1485067.MHkinga (135) 77.33% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 191 | 472 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 54 | 169 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 56 | 127 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 301 | 768 adásvétel |
| Az eladóként kapott 228 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, kapcsolat tartó eladó, de sajnos a terméket nem tudta küldeni, de a pénzt visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tudtunk megfelelően együttműködni, egy árut azóta sem kaptam meg, habár kifizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtunk megfelelően együttműködni, egy árut azóta sem kaptam meg, habár kifizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtunk megfelelően együttműködni, egy árut azóta sem kaptam meg, habár kifizettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit megkésve de köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem kaptam meg az elszámolást, így nem tudtam utalni. Azóta nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem kaptam meg az elszámolást, így nem tudtam utalni. Azóta nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem kaptam meg az elszámolást, így nem tudtam utalni. Azóta nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az eladó nem tudta a terméket elküldeni erről tájékoztatott így azértékelés semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az eladó nem tudta a terméket elküldeni erről tájékoztatott így azértékelés semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az eladó nem tudta a terméket elküldeni erről tájékoztatott így azértékelés semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissnapocska (453) (Vevő)
Negatív
2012.06.05. 17:24:17
1563161639
Sajnos én is úgy jártam, mint itt nagyon sokan mások. Átutaltam a pénzt, nem küldte az árút. 1 hónap haladékot kért, már kettő is eltelt. UNKORREKT. Lehet vele tenni valamit?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hónap után visszakaptam a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hónap után visszakaptam a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.3 hónap után visszakaptam a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem is tudom, mit írjak, pozitív, mert tartotta a kapcsolatot, de egyébként 5 láncból CSAK 1 érkezett meg!!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem is tudom, mit írjak, pozitív, mert tartotta a kapcsolatot, de egyébként 5 láncból CSAK 1 érkezett meg!!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem is tudom, mit írjak, pozitív, mert tartotta a kapcsolatot, de egyébként 5 láncból CSAK 1 érkezett meg!!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem is tudom, mit írjak, pozitív, mert tartotta a kapcsolatot, de egyébként 5 láncból CSAK 1 érkezett meg!!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem is tudom, mit írjak, pozitív, mert tartotta a kapcsolatot, de egyébként 5 láncból CSAK 1 érkezett meg!!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Március közepén rendeltem meg a fülbevalókat. A terméket nem kaptam meg, de a vételárat legalább visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Március közepén rendeltem meg a fülbevalókat. A terméket nem kaptam meg, de a vételárat legalább visszautalta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2012 januárjában vásároltam tőle, egy darabig hitegetett, de se áru, se visszautalás nincs a mai napig sem, megkeresésemre nem is reagál, szégyellje magát, ő egy csaló, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával, 2012 januárjában vásároltam két terméket, elutaltam a vételárat, de csak a hitegetés maradt, se a pénzem nem kaptam vissza, se az áru nem érkezett meg, és már a megkeresésemre sem reagál a kedves eladó, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitivat adok de elég sokat vártam a termékre:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A negatív értékelés mellett azért mertem a kommunikációját elégedettnek megítélni, mivel mindent megtett az ügyben, hogy a terméket megkapjam vagy a termék hiányában az átutalt pénzt visszakapjam.Ezt olyan kommunikációval tette meg, hogy sajnos ezt mind el is sikerült velem hitetni.Végül az ígéretek is és a pénz visszautalás is elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó átvert, és még sok más vaterást is!!! Az árut nem kaptam meg, a pénzem nem kaptam vissza, az eladót sehogy sem lehet elérni és már nem vatera felhasználó!!!!! Hogyan fordulhat elő ilyesmi???? Gondolom ez senkit nem érdekel a károsultakon kívül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó átvert, és még sok más vaterást is!!! Az árut nem kaptam meg, a pénzem nem kaptam vissza, az eladót sehogy sem lehet elérni és már nem vatera felhasználó!!!!! Hogyan fordulhat elő ilyesmi???? Gondolom ez senkit nem érdekel a károsultakon kívül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó átvert, és még sok más vaterást is!!! Az árut nem kaptam meg, a pénzem nem kaptam vissza, az eladót sehogy sem lehet elérni és már nem vatera felhasználó!!!!! Hogyan fordulhat elő ilyesmi???? Gondolom ez senkit nem érdekel a károsultakon kívül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó átvert, és még sok más vaterást is!!! Az árut nem kaptam meg, a pénzem nem kaptam vissza, az eladót sehogy sem lehet elérni és már nem vatera felhasználó!!!!! Hogyan fordulhat elő ilyesmi???? Gondolom ez senkit nem érdekel a károsultakon kívül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó átvert, és még sok más vaterást is!!! Az árut nem kaptam meg, a pénzem nem kaptam vissza, az eladót sehogy sem lehet elérni és már nem vatera felhasználó!!!!! Hogyan fordulhat elő ilyesmi???? Gondolom ez senkit nem érdekel a károsultakon kívül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó átvert, és még sok más vaterást is!!! Az árut nem kaptam meg, a pénzem nem kaptam vissza, az eladót sehogy sem lehet elérni és már nem vatera felhasználó!!!!! Hogyan fordulhat elő ilyesmi???? Gondolom ez senkit nem érdekel a károsultakon kívül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó átvert, és még sok más vaterást is!!! Az árut nem kaptam meg, a pénzem nem kaptam vissza, az eladót sehogy sem lehet elérni és már nem vatera felhasználó!!!!! Hogyan fordulhat elő ilyesmi???? Gondolom ez senkit nem érdekel a károsultakon kívül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó átvert, és még sok más vaterást is!!! Az árut nem kaptam meg, a pénzem nem kaptam vissza, az eladót sehogy sem lehet elérni és már nem vatera felhasználó!!!!! Hogyan fordulhat elő ilyesmi???? Gondolom ez senkit nem érdekel a károsultakon kívül!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.