Izix80_v (56) 98.28% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ajánlom mindenkinek!!! Megy a csomag, köszönöm a vásárlást mégegyszer!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
venuszka1 (259) (Eladó)
Pozitív
2011.04.13. 20:40:36
1449087065
Köszönöm a vásárlást. Bízom benne, hogy máskor is találkozunk. Csak ++++++++++++++++++ tudok küldeni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csodalampa94 (2046) (Eladó)
Pozitív
2011.04.09. 16:01:14
1448336978
Kedves ,korrekt vásárló.Szívből ajánlom mindenkinek! Csak ++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
828388.santo01 (77) (Eladó)
Negatív
2011.04.05. 07:56:45
1440550730
Egy másik vevő alkudott a polcra,és megegyezésünk szerint levittem az árat20%-al.Mire leütötte volna a vevő,ez a "KEDVES"vevő,pofátlanu leütötte előle a polcot,holott én nem neki engedtem az árból.Én nem is akartam neki adni,de a szabályzat szerint kötelező volt,és még neki áll feljebb!Nem kellett volna megvennie,a másík úr szívesen megvette volna.
A huga aki elvitte a polcot,megjegyezte milyen szép.
Ha nem bízik meg másban,jöjjön el személyesen az árúért,és itt el tudja dönteni kell,avagy sem.
Másik fél: Tisztelt santo01! Érdeklődnék, hogy mennyi lenne a szállítási költség? Esetleg szállítási költséggel együtt 15000-ért odaadnád? Mi Salgótarjánban lakunk. Lehet, hogy Pestig is elég lenne leszállítani. Ezt még meg kell beszélnem a férjemmel. Köszönöm a választ! - Izix80_v 2011/02/16 10:37:34
válasz Tisztelt Izix80_v! Sajnálom ,de túl messze van tőlem. Ha én szállítanám el,nekem kéne még 10.000Ft-ot adnom a polc ára felett. Esetleg meg kéne kérdezni a vaterafutárt,szerintem pár ezer Ft-ért Ők elviszik. (Én 40Ft/km árban tudnám elvinni) Üdv: - santo01 2011/02/16 18:05:14
kérdés Tisztelt santo01!Szia! Megnéztem a vatera futárnál a szállítási díjakat. 1-20 kg-ig 1750 Ft. 20-36 kg-ig 2500 Ft
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom és köszönöm a vásárlást!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bandi200_a (105) (Eladó)
Pozitív
2011.03.22. 14:20:34
1443836814
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kommunikatív, megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
222833.Roooger_a (196) (Eladó)
Pozitív
2011.03.17. 10:08:04
1446256572
Minden rendben történt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
222833.Roooger_a (196) (Eladó)
Pozitív
2011.03.17. 10:08:04
1446256570
Minden rendben történt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható parner, mindenkinek ajánlom. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
konradpali (1238) (Eladó)
Pozitív
2011.02.01. 10:20:18
188555070
Korrekt, megbízható és kedves Vaterás! Megköszönve a vásárlást, csakis ajánlhatom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, mindenkinek jószívvel ajánlom.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, kedves, korrekt vevő, másoknak is ajánlom! Köszönöm a vásárlást!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment csakis +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt és megbízható partner, minden rendben volt, szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato vasarlo, csak ajanlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andrea103_a (694) (Eladó)
Pozitív
2010.11.01. 06:41:46
180555623
Minden rendben zajlott,ajánlom mindenkinek!!!(köszönöm)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rocky_a_hu (2314) (Eladó)
Pozitív
2010.10.19. 11:07:02
183006329
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner, kiváló vaterás! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.Gyors,pontos partner,ajánlom mindenkinek, és köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
