Virgi5 (354) 94.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 374 | 441 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 27 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 20 | 23 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 421 | 495 adásvétel |
| Az eladóként kapott 273 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem mertem megvenni a terméket, mert telefonon meg tudtam, hogy nem eredeti, de "kellemes az illata". Eredetinek volt hirdetve. Sajnos nem lehetett átutalással fizetni, én pedig a postában nem bízom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vásárlás nem jött létre, mivel az eladóval történt telefonbeszélgetéskor kiderült, hogy fizetni csak rózsaszín csekken lehet és az árú sem eredeti, mint ahogy az a leírásban szerepel, bár -az eladó szerint- "finom illata van"....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Attól eltekintve, hogy átutalás helyett rózsaszín csekken kérte a termék árát, amit persze pluszban én fizettem, a termékkel, az árához képest elégedett voltam. Az eladó nem egy értékelős típus, ezért nem is érdemelné meg a kapott értékelések után járó csillagait. Nem is akartam őt értékelni, de hetente jön az e-mail, már unom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Attól eltekintve, hogy átutalás helyett rózsaszín csekken kérte a termék árát, amit persze pluszban én fizettem, a termékkel, az árához képest elégedett voltam. Az eladó nem egy értékelős típus, ezért nem is érdemelné meg a kapott értékelések után járó csillagait. Nem is akartam őt értékelni, de hetente jön az e-mail, már unom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt és gyors! Csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,csak ajánlani tudom!Köszönöm szépen!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fzsuzso1969 (161) (Vevő)
Pozitív
2011.01.23. 07:57:09
1436148548
Megbízható, gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fzsuzso1969 (161) (Vevő)
Pozitív
2011.01.23. 07:57:09
1436228890
Megbízható, gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.segundahope_t (5) (Vevő)
Pozitív
2011.01.20. 22:37:31
1434295565
Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, és gyorsan, Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok maximálisan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elégedett vagyok maximálisan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbizható. Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Teljes mértékben megvagyok elégve!A rózsaszín csekkes módszeren kéne csak változtatni!De egyébként csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, és megbízható eladó. Jó kapcsolattartó. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mariannka2010 (108) (Vevő)
Negatív
2011.01.12. 14:44:19
1434613785
Nem jött létre adásvétel, mert az eladó nem volt hajlandó e-mail-ben elérhetőséget, címet megadni. Én pedig így tartom azt korrektnek hogy legyen írásos nyoma.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.10294674.mokuci77 (88) (Vevő)
Pozitív
2011.01.12. 09:45:27
1436228869
Köszönöm,mindenkinek ajánlom-:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sanyi122222 (198) (Vevő)
Pozitív
2011.01.11. 18:54:37
1436228885
Köszönöm! Megkaptam a terméket! minden okés!! ajánlom mindenkinek! mondjuk a rózsaszín csekk helyett be lehetne mást bevezetni:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, a csomagot megkaptam, gyors, kedves vatárás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A parfüm megfelelt az elvárásnak,a partner messzemenőleg udvarias és előzékeny volt.A csomagküldés gyors és korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baranyaimagdi (283) (Vevő)
Pozitív
2011.01.09. 18:04:19
1360128925
Meg voltam elégedve a termékkel. Csupa +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolattartó vaterás. Köszönöm szépen+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott,megbízható eladó. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, ajánlom, +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++-+ Hiányzott a viszont információ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ancsibaba79 (26) (Vevő)
Pozitív
2011.01.07. 08:38:12
1434613978
Nem jött létre az adásvétel, de nem az eladó hibájából! Nekem jött közbe valami! Ettől függetlenül pozitív a véleményem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.12400071.adee69 (0) (Vevő)
Pozitív
2011.01.06. 13:57:56
1368553151
Pozitíííív! Csak ajánlhatom, Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors és megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos csak akkor lehet elérni az eladót, amikor ő akarja, így végül nem sikerült egyeztetnünk.
Másik fél: A nap 24 órájában el lehet érni sajnos,ugyhogy nem tudom önnek,hogy nem sikerült.
Minden rendben volt.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A levelemre nem válaszolt, hiába kértem, hogy adja meg a számlaszámot, ahová a pénzt tudom utalni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A póstaköltség magasabb, mivel a fizetést csak rózsaszín csekken lehet megtenni, ennek viszont költségvonzata van, így magasabbra jön ki a póstázás a feltüntetett értéknél. A termék leírásában az állt "gyári garanciával" , azonban az általam átvett termék kupakja szétesett az első felbontásnál és folyat. Az illat nem rossz, de nem is eredeti!!! :(
Másik fél: A rózsaszín csekk feladási díja nem terheli a vásárlót,annak költségét természetesen le kell vonni a feltüntetett postaköltségből,ezért van megadva a tényleges postaköltség! A termék kupakja,zárószelepje pedig a szállítás soráni dobálás végett szokott lepattani,valamint a termékkel másnak nem volt kifogása. Köszönöm!
Gyors pontos eladó ! Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos eladó. Ajánlom másoknak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, korrekt Eladó! Csak ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, korrekt Eladó! Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, kommunikatív Eladó! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan, rendben ment! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és gyors! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment az érut gyorsan megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.