buksikam54 (656) 96.86% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 678 | 1016 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 103 | 119 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 22 | 28 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 803 | 1163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 537 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
MAZSOLAGONDI (12) (Vevő)
Semleges
2011.12.05. 20:42:15
1499162705
a táskáról nem derült ki a termékleírásból, hogy kissé hibás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.poisongirl86 (94) (Vevő)
Pozitív
2011.12.02. 23:02:30
1500044198
A felsőt megkaptam, köszönöm! Korrekt partner! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt partner,mindenkinek ajànlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
313504.petya570 (173) (Eladó)
Pozitív
2011.12.02. 14:06:34
1502468465
Gyors,megbízható Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Energie198 (659) (Vevő)
Semleges
2011.12.01. 17:18:21
1499162612
Sajnos nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áruért értementem a megadot cimre mert az áru tulhoszu igy nem postázta de aposta költséget is elkérte.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.orhideak201 (483) (Vevő)
Pozitív
2011.11.30. 12:43:30
1501164605
Megbízható,segítőkész Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.orhideak201 (483) (Vevő)
Pozitív
2011.11.30. 12:42:27
1501164548
Megbízható ,segítőkész.ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Minden nagyon gyors volt, a tunika nagyon jó állapotban van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1878974.teszkoo (116) (Vevő)
Negatív
2011.11.28. 08:40:20
1483194701
Eladó nem reagált megkeresésemre!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1878974.teszkoo (116) (Vevő)
Negatív
2011.11.28. 08:39:38
1483185242
Eladó nem reagált megkeresésemre!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó nagyon rendes volt, az üzlet mégsem jött létre, mert sajnos a termék nem pont olyan volt, amilyenre számítottam, de ez nem az eladó hibájából történt, én néztem el a képet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek bátran ajánlom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.busapofapicurka (185) (Vevő)
Semleges
2011.11.26. 14:03:39
1496158640
Az adás-vétel nem jött létre, mert e-mailen keresztül nem tudtunk dűlőre jutni, telefonon pedig nem lehetett elérni.Sajnálom.:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyuszma26 (1127) (Vevő)
Pozitív
2011.11.25. 18:53:56
1497536921
Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bechtangela13 (46) (Vevő)
Pozitív
2011.11.25. 17:10:43
1500044258
Nagyon gyors, korrekt partner.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyystvan (325) (Vevő)
Pozitív
2011.11.25. 09:28:07
1499162603
Gyors, kedves, pontos vaterás! Mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
blanche90_a (187) (Vevő)
Pozitív
2011.11.24. 22:03:11
1500044261
Minden rendben történt, a megbeszéltek szerint! Ajánlom, profi, jó Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
iuliamuresan88_a (36) (Vevő)
Pozitív
2011.11.24. 13:51:20
1494057467
nagyon kedves eladó, minenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
időpontot nem tudtuk egyeztetni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KAPCSOLATBA AKARTAM LÉPNI AZ ELADÓVAL,DE NEM VÁLASZLT AZ E-MAILEIMRE,A TELEFONSZÁMA SEM ÉL,KÉT HETET VÁRTAM TOVÁBB NEM VÁROK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a mai napig nem kaptam meg a terméket,pedig már a vásárlás napján átutaltam az árát.Az eladó nem válaszol leveleimre.Szerettem volna segíteni neki,hogy utánaérdeklődök a postán,de nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A blúzt köszönettel megkaptam, de a nyaka annyira koszos volt, hogy nem volt gusztusom kimosni,igy kidobtam. Amúgy minden rendben zajlott, gyors, pontos,kommunikativ vaterás. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és gyors. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
