marchiol (652) 99.7% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 653 | 1496 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 662 | 1505 adásvétel |
| Az eladóként kapott 407 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt, tökéletesen elégedett vagyok. Nagyon kedves, gyors eladó! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.948016.Blacklock_v (350) (Vevő)
Pozitív
2013.05.30. 19:48:30
1742767535
Minden ok,csakis+++++++++++++++++!!!Ajánlom,köszönjük:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.948016.Blacklock_v (350) (Vevő)
Pozitív
2013.05.30. 19:46:17
1738153394
Minden rendben zajlott,szuper,köszönjük:-) Csakis+++++++++++++++++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.948016.Blacklock_v (350) (Vevő)
Pozitív
2013.05.30. 19:45:40
1736719205
Minden rendben zajlott,csakis++++++++++++++++Ajánlom:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas partner, szép termék, full pozitív! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas partner, szép termék, full pozitív! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas partner, szép termék, full pozitív! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas partner, szép termék, full pozitív! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztinakata (1051) (Vevő)
Pozitív
2013.05.30. 13:09:55
1741876457
Minden rendben zajlott! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Saját felelősségemre kértem sima postával sajnos a posta hanyagsága miatt nem kaptam meg. Vállaltam, így mindenképpen pozitív az értékelésem.Ettől függetlenül az eladó kapcsolattartó,ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Nagyon kedves, kommunikatív és gyors eladó. Köszönöm szépen :) és szívből ajánlom!!! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt gyors eladó. Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner minden elvárásnak maximálisan megfelel, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos eladó, szép termékkel. Maximálisan ajánlom. +++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép terméket kaptam egy kedves eladótól. Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zentecinti11 (9) (Vevő)
Pozitív
2013.05.25. 10:41:10
1737684365
Nagyon szép terméket kaptam,köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zentecinti11 (9) (Vevő)
Pozitív
2013.05.25. 10:41:10
1740478160
Nagyon szép terméket kaptam,köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zentecinti11 (9) (Vevő)
Pozitív
2013.05.25. 10:41:10
1739731877
Nagyon szép terméket kaptam,köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zentecinti11 (9) (Vevő)
Pozitív
2013.05.25. 10:41:10
1738157714
Nagyon szép terméket kaptam,köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a termékedet. Minden a legnagyobb rendben volt!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a termékedet. Minden a legnagyobb rendben volt!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a termékedet. Minden a legnagyobb rendben volt!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a termékedet. Minden a legnagyobb rendben volt!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicamicanaci (1608) (Vevő)
Pozitív
2013.05.24. 09:21:04
1745318132
Csakis+++++++++++++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicamicanaci (1608) (Vevő)
Pozitív
2013.05.24. 09:21:03
1745757917
Csakis+++++++++++++++!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szép terméket kaptam :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szuper áru, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment, ajánlom bátran mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt, az árú leírtakkal megegyezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbízható partner. Másoknak is ajánlom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljesen a leírtaknak megfelelő a kis felső, szép kifogástalan állapotban. Korrekt és segítőkész eladó, mindenkinek ajánlom szívesen. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép a felső, minden a leírtaknak megfelelő, korrekt eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt partner, mindenkinek csak ajánlani tudom!! Szép és kifogástalan a kis felső +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves kapcsolattartó és türelmes eladó!!Gyönyörű a felső,még csodálatosabb élőben mint a képeken!Nagyon szépen köszönjük!!!Mindenkinek szívből ajánlom őt!!Csupa+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt csak is pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabrielnemeth (143) (Vevő)
Pozitív
2013.05.22. 18:36:32
1742768747
Minden rendben ment!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas partner, szép termék, full pozitív! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas partner, szép termék, full pozitív! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, rugalmas partner, szép termék, full pozitív! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép termék, pontos gyors eladó! Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.monikamihaly (1361) (Vevő)
Pozitív
2013.05.21. 14:47:41
1742280377
Megbízható, korrekt partner. Szívesen ajánlom őt másoknak is. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csillagos ötös az Eladónak ! Szuper a cipő , köszönöm .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom másoknak is! Gyors,megbízható,kedves!Részemről POZITÍV! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott, köszönöm +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.