antikdekor (459) 97.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 470 | 659 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 52 | 55 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 533 | 725 adásvétel |
| Az eladóként kapott 522 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minimalarte (277) (Vevő)
Semleges
2016.06.21. 10:39:18
2274261416
A személyes megtekintést követően elálltam a vásárlástól, az eladó korrekt, megértő volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Regisztráció nélküli vásárló (Vevő)
Pozitív
2016.06.20. 07:28:33
2273951063
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Probléma mentes tranzakció, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megérte megvenni, eredeti
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Mindenkinek jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adásvétel nem jött létre mert elveszett egy kis alkatrész de az eladó nagyon szimpatikus partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Okokokokokok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek alapján történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barnadaniel0 (-1) (Vevő)
Negatív
2016.04.05. 08:56:31
2215931573
Az eladó nem volt segítőkész a székkel kapcsolatban! És sajnos a magasság állító része nem működött, és ezért kértük engedjen az árból, majd megbeszéltük hogy keddig kérünk haladékot hogy javítható e a szék Majd kedden felhivtam hogy megvennénk a széket. Majd a válasza az volt hogy neki nincs ideje foglalkozni ezzel és rám nyomta a telefont. Majd késő délután újra hívtuk amire azt mondta hogy ő már utanna nézett az árának és nem fogja nekünk eladni és ránknyomta.most újra árulja 130ezerért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár a kommunikáció az eladóval kicsit nehézkes volt, a terméket végül megkaptam és azzal tökéletesen elégedett vagyok. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt megbizható vaterás. Ajánlom mindenkinek ! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Más állapotú tárgyat kerestem,de ha lehetne,csak pozitív értékelést adnék!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fagiforfagifor (1128) (Vevő)
Pozitív
2016.03.16. 10:35:16
2208339947
Segítőkész. megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KrisztiNa602 (0) (Vevő)
Pozitív
2016.03.09. 23:02:45
2195313818
Segítőkész, kedves eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.micimacko63 (223) (Vevő)
Pozitív
2016.03.04. 11:41:49
2203819634
Minden rendben zajlott , ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors,kedves,korrekt partner.Mindenkinek szívből ajánlom.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható eladó. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt lebonyolíás, szívesen ajánlom az eladót másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
wienerobuda (3710) (Eladó)
Semleges
2016.01.24. 20:16:21
2180608889
Tökéletes partner, de az üzlet nem jött létre ! + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tökéletes partner, de az üzlet nem jött létre ! + + + + +Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wienerobuda (3710) (Eladó)
Semleges
2016.01.24. 20:16:01
2180610881
Tökéletes partner, de az üzlet nem jött létre ! + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tökéletes partner, de az üzlet nem jött létre ! + + + + +Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló,gyors és pontos partner. Mint mindig, most is gyönyörű árut kaptam. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
caligula81 (147) (Vevő)
Pozitív
2016.01.14. 10:41:54
2165814239
Nagyon szép terméket kaptam.Ajánlom mindenkinek az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tesziveszi11 (442) (Eladó)
Pozitív
2016.01.10. 10:36:37
2164905314
Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.patakiferenc (273) (Vevő)
Pozitív
2016.01.04. 21:03:41
2175357092
Rugalmas,Korrekt ,elado,Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, kedves Vaterás! Köszönöm! +++++ Kellemes Karácsonyt kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm a szép hangszert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben!!Nagyon szépen köszönöm!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3 hét kellet a sikeres adás-vétel lebonyolításához, csak email-on lehetett a kapcsolatot felvenni, mert az adatlapon szereplő mobil elérhetőség rosszul van megadva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, hatékony eladó. Bátran ajánlom mindenkinek!!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
roxizorba (134) (Vevő)
Semleges
2015.11.05. 08:14:54
2145581906
A szekrény mérete nem olyan, mint amilyent vásárolni szeretnék ezért a vásárlástól elálltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm! ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megbeszélt időpontban megtekintettem az árut, de nem felelteg szàmomra. Az üzlet nem jött lézre. Az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.wienerobuda (3710) (Eladó)
Pozitív
2015.09.29. 10:33:21
2120018393
Szuper, gyors partner! + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ptahsarapis (1217) (Vevő)
Semleges
2015.08.17. 20:33:51
2094870035
Az eladó kissé elhamarkodottan ítélt. A terméket nem magamnak, hanem egy kedves barátomnak vásároltam meg. Ezt rögtön jeleztem az eladónak a tétel leütése után. A barátom azt mondta, hogy többször kereste az eladót, de nem tudtak időpontot egyeztetni. Az eladó engem nem tájékoztatott a fejleményekről, illetve az ő álláspontjáról. Ha ezt megteszi, valószínűleg tudok segíteni. A tiltólista szükségtelen, mert magamnak ilyesféle tárgyat, ilyen értékben nem vásárolok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fizetéskor láttam, hogy nem túl jó az állapota az előszobafalnak, emiatt nem vettem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment! Megbízható, gyors, rugalmas partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mistral777_a (452) (Vevő)
Semleges
2015.07.19. 18:28:04
2096577983
Nagyon korrekt,kedves eladó,az én hibámból nem jött létre a vétel,nem vettem figyelembe a bútor magasságát,így nem fért volna el a kívánt helyre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mementomori22_a (418) (Vevő)
Pozitív
2015.07.10. 18:18:56
2072859227
nagyon szép termék , remek vaterás , ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Személyes megtekintés után a tranzakció közös megegyezéssel nem jött létre, de a partner kedves és megbízható volt, így ennek ellenére ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
goldemerald (650) (Vevő)
Pozitív
2015.06.22. 22:06:47
2088614867
Megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.