megbízható partenrrel. Maximálisan ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes, pontos, segítőkész
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden úgy zajlott ahogy azt elvártam.Időben és precizen tájékoztatott a vásárlás lebonyolításában.A terméket gondosan,biztonságosan becsomagolva vettem át.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben volt,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, rugalmas, megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NAGYON JÓ VATERÁS PONTOS PRECIZ AJÁNLOM MINDENKINEK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.biczobalint90 (3) (Vevő)
Pozitív
2010.05.16. 23:31:25
166990317
minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel gyors, korrekt és sikeres volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.raszputyin1 (152) (Vevő)
Pozitív
2010.05.14. 18:43:15
168429141
A készülék meg érkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, korrekt árú, korrekt eladó ! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors és korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden abszolút rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, maximálisan ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner, javaslom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
47730.Miki02 (445) (Vevő)
Pozitív
2010.05.02. 12:40:20
166428721
Minden rendben történt, a masina bírja a bringát is :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez eladó korrekt, viszont a saját hibám miatt nem jöhetett létre az üzlet! Sajnálom! De ennek ellenére szeretnék pozitívat adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt vaterás, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm, gyorsan megkaptam! Korrekt, pontos, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó vaterás ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors Vaterázó, mindenkinek csak ajánlani tudom +++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt korrekt fél
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és gyorsan lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
