bzsoroka (1794) 98.33%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1824 | 3901 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 67 | 87 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 31 | 45 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1922 | 4033 adásvétel |
| Az eladóként kapott 978 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kicsit nehézkesen, de a leírtaknak megfelelő szép állapotban megérkezett, köszönöm. Megbízható, korrekt eladó. BÚÉK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett.Minden ok..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1073849.Tami11 (1105) (Vevő)
Negatív
2012.12.26. 10:54:57
1665720824
Nem megbízható!!! nem kaptam meg a terméket pedig a pénzt átutaltam az ünnep után feljelentést teszek a hatóságnál ennyi és meglátjuk hogy mi lesz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az áru megérkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögősen jött meg az áru de végülis ideért !!! azért ajánlom de türelmesnek kell lenni legalábbis nekem , ez a tapasztalatom ..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit döcögősen jött meg az áru de végülis ideért !!! azért ajánlom de türelmesnek kell lenni legalábbis nekem , ez a tapasztalatom ..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cskriszta79 (131) (Vevő)
Pozitív
2012.12.22. 13:55:31
1675603304
Megkaptam az árút,késve bár,de minden o.k.Köszönöm,senki sem tökéletes.Boldog Karácsonyt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cinderella01 (137) (Vevő)
Pozitív
2012.12.21. 13:26:47
1665711677
Kedves, kommunikatív, segítőkész partner! Nehézségei, problémái mindenkinek lehetnek, és vannak is - ennek ellenére sikeresen megtörtént az adásvétel!Ajánlom másoknak is!!! ++++++++++++ Köszönöm a termékeket :) Kellemes karácsonyt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cinderella01 (137) (Vevő)
Pozitív
2012.12.21. 13:26:47
1660484252
Kedves, kommunikatív, segítőkész partner! Nehézségei, problémái mindenkinek lehetnek, és vannak is - ennek ellenére sikeresen megtörtént az adásvétel!Ajánlom másoknak is!!! ++++++++++++ Köszönöm a termékeket :) Kellemes karácsonyt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru rendben megérkezett, de az eladót nem ajánlom. Megértést vár a partnertől, de ennek érdekében nem sokat tesz. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkésve, de ideért a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit késve,de megérkezett a csomag! :) Köszönöm szépen!A termék hibátlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit késve,de megérkezett a csomag! :) Köszönöm szépen!A termék hibátlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit késve,de megérkezett a csomag! :) Köszönöm szépen!A termék hibátlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fusionblue (109) (Vevő)
Pozitív
2012.12.14. 06:22:06
1673834102
Kedves eladó, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm. Jó szívvel ajánlom az eladót Vaterás vásárlótársaimnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm. Jó szívvel ajánlom az eladót Vaterás vásárlótársaimnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm. Jó szívvel ajánlom az eladót Vaterás vásárlótársaimnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Összesen négy terméket vásároltam a hölgytől minden termék árát elutaltam plusz a posta költség.Első reklamációmra e-mailben válaszolt amiben azt írta , hogy nem kapta meg a pénzt.Rá egy hétre telefonon értem utol akkor költözésre hívatkozott. Azóta semilyen úton nem érem el.Két felhasználónevet használ (bzsoróka ill. gera69)Ebből az egyik már inaktív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt udvarias partner, csak ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció nem jött létre,mert licitáltam egy termékre,de még a lezárás előtt kértem az eladót,hogy fogadja el a licitem törlését,mert már nincs szükségem a termékre.Semmi reagálás,így a terméket megnyertem. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tarbajanos (253) (Vevő)
Pozitív
2012.12.11. 15:42:28
1677409379
Gyors, rugalmas, korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.doboszsuzska (17) (Vevő)
Semleges
2012.12.11. 12:47:39
1653869969
Késve kaptam meg, de minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nagyszerű, megkaptam, köszönöm! Már majdnem feladtam, de örülök, hogy nem tettem. Remélem már minden rendben van az eladóval is! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tankaranka (141) (Vevő)
Pozitív
2012.12.10. 21:16:51
1674113780
Gyors, kedves, pontos eladó, jó minőségű termék. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tankaranka (141) (Vevő)
Pozitív
2012.12.10. 21:16:51
1674160100
Gyors, kedves, pontos eladó, jó minőségű termék. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tankaranka (141) (Vevő)
Pozitív
2012.12.10. 21:16:51
1673834081
Gyors, kedves, pontos eladó, jó minőségű termék. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tankaranka (141) (Vevő)
Pozitív
2012.12.10. 21:16:51
1674118856
Gyors, kedves, pontos eladó, jó minőségű termék. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tankaranka (141) (Vevő)
Pozitív
2012.12.10. 21:16:51
1674308201
Gyors, kedves, pontos eladó, jó minőségű termék. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tankaranka (141) (Vevő)
Pozitív
2012.12.10. 21:16:51
1673837444
Gyors, kedves, pontos eladó, jó minőségű termék. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3662606.manca20 (83) (Vevő)
Pozitív
2012.12.10. 15:43:58
1673834075
köszönöm Katica sok sok +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elég nehézkes volt de ide ért ...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom másnak is. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom másnak is. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csipszi2_v (840) (Vevő)
Pozitív
2012.12.08. 16:19:21
1674888956
Kedves, megbízható partner. Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.agora500 (1364) (Vevő)
Semleges
2012.12.08. 10:02:06
1674677906
Sajnos, nem tudom az Eladóval felvenni a kapcsolatot, pedig régi vevője vagyok, tartok tőle, valami baj történhetett vele, Ő nem ilyen felelőtlen, sőt eddigi tapasztalataim szerint nagyon gondos, lelkiismeretes és korrekt Partner. Aggódom miatta. Sajnos, nem lehet telefonon sem elérni, nem tudom, mi történhetett vele, valóban komolyan aggódom. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, segítőkész eladó (problémái mindenkinek lehetnek). Az áru tökéletes:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható, szuper gyors eladó, tökéletes termékkel!!!! Csakis Pozitív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon jó kapcsolattartó, gyors, megbízható, pontos, az áru kifogástalan és tökéletesen megfelelt a leírásnak! Az eladót mindenkinek AJÁNLOM, köszönöm, és maximálisan +++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon jó kapcsolattartó, gyors, megbízható, pontos, az áru kifogástalan és tökéletesen megfelelt a leírásnak! Az eladót mindenkinek AJÁNLOM, köszönöm, és maximálisan +++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon jó kapcsolattartó, gyors, megbízható, pontos, az áru kifogástalan és tökéletesen megfelelt a leírásnak! Az eladót mindenkinek AJÁNLOM, köszönöm, és maximálisan +++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.