153164.Hannasantix (34) 70.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Negatív
2005.12.07. 14:23:49
2276309
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Negatív
2005.12.07. 14:23:32
2415798
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ptahsarapis (1217) (Eladó)
Negatív
2005.12.07. 14:22:25
2232064
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez az érme is megjött, a többi licitem, amiről nem csinmáltam értékelést még nem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjött az érme!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megjöttek az érmék! De ahogy néztem, néhány általam vásárolt érme nincs köztük (ezekről nem csinálok értékelést!)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok, megjött az érme!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, megjöttek az érmék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett az árú! Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mészáros_T (1514) (Eladó)
Semleges
2005.11.09. 21:18:25
2990150
Nincs mit hozzáfűznöm. Nem jött meg az ellenértéke a terméknek. Akár a posta is lehetett (?).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.4334.csabbi_v (100) (Vevő)
Semleges
2005.10.31. 01:10:33
2637318
Megtévesztés: ritkaságot árul, de nem azt nyeri meg az ember, csak egy értéktelent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint már írtam, az eladónak jár ! a pozitív értékelés!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Martin megérdemli a pozitív értékelést, ő mindent megtett, hogy az árú hozzám kerüljön. Pontos címzéssel a fenti termék kétszer megjárta a tengerentult, s a végén szept.15.-től okt.25-ig utazgatott, mire M.o.-ra ért! Nem mindenki csaló, akiről azt gondoljuk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a mai napig nem kaptam meg a termék vételárát, igaz Kanadai a vásárló, nem vonom kétségbe, hogy feladta a termék ellenértékét levélben, valószínű, hogy a postán kallódott el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
48843.martins_a (213) (Vevő)
Negatív
2005.09.29. 11:15:34
2705451
csaló se pénz sem árú. költse gyógyszerre !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.két honapot vártam a termékre.és végül visszakértem a zsét.Nem értem miért akar valaki igy üzletelni???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
A Baliko007 /apósom / törli negativjait, a pénzét hiánytalanul visszakapta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Közös megegyezéssel elálltunk az üzlettől a postások kleptomániája miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.245927.Lukrécia_2 (-2) (Vevő)
Negatív
2005.09.09. 14:21:48
2610342
Ugy látom nem én vagyok egyedül aki imába foglalja a neved.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
A megnyert tételt előre kérte, amit el is küldtem, de több, mint két hónapja az érme árát és a költségeket nem egyenlítette ki. Arra hivatkozott, hogy feladta, de nem tud mit csinálni, ha nem érkezett meg!!???
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.112004.molpety (355) (Eladó)
Negatív
2005.09.03. 20:54:37
2572441
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
4334.csabbi_v (100) (Vevő)
Pozitív
2005.08.30. 20:39:49
2734561
A nagy távolság miatt kicsit később, de épségben, gondos csomagolásban megkaptam, amit nyertem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hiteget és nem fizet !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Sajnos CSAK hitegetésből jeles.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom azokhoz, akiknek pár hónap alatt a nem fizetés miatt elfogyott a türelmük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Öt héttal ezelőtt banki átutaqlással kifizettem,azóta sem kaptam meg az árut, emiljeimre nem válaszol. Vigyázat, CSALÓ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Öt hete banki átutalással kifizettem, azóta sem kaptam meg,e-mail-eimre nem válaszol. Vigyázat,CSALÓ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.tovább nem várok,felejtsen el. A többi reakciót nézve én még szerencsés vagyok, hogy nem jött létre üzlet közöttünk! Mit talált ki új trükköt?Kár, hogy a vatera nem tudja időben kiszűrni az ilyen figurákat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ön azt irta, hogy nem vagyunk egy sulycsoportban. Igaza van, én képtelen lennék ilyen mélyre süllyedni. A TANÁR!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.17000Ft-ot adtama Vác,Deákvárosi Főut27.III.12. cimenlakókékesi hannának,aki nagymenő barátunk itthonikaritativ ügyeit kezeli.Az árut 2 hónapja várom,közben leátlagbunkózott érdeklődésemre-én nem használok rá jelzőt, az kimeritené a becsületsértés tényállását. Ez amerika-neki!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Látom nem vagyok egyedül, május óta nem fizet távolba szakadt honfitársunk, hála istennek itthon ilyen csalóval még nem találkoztam. Mindenkit intek, nehogy bízzon benne és előre küldjön neki érmét. Először bizalmat kelt, majd hazudozással időt húz, de nem fizet. MINDENKI KERÜLJE A KAPCSOLATOT VELE, LE KELL TILTANI!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Látom nem vagyok egyedül, május óta nem fizet távolba szakadt honfitársunk, hála istennek itthon ilyen csalóval még nem találkoztam. Mindenkit intek, nehogy bízzon benne és előre küldjön neki érmét. Először bizalmat kelt, majd hazudozással időt húz, de nem fizet. MINDENKI KERÜLJE A KAPCSOLATOT VELE, LE KELL TILTANI!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Látom nem vagyok egyedül, május óta nem fizet távolba szakadt honfitársunk, hála istennek itthon ilyen csalóval még nem találkoztam. Mindenkit intek, nehogy bízzon benne és előre küldjön neki érmét. Először bizalmat kelt, majd hazudozással időt húz, de nem fizet. MINDENKI KERÜLJE A KAPCSOLATOT VELE, LE KELL TILTANI!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Látom nem vagyok egyedül, május óta nem fizet távolba szakadt honfitársunk, hála istennek itthon ilyen csalóval még nem találkoztam. Mindenkit intek, nehogy bízzon benne és előre küldjön neki érmét. Először bizalmat kelt, majd hazudozással időt húz, de nem fizet. MINDENKI KERÜLJE A KAPCSOLATOT VELE, LE KELL TILTANI!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Látom nem vagyok egyedül, május óta nem fizet távolba szakadt honfitársunk, hála istennek itthon ilyen csalóval még nem találkoztam. Mindenkit intek, nehogy bízzon benne és előre küldjön neki érmét. Először bizalmat kelt, majd hazudozással időt húz, de nem fizet. MINDENKI KERÜLJE A KAPCSOLATOT VELE, LE KELL TILTANI!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Látom nem vagyok egyedül, május óta nem fizet távolba szakadt honfitársunk, hála istennek itthon ilyen csalóval még nem találkoztam. Mindenkit intek, nehogy bízzon benne és előre küldjön neki érmét. Először bizalmat kelt, majd hazudozással időt húz, de nem fizet. MINDENKI KERÜLJE A KAPCSOLATOT VELE, LE KELL TILTANI!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.