marchiol (652) 99.7% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 653 | 1496 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 662 | 1505 adásvétel |
| Az eladóként kapott 407 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
thildiko_t (506) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 22:28:07
1899623792
Megbízható, kommunikatív eladó. Szép termékek. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.thildiko_t (506) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 22:28:07
1903665602
Megbízható, kommunikatív eladó. Szép termékek. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.thildiko_t (506) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 22:28:07
1903660043
Megbízható, kommunikatív eladó. Szép termékek. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.thildiko_t (506) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 22:28:07
1904899244
Megbízható, kommunikatív eladó. Szép termékek. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.thildiko_t (506) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 22:28:07
1903661156
Megbízható, kommunikatív eladó. Szép termékek. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.thildiko_t (506) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 22:28:07
1899611576
Megbízható, kommunikatív eladó. Szép termékek. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vegyesshop (1194) (Eladó)
Pozitív
2014.06.13. 21:32:30
1896415895
Köszönöm a vásárlást!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
licitkukac (239) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 09:26:30
1900117787
Mindennel nagyon elégedett vagyok. Csak is pozitív, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.licitkukac (239) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 09:26:30
1887640046
Mindennel nagyon elégedett vagyok. Csak is pozitív, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.karika85_v (823) (Vevő)
Pozitív
2014.06.13. 08:00:33
1902011768
Minden rendben és gyorsan ment! Másoknak is szívből ajánlom!! Csupa +++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönöm. :) Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, gyors, jó kapcsolattartó Eladó. Ajánlom másoknak is :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.raczjudit33 (504) (Vevő)
Pozitív
2014.06.12. 09:30:19
1892069366
Minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tornadonicky (8) (Vevő)
Pozitív
2014.06.12. 06:23:14
1897771586
Teljes mértékben pozitív +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Apucimacika (616) (Vevő)
Pozitív
2014.06.11. 22:35:59
1902016673
Minden rendben ment! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, másnak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas partner, szép termék, full pozitív! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.emikszemiksz (9) (Vevő)
Pozitív
2014.06.07. 15:11:09
1897767002
Gyors, pontos, megbízható partner.Csak ajánlani tudom mindenkinek.++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Szép terméket kaptunk. Köszönjük!!! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dudinho1983 (24) (Vevő)
Pozitív
2014.06.06. 18:51:27
1902031355
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angyalka2010 (342) (Vevő)
Pozitív
2014.06.06. 17:45:48
1902024947
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, gyors és kedves eladó. Ajánlom mindenkinek. Sok sok +++++++++++++. Köszönöm szépen a szép pulcsikat :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, gyors és kedves eladó. Ajánlom mindenkinek. Sok sok +++++++++++++. Köszönöm szépen a szép pulcsikat :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, gyors és kedves eladó. Ajánlom mindenkinek. Sok sok +++++++++++++. Köszönöm szépen a szép pulcsikat :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, gyors és kedves eladó. Ajánlom mindenkinek. Sok sok +++++++++++++. Köszönöm szépen a szép pulcsikat :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké csak +++++++++++++++ !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké csak +++++++++++++++ !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép a ruha,amit kaptam!Teljes mértékben pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,kommunikatív és türelmes eladó! Szívből ajánlom mindenkinek! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,kommunikatív és türelmes eladó! Szívből ajánlom mindenkinek! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,kommunikatív és türelmes eladó! Szívből ajánlom mindenkinek! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,megbízható partner.Csak ajánlani tudom mindenkinek.+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható partner.Csak ajánlani tudom mindenkinek.+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható partner.Csak ajánlani tudom mindenkinek.+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható partner.Csak ajánlani tudom mindenkinek.+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri vásárlás során is rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri vásárlás során is rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.