dorotheum33 (106) 94.92% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
77928.csintalan_v (552) (Vevő)
Pozitív
2004.11.26. 13:33:06
1225827
Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, korrekt, gondos és rugalmas. A 3 képet kérésemre egy csomagban küldte el. Közsönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gondos csomagolás! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, fizetés után 1 héttel megkaptam.Gondos csomagolás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megerkeztek a kepek.koszonom szepen.nagyon szepek.csak ajanlani tudom mindenkinek aki szereti a szepet olcson udv:Attila
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megerkeztek a kepek,koszonom szepen. minden rendben volt.csak igy tovabb.ajanlom mindenkinek aki szereti a szepet,olcson. udv: Attila
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép terméket kaptam, gondosan csomagolva. Köszönöm, mindenkinek ajánlom. nsz2003
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves, ajánlom, de rendkívül lassú...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, 1-1ben azt kaptam ami a képen szerepel. Annyit kell tudnia mindenkinek, hogy valszeg egy kínai kereskedőről van szó, mint eladó, aki nem beszéli szép anyanyelvünket. Én angolul, kicsit döcögve ugyan, de elmagyaráztam neki, hogy mit szeretnék és ő teljesítette azt! (a szállítással kapcsolatban kellett pontosítani 1-2 apróságot!) Merem ajánlani, de azt tudd, hogy amit veszel, azt megkapod a józsefvárosi piacon is, tehát óvatosan a magas licitekkel. Egy-egy általa kínált festményt a piacon 2-3eFt-ért lehet venni, és itt sokan akár 6-8-at is adtak már érte... Én egy órát vettem, és tökéletes áron sikerült hozzá jutnom! :)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel korrektül lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A kapcsolatfelvétel, illetve az ügyintézés elég nehézkes, de végül megkaptam az árut, s az tényleg az, aminek hirdetve volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, csak a posta volt kissé lassú. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A múltkori két hetes késés miatt a vevőim lemondták a többi órát. Ezért le kellett,hogy mondjam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A múltkori két hetes késés miatt a vevőim lemondták a többi órát. Ezért le kellett,hogy mondjam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A múltkori két hetes késés miatt a vevőim lemondták a többi órát. Ezért le kellett,hogy mondjam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A múltkori két hetes késés miatt a vevőim lemondták a többi órát. Ezért le kellett,hogy mondjam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt kaptam amire licitáltam. Köszönöm. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt kaptam amire licitáltam. Köszönöm. Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner. Az áruval semmi probléma nincs! Mindenkinek ajánlani tudom csak!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Napok óta nem válaszol a faxomra, emailjeimre, a pénzt már feladtam, visszajelzést az eladótól nem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sokadszori levélváltásra és reklamációra,2 hét késéssel de megérkezett az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokadszori levélváltásra és reklamációra 2 hét késéssel de megérkezett az árú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.169375.nasrayad (6) (Vevő)
Pozitív
2004.11.18. 02:16:30
1183738
segitokész mindenkinek ajánlom:o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bár kicsit lassacskán de létre jött az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, csak az a baj, hogy 2 hétig tartott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.77928.csintalan_v (552) (Vevő)
Pozitív
2004.11.17. 08:36:45
1197526
Remek áruk, pontos kiszolgálás! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.77928.csintalan_v (552) (Vevő)
Pozitív
2004.11.17. 08:35:09
1200520
Korrekt, pontos eladó! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, sajnos a postáról ez nem mindig mondható el! Maximálisan rendben volt minden, ajánlom mindenkinek. leva61
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A 1140122 //1140124//1140125 termékeket a mai napig (2004. november 12.) nem kaptam meg, pedig október 26-án adta fel!!!!!!!!! megérdeklődtem, de ahogy már írtam, a postán sajnos csak a feladó reklamálhat, mégpedig annál a postahivatalnál, ahol feladták a 3 tételt Ezt írásban kell tenni,Legyen szíves, tájékoztasson, hogy mi történt az ügyben? Elindították a keresést a postán? Mi az eredmény? Türelmetlenül várom válaszát, üdvözlettel leva61
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet. Viszont megismertem egy kedves, megérő, rugalmas partnert. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Mégegyszer köszönöm neki a megértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
