dorotheum33 (106) 94.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
111156.Taskój (115) (Vevő)
Pozitív
2004.12.06. 18:15:24
1284648
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az órát megkaptam, igaz egy kis késéssel, de megjött!Azt írták róla, hogy eredeti óra!:) Hát, nem is tudom, hogy hordjam-e, mert egy kicsit bóvlisra sikerült! Ha valaki ránéz, egyből kiszúrja, hogy másolat! És nem kell hozzá szakértőnek lenni, hisz elég csak 1pillantás...! Pl. a szíjnak, csak a külső és belső fele van lekrómozva (persze a krómozásban látszik 1-2 tűhegynyi buborék..) és a belső hajlásrészeknél jól látszik, hogy köszörűvel lettek kialakítva (elszíneződött erős köszörű nyomok)! Persze az óra részen is ugyan az a krómozás! És látszik, hogy jó vastagon rakták rá a krómot és ezzel nagyon bóvli kinézete van! A gombok rugózása pedig, gyenge... félek vízbemártani, de kíváncsiságból,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az általam vett óra ojan mértékben gagyi, hogy még a számok is leperegtek a lapjáról, és nem teljesen antiallergén. nem ajánlom senkinek sem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt, ajánlom. Az óra szebb mint a képen. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru rendben megérkezett. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Gyönyörű terméket kaptam, gondosan csomagolva. Nagyon köszönöm, mindenkinek maximális ajánlásommal. Kérném szíves visszajelzését. Üdvözlettel: nsz2003
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyönyörű terméket kaptam, gondosan csomagolva. Nagyon köszönöm, mindenkinek maximális ajánlásommal. Kérném szíves visszajelzését. Üdvözlettel: nsz2003
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék még szebb, mint a képen, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, kedves partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Nem fizettem mert a termék leírás egy sem felel meg a valóságnak. Megnéztem nem egy hanem több a fenti felhasználótól vett árut és egyben sincs ETA szerkezet hanem Kinai gagyi. Garancia hirdetve nem kapott szerintem senki róla papírt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem fizettem mert a termék leírás egy sem felel meg a valóságnak. Megnéztem nem egy hanem több a fenti felhasználótól vett árut és egyben sincs ETA szerkezet hanem Kinai gagyi. Garancia hirdetve nem kapott szerintem senki róla papírt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem fizettem mert a termék leírás egy sem felel meg a valóságnak. Megnéztem nem egy hanem több a fenti felhasználótól vett árut és egyben sincs ETA szerkezet hanem Kinai gagyi. Garancia hirdetve nem kapott szerintem senki róla papírt
Másik fél: 3 honap es nem fizettet.nem 1 aru ,7 aruk van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem fizettem mert a termék leírás egy sem felel meg a valóságnak. Megnéztem nem egy hanem több a fenti felhasználótól vett árut és egyben sincs ETA szerkezet hanem Kinai gagyi. Garancia hirdetve nem kapott szerintem senki róla papírt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem fizettem mert a termék leírás egy sem felel meg a valóságnak. Megnéztem nem egy hanem több a fenti felhasználótól vett árut és egyben sincs ETA szerkezet hanem Kinai gagyi. Garancia hirdetve nem kapott szerintem senki róla papírt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem fizettem mert a termék leírás egy sem felel meg a valóságnak. Megnéztem nem egy hanem több a fenti felhasználótól vett árut és egyben sincs ETA szerkezet hanem Kinai gagyi. Garancia hirdetve nem kapott szerintem senki róla papírt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Körülbelül öt e-mailt kaptam, hogy hova utaljam a pénzt. Egyetlen egy számlaszámot kaptam, de még a címem se kérdezte meg hova postázza a terméket. Ezekután el nem értem. Örülnék ha egy csaló nem adogatna negatív értékeléseket...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, mint mindig !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, mint mindig.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.123939.shadow01 (167) (Vevő)
Pozitív
2004.11.27. 15:01:04
1204721
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
123939.shadow01 (167) (Vevő)
Pozitív
2004.11.27. 14:59:44
1204720
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden renden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner. Az áru rendben megérkezett, meg vagyok elégedve. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt Partner. Professzionális csomagolás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt Partner. Professzionális csomagolással. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.77928.csintalan_v (552) (Vevő)
Pozitív
2004.11.26. 13:35:46
1225419
Szokás szerint, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.77928.csintalan_v (552) (Vevő)
Pozitív
2004.11.26. 13:34:26
1225824
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.