bardi_szilvia (106) 99.07% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 107 | 151 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 108 | 152 adásvétel |
| Az eladóként kapott 66 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
megbízható és gyors.csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható partner minden rendben volt +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható partner minden rendben volt +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves megbízható partner minden rendben volt +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcsi-m12 (678) (Vevő)
Pozitív
2010.09.15. 12:17:37
1221040670
Pontos, megbízható eladó. Ajánlom mindenkinek. ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!! Csupa+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható , kedves eladó!!! A ruhák szép állapotban!! Csupa+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TrenkaTimi (311) (Vevő)
Pozitív
2010.09.14. 14:10:56
1200789089
Nagyon korrekt eladó, minden rendben zajlott. természetesen csupa++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a gyors lebonyolítást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,Nagyon csini rucikat kaptam! kőszőnőm szépen!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,Nagyon csini rucikat kaptam! kőszőnőm szépen!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,Nagyon csini rucikat kaptam! kőszőnőm szépen!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,Nagyon csini rucikat kaptam! kőszőnőm szépen!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,kedves,megbízható eladó!Szuper termékkel!Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép terméket kaptam! Szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.13938062.elefantagyar_t (79) (Vevő)
Pozitív
2010.09.09. 02:52:42
1201467836
Minden rendben, csak ajánlani :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14157332.tamarka9 (64) (Vevő)
Pozitív
2010.09.04. 16:10:17
1201467847
kedves,megbizható,csak+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mditteno11 (279) (Vevő)
Pozitív
2010.09.02. 11:43:43
1201467834
Villámgyors, kommunikatív, kedves eladó. Köszönöm +++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy megint nálad vásárolhattam A ruhák nagyon szuperek. Remélem még találkozunk.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy megint nálad vásárolhattam A ruhák nagyon szuperek. Remélem még találkozunk.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy megint nálad vásárolhattam A ruhák nagyon szuperek. Remélem még találkozunk.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy megint nálad vásárolhattam A ruhák nagyon szuperek. Remélem még találkozunk.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örülök, hogy megint nálad vásárolhattam A ruhák nagyon szuperek. Remélem még találkozunk.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa +! Korrekt partner, remek termék, gyors, egyszerű lebonyolítás. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Super a ruci nagyon örülök++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon dögös mind a kettö csak pozitiv+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vadacska65_t (4) (Vevő)
Pozitív
2010.06.25. 19:20:32
1075420401
Minden ok!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors kedves kapcsolattartó eladó, nagyon szép a poncsó, köszönöm:) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, csak ajánlom, gyors, pontos, jól kommunikáló eladó! CSUPA POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönjük. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.varganetimea (103) (Vevő)
Pozitív
2010.06.08. 13:47:01
1030892590
Nagyon korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5538416.nagybzsuzsa_t (34) (Vevő)
Pozitív
2010.06.08. 11:27:24
1051406137
Korrekt, pontos eladó. Szuper termékek szuper áron, Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5538416.nagybzsuzsa_t (34) (Vevő)
Pozitív
2010.06.08. 11:27:24
1049576949
Korrekt, pontos eladó. Szuper termékek szuper áron, Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsancimanci (31) (Vevő)
Pozitív
2010.06.04. 22:12:00
1055858444
Nagyon kedves, gyors, eladó, nagyon szép termékkel!!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.billabongout (175) (Vevő)
Pozitív
2010.06.02. 19:28:51
1051419053
MAXIMÁLISAN meg vagyok elégedve, nagyon kedves, gyors, kommunikatív, segítőkész eladó, CSAK AJÁNLANI TUDOM! Remélem, hogy még találkozunk :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vadasviktoria (350) (Vevő)
Pozitív
2010.06.01. 08:45:20
1037133394
Minden rendben volt. Megbízható, gyors. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.100 %-ig megbizható, gyors tesz veszes. AJÁNLOM másnak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, gyors eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. ++++++ :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a szép nacikat! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a szép nacikat! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan ment. Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monika2580_a (395) (Vevő)
Pozitív
2010.04.25. 19:11:24
993630666
Minden rendben ment,ajánlom++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a kabit.Gyors,pontos,megbízható teszveszes!Ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos, kedves, korrekt eladó, ajánlom! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen, ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, villámgyors partner, mindenkinek ajánlom!!! Remek árut kaptam, csak++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztaforo (148) (Vevő)
Pozitív
2010.01.13. 13:44:32
812537643
Pontos precíz, megbízható partner, szép termékekkel. Köszönöm ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.