slezi7_a (355) 99.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 357 | 377 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 376 | 396 adásvétel |
| Az eladóként kapott 381 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt kedves,gyors eladó,Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Korrekt, megbízható eladó. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Évek óta rendelek a Vaterán,de ilyen tökéletes partnerre nem találtam.Rendkivül segítőkész , rugalmas,gyors és pontos. Vásároljatok tőle,nem fogtok csalódni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt, megbízható partner! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors kedves és pontos partner mindenkinek csak ajánlani tudom,és ilyen eladót kívánok.Kellemes Ünnepeket és Boldog új esztendőt.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.floriolpipi (198) (Vevő)
Semleges
2011.12.21. 20:18:25
1521129416
Nem volt a keresett szin!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, pontos szállítás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1942015.Lulu90_a (348) (Vevő)
Pozitív
2011.12.21. 13:44:15
1524737294
Megbízható,pontos eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden a megbeszéltek szerint
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlani tudom ! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.davidkincsem (34) (Vevő)
Semleges
2011.12.19. 18:52:36
1513933871
rendszerhiba miatt nem tudtunk kontaktalni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szemeredilaci (34) (Vevő)
Pozitív
2011.12.19. 16:20:10
1524032672
gyors, együütműködő, tökéletes vaterás, nagyon meg vagyok elégedve+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbizható, korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljes mértékben korrekt, csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Korrekt adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott! Megbízható eladó! Ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.luiluilui72 (47) (Vevő)
Pozitív
2011.12.17. 11:13:35
1521524351
Minden rendben volt ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, nagyon jó kapcsolattartó és rugalmas eladó, csakis +++++++++++++!!!! A termék kiváló karácsonyi ajándék lesz majd! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
claviercharlotte (47) (Vevő)
Pozitív
2011.12.16. 14:51:12
1521523370
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon meg vagyok elégedve az eladóval, a kommunikáció folyamatos volt és nagyon gyorsan megérkezett a termék amit gyönyörű csomagolásban ajándékzacskóval és díszdobozban kaptam kézhez a vásárlástól számított 3. napon. Köszönöm szépen, csodás ajándék lesz :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, segítőkész, gyors és rugalmas eladó. Azt kaptam amit kértem olyan csomagolásban ami meg volt beszèlve. Csakis ajánlani tudom!!! Sok-sok ++++ !!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt eladó. az áru tökéletes volt! minden a megbeszéltek alapján történt..ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors volt és nagyon kedves az eladó. Köszönöm szépen !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, gyors kapcsolatfelvétel, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eleshenrietta (8) (Vevő)
Pozitív
2011.12.13. 21:03:14
1468055653
ajanlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi szépen .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, körültekintő és remekül kommunikál. Mindenkinek ajánlom! Remek vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel sajnos nem jött létre!Az eladóval teljes mértékben meg voltam elégedve!Mindenkinek ajánlom nagyon korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudtam megvásárolni a kiszemelt órát, mert nem volt már készleten a korábban feltűntetett, általam kiválasztott színű óra :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló eladó , ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt! Nagyon gyors,rugalmas és kedves partnerek! AJÁNLOM! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Norbibacsi (254) (Vevő)
Pozitív
2011.12.05. 21:45:59
1517492912
Villámgyors, pontos partner, őszintén ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és Megfelelő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.