kiralyboy (47) 92.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sokszepruha_v (78) (Eladó)
Pozitív
2010.10.25. 12:38:20
179284095
Minden rendben, ajánlom mindenkinek:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos megbízható vevő! Bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilviaagnes_v (90) (Eladó)
Pozitív
2010.09.16. 07:20:32
171504736
Nagyon kedves vásárló, igaz sokára fizetett de minden rendben zajlott le
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt és szimpatikus vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő anyagi problémái miatt nem jött létre az adásvétel, de legalább korrekten tájékoztatott. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt, megbízható partner, ajánlom mindenkinek! Örülök, hogy jó lett a cipő!:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
517169.dibireba (466) (Eladó)
Pozitív
2010.08.10. 08:49:17
173468612
Megbizható vaterás.Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
772821.deni100_a (1434) (Eladó)
Pozitív
2010.08.10. 08:31:52
176942990
Minden rendben zajlott. Pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Korrekt partner, mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pussycatsandy (54) (Eladó)
Pozitív
2010.07.29. 13:04:39
173115416
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Közel másfél hónap alatt nem vette át a terméket, sem pedig ki nem fizette. Több időpontot is megbeszéltünk, de soha nem érkezett meg. Utolsót 06.29-re ígérte, de azóta még a levelimre sem reagál. A számlaszámot is elküldtem neki, hogy akkor rendezzük le úgy, de semmi, pedig látom ide is belép naponta. Úgy érzem legalább egy levelet megérdemeltem volna, hogy ne várjak feleslegesen, ha meggondoltad magad!
Másik fél: Sajnálom. Én kérek elnézést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közel másfél hónap alatt nem vette át a terméket, sem pedig ki nem fizette. Több időpontot is megbeszéltünk, de soha nem érkezett meg. Utolsót 06.29-re ígérte! Tudja a címünket, felajánlottam, hogy azon a héten bármelyik délután jöhetett volna. De azóta még a levelimre sem reagál. A számlaszámot is elküldtem neki, hogy akkor rendezzük le úgy, de semmi, pedig látom ide is belép naponta. Úgy érzem legalább egy levelet megérdemeltem volna, hogy ne várjak feleslegesen, ha meggondoltad magad!
Másik fél: Sajnálom. Én kérek elnézést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Közel másfél hónap alatt nem vette át a terméket, sem pedig ki nem fizette. Több időpontot is megbeszéltünk, de soha nem érkezett meg. Utolsót 06.29-re ígérte! Tudja a címünket, felajánlottam, hogy azon a héten bármelyik délután jöhetett volna. De azóta még a levelimre sem reagál. A számlaszámot is elküldtem neki, hogy akkor rendezzük le úgy, de semmi, pedig látom ide is belép naponta. Úgy érzem legalább egy levelet megérdemeltem volna, hogy ne várjak feleslegesen, ha meggondoltad magad!
Másik fél: Sajnálom. Én kérek elnézést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyon kedves vásárló mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kreator999 (2069) (Eladó)
Pozitív
2010.07.12. 11:31:24
173748414
Minden OK. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, korrekt vevő, ajánlom!Csupa +++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZSUZSANNA75 (1274) (Eladó)
Pozitív
2010.06.16. 21:06:40
172049282
Nagyon kedves, korrekt, megbízható vaterás, maximálisan ajánlom mindenkinek!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
