tpolanka (79) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hű! Először is nagyon köszönöm azt a szép értékelést, amit kaptam :)))))! Aztán nagyon örülök, hogy ennyire tetszenek a szalvéták!!!!! Harmadsorban az én értékelésem: MAXIMÁLISAN POZITÍV!!!! Mindenkinek tiszta szívemből ajánlom a partnert!!!! Köszönöm a vásárlást és remélem, hogy találkozunk még!!!! És természetesen mindenképpen BUÉK!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást :)))))) BUÉK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
:) Örülök , hogy jók lettek használjátok egészséggel Buék nektek :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:54
1688937482
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:54
1684440716
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:54
1688882009
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:54
1688877599
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:54
1688878406
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:54
1688294039
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:54
1684037879
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:53
1688881217
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziszike07_t (2213) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 15:25:53
1688295509
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner, bátran ajánlom másoknak is! Köszönöm a vásárlást! Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ericka81 (1891) (Eladó)
Pozitív
2012.12.18. 22:35:05
1684184432
Gyors, pontos, jó kapcsolattartó. Köszönöm a vásárlást! Sok +++++++++++++++++++++ Úton a levél! ++++++++++++ Kellemes ünnepeket! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztaa (2803) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 21:38:14
1682768099
Minden rendben volt, szeretettel ajánlom! Köszönöm a vásárlást. Kellemes ünnepeket kívánok :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztaa (2803) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 21:38:14
1685624924
Minden rendben volt, szeretettel ajánlom! Köszönöm a vásárlást. Kellemes ünnepeket kívánok :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztaa (2803) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 21:38:14
1678083287
Minden rendben volt, szeretettel ajánlom! Köszönöm a vásárlást. Kellemes ünnepeket kívánok :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztaa (2803) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 21:38:14
1687833023
Minden rendben volt, szeretettel ajánlom! Köszönöm a vásárlást. Kellemes ünnepeket kívánok :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztaa (2803) (Eladó)
Pozitív
2012.12.17. 21:38:14
1680810950
Minden rendben volt, szeretettel ajánlom! Köszönöm a vásárlást. Kellemes ünnepeket kívánok :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner,másoknak is ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner,másoknak is ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner,másoknak is ajánlom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,pontos,gyors vevő,csak ajánlani tudom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló ,bátran ajánlom mindenkinek! :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathneerdei (3619) (Eladó)
Pozitív
2012.09.25. 13:23:43
1638876548
Nagyon kedves, gyors, maximálisan becsületes Partner! Ma feladtam. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! Sok-Sok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
horvathneerdei (3619) (Eladó)
Pozitív
2012.09.25. 13:23:43
1647656900
Nagyon kedves, gyors, maximálisan becsületes Partner! Ma feladtam. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! Sok-Sok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható vásárló. Jó szívvel ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható vásárló. Jó szívvel ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villamgyors, jol kommunikalo, egyuttmukodo partner, nyugodt szivvel ajanlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves partner. Csak ajánlani tudom! ++++++++ Úton a csomag!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sandormoni (744) (Eladó)
Pozitív
2012.09.05. 18:45:38
1629182531
Megbizható, gyors vevő, ajánlom mindenkinek. Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást. Úton a csomag++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
