bubus58 (154) 98.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 156 | 352 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 163 | 372 adásvétel |
| Az eladóként kapott 123 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
buszos417 (1341) (Vevő)
Pozitív
2011.01.13. 10:39:02
1435093526
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
buszos417 (1341) (Vevő)
Pozitív
2011.01.13. 10:39:02
1436028282
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
buszos417 (1341) (Vevő)
Pozitív
2011.01.13. 10:39:02
1436028255
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
buszos417 (1341) (Vevő)
Pozitív
2011.01.13. 10:39:02
1436028275
Minden rendben ment.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1472099.Gydion11_v (11) (Vevő)
Pozitív
2011.01.12. 20:17:23
1435092914
Korrekt megbízható partner csakis ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stipistopp (194) (Vevő)
Pozitív
2011.01.11. 21:43:40
1436028281
Kedves, gyors, ajánlom!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fannymaci001 (644) (Vevő)
Pozitív
2011.01.11. 12:11:04
1435093524
Kedves, segítőkész eladó! Csak is ++++++++++++++++++++++++ neki! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner csakis ajánlani tudom,Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Melinda-69 (561) (Vevő)
Pozitív
2011.01.10. 17:44:47
1435093304
Megbízható, korrekt eladó. Csak ajánlani tudom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,rugalmas eladó!!!Mindenkinek szívből ajánlom!!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
robertabaksa (110) (Vevő)
Pozitív
2011.01.07. 19:04:02
1435855562
Korrekt megbizható partner, jó kommunikáció, gondos csomagolás, gyors szállitás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó,szép áru.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paganblood_v (203) (Vevő)
Pozitív
2011.01.06. 17:15:09
1435724000
Megbízható, korrekt, gyors, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paganblood_v (203) (Vevő)
Pozitív
2011.01.06. 17:15:09
1435092944
Megbízható, korrekt, gyors, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paganblood_v (203) (Vevő)
Pozitív
2011.01.06. 17:15:08
1435093335
Megbízható, korrekt, gyors, ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Teljesen korrekt partner. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
unikornis911 (28) (Vevő)
Pozitív
2011.01.05. 09:15:02
1434001049
Korrekt partner mindennel max elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
unikornis911 (28) (Vevő)
Pozitív
2011.01.05. 09:15:02
1434167066
Korrekt partner mindennel max elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
unikornis911 (28) (Vevő)
Pozitív
2011.01.05. 09:15:02
1435740500
Korrekt partner mindennel max elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
unikornis911 (28) (Vevő)
Pozitív
2011.01.05. 09:15:02
1436163057
Korrekt partner mindennel max elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható eladó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1545533.Moncsicsi95 (42) (Vevő)
Pozitív
2011.01.04. 14:04:41
190433608
Korrekt,megbizható partner,ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1545533.Moncsicsi95 (42) (Vevő)
Pozitív
2011.01.04. 14:04:41
189803956
Korrekt,megbizható partner,ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1545533.Moncsicsi95 (42) (Vevő)
Pozitív
2011.01.04. 14:04:41
189991971
Korrekt,megbizható partner,ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:42:50
189710306
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható,
nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről
annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az
eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron
szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom
az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom
mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:41:58
189709576
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható,
nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről
annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az
eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron
szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom
az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom
mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:41:34
189703740
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható,
nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről
annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az
eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron
szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom
az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom
mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:41:14
189707788
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható,
nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről
annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az
eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron
szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom
az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom
mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:40:49
189706886
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható,
nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről
annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az
eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron
szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom
az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom
mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:40:03
189707515
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható,
nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről
annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az
eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron
szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom
az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom
mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:39:38
189706493
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható,
nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről
annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az
eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron
szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom
az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:39:10
189704232
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható,
nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről
annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az
eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron
szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom
az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom
mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1682126.EXP547 (545) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 23:38:45
189492983
Azt gondolom, hogy a termékleírásban szerepelnie kellett volna, hogy tékás filmekről van szó, amik bűzlenek a cigaretta füsttől (nem mondhatnám, hogy gyerekszobába való) , filc tollal össze vannak firkálva a lemezek és jó indulattal sem mondhatóak karcmentesnek.
Másik fél: Én meg azt gondolom, hogy a termékleírásban az szerepel, hogy használt. Ha egy lemez lejátszható, nincs szétgyilkolva, nem akadozik, akkor teljesen mindegy, hogy tékás, vagy nem. A cigarettafüstről annyit, hogy (mint a partnernek meg is írtam) sajnos dohányzom, de szerintem ez nem tartozik az eladással kapcsolatos állapot leírásához. Mellesleg 2-3ezer forintos DVD-k 550 forintos áron szerintem lehetnek kicsit cigiszagúak. Bár lehet, hogy nincs igazam. Én azért továbbra is fenntartom az értékelésben leírt véleményemet: "Rendkívül gyorsan, pontosan fizető, megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek!"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom, sok sok ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom, sok sok ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
