14178293.Szilwim7672 (147) 77.53% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
qwert970 (172) (Eladó)
Semleges
2012.09.28. 15:57:36
1602931793
Nincs kapcsolat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben lezajlott.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.knicky576 (4451) (Eladó)
Pozitív
2012.09.24. 20:07:10
1629240974
Én maximálisan elégedett vagyok! Nagyon köszönöm!!! Úton a csomag!!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel sok várakozást követően sem sikerült , alíg elérhető , és nem megbízható, nem várok tovább, úgy látom semmi értelme!!!ez ------ lenne!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel sok várakozást követően sem sikerült , alíg elérhető , és nem megbízható, nem várok tovább, úgy látom semmi értelme!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.qwert970 (172) (Eladó)
Semleges
2012.09.23. 17:23:45
1604941256
Nincs kapcsolat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.qwert970 (172) (Eladó)
Semleges
2012.09.23. 17:23:09
1604507933
Nincs kapcsolat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a megbeszéltek ellenére sem utalt, az egyeztetések pedig megtörténtek. Talán legközelebb, én egy hónapot vártam. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a megbeszéltek ellenére sem utalt, az egyeztetések pedig megtörténtek. Talán legközelebb, én egy hónapot vártam. Sajnálom.Többszöri megkeresésre sem jelentkezett a vevő a termékért, 4 hetet vártam, sajnos nem tudok tovább várni. Ha szólt volna, hogy nem kell a termék nem adok negatívot, de így nem tudok mit tenni...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.martikaedit (2390) (Eladó)
Pozitív
2012.09.19. 12:38:10
1613584067
Én szívesen ajánlom másoknak is!!!!A csomag úton van+++++++++++++++Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.martikaedit (2390) (Eladó)
Pozitív
2012.09.19. 12:38:10
1613568419
Én szívesen ajánlom másoknak is!!!!A csomag úton van+++++++++++++++Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.martikaedit (2390) (Eladó)
Pozitív
2012.09.19. 12:38:10
1613583323
Én szívesen ajánlom másoknak is!!!!A csomag úton van+++++++++++++++Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.verko74 (2929) (Eladó)
Semleges
2012.09.17. 20:12:48
1622117588
Az adás-vétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel nem jött létre!gitta70_a (329) (Eladó)
Pozitív
2012.09.15. 19:26:57
1601804681
Korrekt, megbízható partner, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek! Az együttműködés akadálymentes. Köszönöm, remélem még találkozunk! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gitta70_a (329) (Eladó)
Pozitív
2012.09.15. 19:26:57
1616462630
Korrekt, megbízható partner, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek! Az együttműködés akadálymentes. Köszönöm, remélem még találkozunk! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1916898.estike05 (165) (Eladó)
Pozitív
2012.09.13. 14:38:31
1604463479
Minden ok!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1682126.EXP547 (545) (Eladó)
Semleges
2012.09.13. 13:11:04
1618560482
Sajnos már nem volt meg a csizma mire (1 hónap múlva) befutott az utalás. Megbeszéltük. Remélem máskor több szerencsénk lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos már nem volt meg a csizma mire (1 hónap múlva) befutott az utalás.bubuska000 (778) (Eladó)
Pozitív
2012.09.13. 09:31:51
1622439269
Minden rendben ment! ajánlom tovább ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt vevő.Csupa++++++++++ Remélem még találkozunk:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1609995875
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1609998974
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1609999364
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1609701623
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1610007836
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1609521761
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1609523117
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1609676810
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tiruska_v (240) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 15:48:13
1609999796
Korrekt, gyors Vevő. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 11:03:32
1621253870
Köszönöm!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megadjaaniko (6429) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 11:03:32
1622480660
Köszönöm!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megadjaaniko (6429) (Eladó)
Pozitív
2012.09.10. 11:03:28
1622192459
Köszönöm!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Regianya (3554) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 14:37:38
1613217491
Az aukciót közel 1 hónapja nyerte. A negatív értékelés kilátásba helyezése után volt csak hajlandó válaszolni a leveleimre és arról érdeklődött hogy mit nyert, mert az időközben inaktivált fiókja miatt nem tudja megnézni. Megírtam neki az utaláshoz szükséges adatokkal együtt. Azóta ismét eltűnt. Nem hiszem hogy van értelme tovább várnom. A vevőt nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2,5 hónap után sem sikerült lebonyolítani az adás-vételt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A "vevő" hibájából nem jött létre a tranzakció.2889524.bakobela42 (1444) (Eladó)
Negatív
2012.09.06. 09:50:52
1603387274
A tisztelt vásárló 06.17-én vásárolt 2-db.terméket 2-ft ért,a levelekre nem reagál,komolytalan vásárló! Ma már 09.06 van,úgy gondolom nincs mire várni tovább !De látom gyönyörű értékelései vannak,én sem tudok mást adni csakis negatívot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2889524.bakobela42 (1444) (Eladó)
Negatív
2012.09.06. 09:49:43
1603386182
A tisztelt vásárló 06.17-én vásárolt 2-db.terméket 2-ft ért,a levelekre nem reagál,komolytalan vásárló! Ma már 09.06 van,úgy gondolom nincs mire várni tovább !De látom gyönyörű értékelései vannak,én sem tudok mást adni csakis negatívot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig nem jelentkezett az árukért, majd többszöri levélváltás után ismét eltűnt. Azt hiszem elég sokáig türelmes voltam, de ez sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig nem jelentkezett az árukért, majd többszöri levélváltás után ismét eltűnt. Azt hiszem elég sokáig türelmes voltam, de ez sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig nem jelentkezett az árukért, majd többszöri levélváltás után ismét eltűnt. Azt hiszem elég sokáig türelmes voltam, de ez sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig nem jelentkezett az árukért, majd többszöri levélváltás után ismét eltűnt. Azt hiszem elég sokáig türelmes voltam, de ez sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig nem jelentkezett az árukért, majd többszöri levélváltás után ismét eltűnt. Azt hiszem elég sokáig türelmes voltam, de ez sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig nem jelentkezett az árukért, majd többszöri levélváltás után ismét eltűnt. Azt hiszem elég sokáig türelmes voltam, de ez sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig nem jelentkezett az árukért, majd többszöri levélváltás után ismét eltűnt. Azt hiszem elég sokáig türelmes voltam, de ez sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokáig nem jelentkezett az árukért, majd többszöri levélváltás után ismét eltűnt. Azt hiszem elég sokáig türelmes voltam, de ez sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A PARTNER INAKTIV MÁR PÁR NAPJA!! a termékeit kifizette , de válasz nem érkezik tőle, postázást vagy személyes találkozót kérne. A PÉNZÉT VISSZAUTALTAM!!! Sajnálom, ha a partner inaktiv értékelni sem tud - igy nem tud engem minősiteni : meg volt e elégedve a termékeimmel.....Termékeit újra hirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A PARTNER INAKTIV MÁR PÁR NAPJA!! a termékeit kifizette , de válasz nem érkezik tőle, postázást vagy személyes találkozót kérne. A PÉNZÉT VISSZAUTALTAM!!! Sajnálom, ha a partner inaktiv értékelni sem tud - igy nem tud engem minősiteni : meg volt e elégedve a termékeimmel.....Termékeit újra hirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A PARTNER INAKTIV MÁR PÁR NAPJA!! a termékeit kifizette , de válasz nem érkezik tőle, postázást vagy személyes találkozót kérne. A PÉNZÉT VISSZAUTALTAM!!! Sajnálom, ha a partner inaktiv értékelni sem tud - igy nem tud engem minősiteni : meg volt e elégedve a termékeimmel.....Termékeit újra hirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A PARTNER INAKTIV MÁR PÁR NAPJA!! a termékeit kifizette , de válasz nem érkezik tőle, postázást vagy személyes találkozót kérne. A PÉNZÉT VISSZAUTALTAM!!! Sajnálom, ha a partner inaktiv értékelni sem tud - igy nem tud engem minősiteni : meg volt e elégedve a termékeimmel.....Termékeit újra hirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A PARTNER INAKTIV MÁR PÁR NAPJA!! a termékeit kifizette , de válasz nem érkezik tőle, postázást vagy személyes találkozót kérne. A PÉNZÉT VISSZAUTALTAM!!! Sajnálom, ha a partner inaktiv értékelni sem tud - igy nem tud engem minősiteni : meg volt e elégedve a termékeimmel.....Termékeit újra hirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A PARTNER INAKTIV MÁR PÁR NAPJA!! a termékeit kifizette , de válasz nem érkezik tőle, postázást vagy személyes találkozót kérne. A PÉNZÉT VISSZAUTALTAM!!! Sajnálom, ha a partner inaktiv értékelni sem tud - igy nem tud engem minősiteni : meg volt e elégedve a termékeimmel.....Termékeit újra hirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A PARTNER INAKTIV MÁR PÁR NAPJA!! a termékeit kifizette , de válasz nem érkezik tőle, postázást vagy személyes találkozót kérne. A PÉNZÉT VISSZAUTALTAM!!! Sajnálom, ha a partner inaktiv értékelni sem tud - igy nem tud engem minősiteni : meg volt e elégedve a termékeimmel.....Termékeit újra hirdettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.