Smiti01 (1777) 97.09% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1832 | 2108 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 145 | 156 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 55 | 61 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2032 | 2325 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1970 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szaboniki880 (69) (Vevő)
Pozitív
2013.05.11. 18:01:06
1740438407
Igaz,hogy majdnem egy hónapot kellett várnom,amíg megkaptam a terméket,és sem a levelemre sem a telefon hívásokra nem reagált,de végül is megkaptam amit kifizettem!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elegedett vagyok az aruval es az eladoval
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitiv +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valeri001_a (115) (Vevő)
Pozitív
2013.05.09. 09:16:55
1745986583
Köszönöm az árut!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel sikeresen zárult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rozalinda25_t (117) (Vevő)
Pozitív
2013.05.08. 18:18:58
1746736829
A töltő megérkezett. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kissé lassan érkezett meg. De a termék rendben van, tökéletes. Remek eladó, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jóindulattal pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jóindulattal pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner,ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, minden rendben ment, mindenkinek ajánlom!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árú megérte!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru nagy sokára megérkezett, de a kommunikáció nagyon nehézkes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6171016.73gn7c (0) (Vevő)
Pozitív
2013.05.05. 11:52:25
1743465236
Az egyik kép egy valódi beats füllhalgatót ábrázol de az árunak köze nincs a beatshez. minden esetre minden korrekt volt a headsetnek borzalmas hangja van de 900ft-ért megérte. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt és megbizható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Korrekt, jó Vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló,megbízható,gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitìv+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.villszakember (98) (Vevő)
Negatív
2013.05.02. 16:16:39
1744981349
telefonon nem elérhető, emailcím rossz, smsre nem válaszol
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben zajlott az üzlet, a partnert ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott az üzlet, a partnert ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors. Nem volt semmi probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alexandros44 (69) (Vevő)
Pozitív
2013.04.29. 17:26:25
1739024144
minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bognarendre (205) (Vevő)
Pozitív
2013.04.28. 10:25:35
1740948380
Minden rendben ment. Ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aránylag ok volt csak annyi hogy nem olyan volt mint a képen és erre az volt a válasz hogyoda volt irva hogy olyan stilusu egy kicsit csalódott vagyok de igaz el kell olvasni az úgynevezett apróbetüs részt is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó!Csak ajánlani tudom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mikuska89_a (31) (Vevő)
Pozitív
2013.04.24. 16:57:03
1738085723
Megfelelt a leírtaknak! Jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.Kiváló üzletfél,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos gyors lebonyolítás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tommykid21 (23) (Vevő)
Semleges
2013.04.23. 14:11:59
1742671355
Nem azt kaptam amit amképen láttam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Csak pozitív!Ajánlom mindenkinek! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A telefont ritkán vették fel, néha olyan vette fel, aki nem volt kompetens, és nem tudott segíteni. Más tekintetben minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
