jucckamama (111) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pontos megbízható eladó minden rendben ment.Maximálisan ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner,szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható partner, bátran ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors partner. Köszönöm szépen a szép rugit. Csakis ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kgehringer (448) (Eladó)
Pozitív
2009.10.09. 07:34:23
747762807
Gyors, korrekt vevő, kiváló kommunikációval. Csak ajánlani tudom!! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kgehringer (448) (Eladó)
Pozitív
2009.10.09. 07:34:13
747761360
Gyors, korrekt vevő, kiváló kommunikációval. Csak ajánlani tudom!! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, tökéletes vásárló!!!!!!!Nagyon pozitiv!!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10552454.Veresnezsanett (1090) (Vevő)
Pozitív
2009.10.05. 23:02:50
743827828
Szimpatikus,megbízható,szupergyors eladó.Remek teszveszes!Az áru pedig kiválló.Sok++++Neked!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors korrekt--ajánlom mindenkinek!!!! sok-sok+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,gyors ,korrekt---ajánlom mindenkinek!!!!Sok-sok++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors,korrekt-ajánlom mindenkinek!!!Sok-sok+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható szuper partner! Csak ajánlani tudom! Használjátok a csizmát egészséggel, köszönöm szépen a vásárlást. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eprespite_t (362) (Eladó)
Pozitív
2009.09.28. 20:15:17
719840307
Minden rendben zajlott +++++++ Ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Úton a csomag. Mindenkinek a legjobb szívvel ajánlom. Csupa-csupa++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szerencsi2008 (1596) (Eladó)
Pozitív
2009.09.23. 20:39:59
734512770
Nagyon kedves, gyors, megbízható teszveszes. Köszönöm a vásárlást.Mindenkinek szívből ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,kedves Vevő!Ajánlom mindenkinek!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
****Kedves,korrekt partner!Köszönöm a vásárlást és jó szívvel ajánlom!A csomagot feladtam:-)******
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mekintos_a (323) (Eladó)
Pozitív
2009.09.22. 08:37:42
733479470
Megbízható,gyors,pontos partner,bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LittleCherryBirodalom (881) (Eladó)
Pozitív
2009.09.22. 07:10:59
736562210
Szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást, tegnap feladtam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gaboca_76 (2021) (Eladó)
Pozitív
2009.09.21. 21:53:21
732450107
Úgy gondolom, minden a legnagyobb rendben ment. Remélem, az érzés kölcsönös (lesz). Köszönöm a vásárlást! Szívesen látnám a jövőben is a vevőim között! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható gyors eladó!++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt , megbízható vásárló. Szívből ajánlom és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos korrekt vásárló.Mindenkinek szívből ajánlom!!!!Remélem még találkozunk.Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors vásárló, mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves gyors vevő, még egyszer kösz a vásárlást, csupa++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,közvetlen partner.Mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szimpatikus vásárló. Ajánom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló, feladtam a csomagot. +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors és megbízható Vásárló-mindenkinek szívből ajánlom! A csomag úton van!Köszönöm:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vásárló szívből ajánlom mindenkinek, ma postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos csupa+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molnarsz_t (722) (Eladó)
Pozitív
2009.08.31. 09:38:41
719008273
Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
