antikdekor (459) 97.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 470 | 659 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 52 | 55 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 533 | 725 adásvétel |
| Az eladóként kapott 522 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbizhato elado!Koszonom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csodás portéka, kitűnő vaterás !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, igazán rugalmas Vaterás. Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MINDEN TÖKÉLETES VOLT. Köszönöm !!!k.b.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cszsuzsanna73 (267) (Vevő)
Pozitív
2017.04.13. 06:49:09
2461745951
Minden rendben ment.Személyesen mentem a termékért rendben gyorsan átadták,még bepakolni is segítettek.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan lezajlott! Annyit azért szeretnék megjegyezni, hogy érdemes alaposan körüljárni, megnézni a terméket, fizetés elött! Volt pár kisebb sérülés az asztal ónix lapjának a szélén, ami a fényképeken nem látszott, és úgy volt az asztal elhelyezve, hogy csak a fizetés után, az autóba berakáskor vettem észre! Nem reklamáltam, tetszik így is az asztal, csak leírom a tapasztalataimat! Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tasnadilaszlo (880) (Vevő)
Pozitív
2017.04.05. 14:07:55
2452681742
Minden rendben! Köszönöm! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.miklusicsakeva (83) (Vevő)
Pozitív
2017.03.29. 10:31:31
2457315275
Minden rendben és gyorsan zajlott. Nagyon szép kis asztalka. Maximálisan ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!!Köszönöm!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.11 karú csillárt szerettünk volna venni, de csak a 12 karú csillárt találtuk az eladó helyszínén. Egyébként az eladó nagyon készséges, segítőkész volt. Pár nappal később Budapestre is elhozott egy másik csillárt. Az eladót korrektnek és megbízhatónak tartom, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a személyes átadást nem tudtuk időben megszervezni, ezért az üzlet meghiúsult. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a személyes átadást nem tudtuk időben megszervezni, ezért az üzlet meghiúsult. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a személyes átadást nem tudtuk időben megszervezni, ezért az üzlet meghiúsult. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a személyes átadást nem tudtuk időben megszervezni, ezért az üzlet meghiúsult. :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet létrejött, az eladót korrektnek ismertem meg, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.seherezadeee (81) (Vevő)
Pozitív
2017.01.29. 14:25:57
2421032939
Minden rendben volt! De azért az eladó jelezhette volna,hogy hiányosak a kövek a díszfán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Joooooooooooo
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
**********
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves volt, de a tárgy állapota miatt nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manofej222 (190) (Vevő)
Pozitív
2016.11.13. 08:49:12
2381541548
Minden nagyon rendben volt, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru adatlapján a csomagküldés szerepelt, azonban e-mailben közölte hogy soha nem foglalkozik postázással. Amikor ezt szóvá tettem és próbáltam vele időpontot egyeztetni az átvétellel kapcsolatban, nem válaszolt az e-mailre. A címet pontatlanul adta meg, így kb. fél órán át kutattam a portással és a felügyelővel az Ecseri piacon mire sikerült megtalálnom. Egyedül a termék az amivel elégedett vagyok! Az eladó komolytalan!
Másik fél: A vevőnek elmagyaráztam, hogy sérülékenysége és terjedelme miatt a 120 éves bútort nem csomagolom és nem postázom. Vidékről Budapestre szállíttattam, hogy átvehesse egy ismerősömtől egy piacon október 29.én, amikorra az átvételt jelezte. Egyszer csak megjelent a piacon anélkül, hogy telefonon felhívott volna megtudni, hogy kinél, hol találja meg... Bocsánat, de ha valakinek nincs ennyi esze... az megérdemli, hogy bolyongjon több száz ember között egy piacon ahelyett, hogy 2 perc alatt átvette volna attól (a büfében) akinél ott lett hagyva. De mit is várhat az ember egy nulla tranzakciós vevőtől???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindennel elégedett voltam,ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janicsar (1218) (Eladó)
Pozitív
2016.10.24. 13:08:07
2350596092
++++++++ RENDBEN ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2016.10.21. 08:43:18
2345467112
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, szakértő, és melegen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletesen megfelelt az elvárásoknak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készséges, megbízható eladó, tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Készséges, megbízható eladó, tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ezustkanal2 (319) (Vevő)
Pozitív
2016.10.09. 22:06:07
2359421852
Minden rendben ment, köszönöm, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezustkanal2 (319) (Vevő)
Pozitív
2016.10.09. 22:05:29
2359420448
Minden rendben ment, köszönöm, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben lezajlott. Az eladó megbízható, gyors partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mallerzenit (13) (Vevő)
Semleges
2016.09.26. 07:12:58
2338418327
A vevő külföldön tartózkodik, ezért az árut még nem sikerült átvennem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
arborsansev (502) (Vevő)
Pozitív
2016.09.22. 14:47:20
2328265973
nagyon pozitív++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bodorjudit_v (90) (Vevő)
Pozitív
2016.08.26. 10:55:22
2305783577
A szék pont olyan mint amilyenre számítottam, minden a legnagyobb rendben történt +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó. A megvásárolt termék az elképzelésünknek megfelelt. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsoltiantik (3821) (Eladó)
Pozitív
2016.08.14. 17:14:08
2308705790
kiváló vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segitőkész rugalmas pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nadasdipeter (9) (Vevő)
Negatív
2016.07.27. 17:45:01
2285331647
A megadott telefonszámon egy ideges úriembert értem el, aki finoman szólva nem örült, hogy ezen a héten is az Ő telefonszámán kereste valaki ... Urat. Az ilyen eladókat ki kell tiltani a rendszerből, mert valótlan adatokat adnak meg! Ja, a negatív értékelésnél bejelölte, hogy kapcsolatba lépett velem, hát nem, pedig megkapta a telefonszámomat e-mailben. és másokat hoznak kellemetlen szituációba! Tartsa meg a székét.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
