SDundi (670) 98.41% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 681 | 1467 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 42 | 42 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 734 | 1520 adásvétel |
| Az eladóként kapott 723 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
minden rendben zajlott!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben és hibátlanul kaptam meg a csomagot. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árú jó minőségű.A leírtaknak megfelelő.Csak ajánlani tudom mindenkinek az eladót.Segítőkész pontos megbízható.Csak jót tudok mondani róla.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, pontos !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes partner,szívből ajánlom!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.8229212.Bettyna1992 (-1) (Vevő)
Pozitív
2015.02.03. 07:36:28
2025107147
Köszönöm a ruhát, nagyon meg vagyok elégedve a ruhával és az eladóval kapcsolatosan egyaránt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
regina1999 (2496) (Vevő)
Semleges
2015.01.24. 13:08:20
2026141571
Váratlanul külföldre kellett utaznom munka ügyben, ezért nem tudtam átutalni a pénzt a kért időre. Amint újra itthon leszek, felvesszük a kapcsolatot. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a termék teljesen meg felelt a képeken látottaknak,jó a minősége is,az eladó segítő kész volt. Csak egy bökkenő volt,először rossz nyomkövetési számot kaptam,de korrigálva lett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors pontos megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2563878.Tici200 (-1) (Vevő)
Semleges
2015.01.06. 08:48:44
2014026725
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontos, megbízható ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tévedésböl kétszer adtam le a rendelésemet,amit az eladoval hamar korrigáltunk.Teljesen elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó kedves és kommunikatív volt.Minden megfelelt annak amit Ő elmondott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó profi, az áru több mint 6 hét után jött meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fantasztikus
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ratbatblue1 (11) (Vevő)
Semleges
2014.12.28. 13:27:24
1999876766
Eladóról csak jót tudok mondani, pl. a szállítás közben a változásokról mindig kaptam az update-eket. Sajnos azonban a termék kicsinek bizonyult. A legnagyobb méretet választottam, de tartottam tőle, hogy nagy lesz. Az ellenkezője jött be. Nézegettem a rendelésnél a megadott méreteket, meglévő cuccaimat is méregettem. De való igaz nem értek én ezekhez, pasiból vagyok. Most így jött ki. Majd a fiam belenő, csak ne izmozzon túl sokat.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru minősége az eladói ismertetésében jobbnak tűnt. A kapucni zippzara mar szétment és a kabát hidegben hordhatatalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.angelo33_a (114) (Vevő)
Pozitív
2014.12.23. 17:32:08
2010302885
minden rendben ment. Ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam, Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás rendben ès gyorsan lezajlót csak még a terméket nem kaptam meg . Igy nem tudom rendesen értékelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.flottaoperator (48) (Vevő)
Pozitív
2014.12.12. 20:17:23
2001915662
Korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes és korrekt vaterás, mindenkinek csak ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan elégedett vagyok!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet lebonyolításával és a szállítással nem volt gond. Viszont a kabát sajnos nem felelt meg a leírásnak, ugyanis az se nem "meleg", se nem "téli", mint ahogy az hirdetve lett. A képek és a leírás alapján mást vártam. Nagyon vékony, a bélelés minimális, még átmeneti időben sem ajánlanám, gyenge minőségű, kínai tucatáru. Viszont akkor így is kéne hirdetni, mert ez nem télikabát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos megbízható. A kabát nagyon szép, csak sajnos nem téli.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FeNyIZsOfIa (22) (Vevő)
Pozitív
2014.12.05. 20:51:46
1991639555
Korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyra értékelt segítségnyújtás, és az Ügyfélről való godoskodás jellemzi az eladót. A termék pedig 100 % -s. Csak így tovább !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.foldi_2007 (177) (Vevő)
Pozitív
2014.12.02. 18:32:09
2001495260
Nem érkezett meg az áru, kérek sos tájékoztatást mikor fog megérkezni.köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsajarvasne (91) (Vevő)
Pozitív
2014.12.02. 14:14:23
1998992864
Gyors megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nederland72 (340) (Vevő)
Pozitív
2014.12.02. 10:36:07
2001740024
Korrekt partner. Csak ++++++!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék jó minőségű, az eladó készséges. Egyetlen problémám az, hogy "téli kabátként" hírdetett termék, igazából őszi időjárási viszonyoknak megfelelő átmeneti kabát-szerüség. Tényleges téli időben nem elegendő. S ha a méretednek megfelelőt rendeltél, akkor alá sem tudsz öltözni rendesen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elnézést kérek de 2db ray ban napszemüveg lett rendelve és egy darab érkeztt várjuk a következött köszönjük !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, a csomag megérkezett bő egy hónap alatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos megbízható,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! A csomagot időben megkaptam! ++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt partner, jó áru, relatíve gyors szállítási idő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt volt minden. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tothneildiko (13) (Vevő)
Pozitív
2014.11.11. 20:06:42
1977628055
Elégedett voltam mindennel. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.