bardi_szilvia (106) 99.07% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 107 | 151 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 108 | 152 adásvétel |
| Az eladóként kapott 66 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, korrekt partner. Ajánlom mindenkinek. Csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, megbízható eladó! Bátran ajánlom mindenkinek! Sok +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sandorgabi (989) (Eladó)
Pozitív
2009.12.16. 08:47:17
824157092
Gyors,megbízható vásárló,szívből ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ekrisztina_t (277) (Vevő)
Pozitív
2009.11.29. 23:36:12
767345857
Minden rendben ment, köszönjük :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ekrisztina_t (277) (Vevő)
Pozitív
2009.11.29. 23:36:12
767340992
Minden rendben ment, köszönjük :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó szívvel ajánlom Őt nektek!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép a pulcsi! Megbízható partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dingeli111 (784) (Eladó)
Pozitív
2009.11.13. 09:15:59
795788077
Kedves, baratsagos üzlettars! Köszönöm a bizalmat, szeretettel visszavarlak..:-) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barbien2002 (40) (Eladó)
Pozitív
2009.11.11. 14:55:07
790734765
Megbízható,gyors,korrekt partner,mindenkinek bátran ajánlom!!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves vásárló. Ajánlom mindenkinek! Csak++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Megbízható, korrekt partner. Csak ajánlani tudom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner! Bátran ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner! Bátran ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner! Bátran ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner! Bátran ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden,rendben volt,gyors tranzakció.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10512893.Anna65_2008 (125) (Vevő)
Pozitív
2009.10.22. 11:58:51
755545657
Minden a megbeszéltek szerint zajlott,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hosszas levelezgetés és többszöri postaköltség utalás után sem érkezett meg a csomag az eladó hibájából, mert ROSSZUL címezte meg. Pofátlan dolognak tartom, hogy újra föltette eladásra a nadrágot.
Másik fél: Pofátlanságnak az olyan hangvételű leveleket tartom amit kaptam,nem szeretnék többé semmi kapcsolatot vele ,érdekes módon a pénzt amit kaptam visszaküldtem azt megkapta.Hála istennek vannak akik már ismernek!
Nagyon kedves, jó kapcsolattartó eladó, kiváló minőségű termékekkel! Szívből ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, jó kapcsolattartó eladó, kiváló minőségű termékekkel! Szívből ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovacslaszlo1 (316) (Vevő)
Pozitív
2009.10.15. 10:14:50
755637750
Gyönyörű áru, kedves eladó. mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos megbízható eladó, jó kapcsolattartó! Ajánlom, pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönettel megkaptam!Gyönyörűek a ruhák!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönettel megkaptam!Gyönyörűek a ruhák!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönettel megkaptam!Gyönyörűek a ruhák!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas, megbízható eladó, csakis pozitív!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas, megbízható eladó, csakis pozitív!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas, megbízható eladó, csakis pozitív!!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors kedves segítőkész eladó. minden rendben volt csak ajánlani tudom.KÖSZÖNÖM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönjük! Ajánlom másoknak is!+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12881139.1979-30 (39) (Vevő)
Pozitív
2009.10.07. 11:36:53
748359305
Kedves,aranyos pontos eladó!! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. csak ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Gyors,pontos,tiszta szívvel ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Gyors, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.A naci megérkezett.Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbent, ajánlom jó szivvel!!!!!4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendbent, ajánlom jó szivvel!!!!!4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendbent, ajánlom jó szivvel!!!!!4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendbent, ajánlom jó szivvel!!!!!4
Másik fél: Gyors,pontos vásárló. köszönöm a vásárlást.
Kedves, gyors eladó, nagyon szép nadrágokat kaptunk! Jó szívvel ajánlom másnak is! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors eladó, nagyon szép nadrágokat kaptunk! Jó szívvel ajánlom másnak is! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors eladó, nagyon szép nadrágokat kaptunk! Jó szívvel ajánlom másnak is! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,megbízható eladó,maximálisan elégedett vagyok a ruháival! Csak++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,megbízható eladó,maximálisan elégetett vagyok a ruháival! Csak++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,maximálisan megbízható eladó! Csak++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható,maximálisan elégett vagyok a ruháival! Csak+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
