Gabryella18 (268) 96.21% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 279 | 305 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 303 | 329 adásvétel |
| Az eladóként kapott 266 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, megbízható, csak is ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben,pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizakutya62 (105) (Vevő)
Pozitív
2014.06.11. 11:30:40
1904679749
Nagyon kedves, gyors Eladó,ajánlom mindenkinek!!!KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan elégedett vagyok, az eladó gyors, kedves, az áru pedig tökéletes! Köszönöm! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan pozitív! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Karkötőnek hirdetve nyakperecet küldött.Össze lehet kényszerinteni,feltekerni, de nem marad úgy kényszer behajlított állapotban, csak a dobozában.
Megpróbáltam megegyezni,-de durván elutasított, hogy semmiféle felelősséget nem vállal és reklamáljak a Glamournál akitől vette, meg a Cango Rinaldinál.Nem a gyártó a hibás, hanem az eladó,aki megtévesztette a vásárlóját és karkötőnek hirdetett meg egy nyakperecet. Márkajelzés sincs benne.Hamisitvány. Nem ajánlom. Abybaby
Másik fél: A karkötőt miért akartad a nyakadba rakni?Te nem megegyezni akartál,hiszen akkor felvennéd a telefont!Amikor meg felveszed,nem teszed félre!Ha szerinted hamis lenne,az általam küldött linken megnézted volna,hogy tévedsz.A telefonban leparasztoztál,pedig te vagy az ha így reagálsz ha valaki felhív!Nem vettem a Glamournál(ezt honnan vetted?!),hanem nyertem!Aminek alapján,bárki utána tud nézni,hogy a termék eredeti!A márkajelzés után a "by" nem azt jelenti,hogy utánzat,ahogy te azt állítod!A karkötő,eredeti,azt kapta ami a képen van,ezáltal én semmilyen felelősséget nem vállalok(ezt előre le is tisztáztuk) azért,mert ő 1hét alatt tönkre tette az nem az én hibám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors megbízható eladó mindenkinek ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sugar001girls (163) (Vevő)
Pozitív
2014.05.22. 15:52:22
1904554022
Szuper terméket kaptam,köszönöm,szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom másoknak is az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MEGBÍZHATÓ,KORREKT ,PONTOS ELADÓ!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Boggyer81 (101) (Eladó)
Pozitív
2014.04.21. 12:48:47
1882920116
Jobb vásárlót nem is kivánhattam volna!!! Nagyon kedves, rugalmas hölgy, szivből ajánlom mindenkinek!!! Örülök, hogy találkoztunk :) Csupa-csupa +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható Partner. Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.:):)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan és rendben zajlott. Korrekt, megbízható partner. Ajánlom mindenki figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.dorottya241210 (4) (Vevő)
Pozitív
2014.03.10. 16:17:52
1862475158
Köszönöm megkaptam :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erka_2009 (430) (Eladó)
Pozitív
2014.02.28. 11:50:07
1862077400
Minden rendben ment,pontos,megbízható vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép bikinit kaptam. Ajánlom mindenkinek az üzletelést az eladóval!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, köszönöm és ajánlom a kedves Eladót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, gyors, korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlott,remek vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mariya982 (679) (Eladó)
Pozitív
2013.12.27. 19:24:20
1840718993
pozítív+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
POZITÍV+++Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors partner, ajánlom másoknak is+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vinnaiirma (237) (Vevő)
Pozitív
2013.12.19. 19:07:17
1837506497
Maximálisan elégedett vagyok mindennel! Csak is sok,sok +++++++++++++++++ Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vinnaiirma (237) (Vevő)
Pozitív
2013.12.19. 19:06:15
1837506503
Maximálisan elégedett vagyok mindennel! Meseszép a felső! Sok ++++++++++++++++++ Kellemes Ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kardos444 (156) (Eladó)
Pozitív
2013.12.18. 15:58:48
1836539858
Részemről is minden rendben..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!Köszönjük szépen!Max.pozitív++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hortobagyiek (563) (Vevő)
Pozitív
2013.11.21. 12:45:02
1827867575
A fürdőruha gyönyörű!-az eladó maximálisan korrekt,SŐT olyan gyors,hogy tegnap leütöttem,utaltam és ma csengetett vele a postás! Egyszóval nálam rekordot döntött!-ezúton is nagyon szépen köszönöm!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, gyorsan megkaptam a terméket ami kitűnő ! Köszönöm szépen +++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csiszike79 (119) (Vevő)
Pozitív
2013.11.18. 12:03:22
1822090571
Gyors eladó++++++"++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tomas100_a (279) (Vevő)
Pozitív
2013.10.08. 15:21:39
1789357286
Minden rendben volt,köszönöm+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt eladó,ajánlom mindenkinek+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék szépnek és kifogástalannak tűnt,egészen addig amíg fel nem próbáltam. Ekkor derült ki,hogy a 23 cm belső talphossz,amit az eladó a terméklapon megjelölt hamis,a cipő el lett méretezve,a belső talphossza mindössze 22 cm,ez kb. 1 szám eltérés. A valódi méret 35-ös! Miután jeleztem felé a problémát,nemhogy nem válaszolt a leveleimre,hanem személyes tiltólistára helyezett!!! A szükséges lépéseket az NFH felé megtettem ... MINDENKI nagy ívben kerülje, ha nem akar így járni!
Másik fél: A cipőt magam mértem le,a sarkától az orráig!A cipő 36-os és 23cm a belső talphossza.Egy 38-as lábú ember(Én) nem próbálom magamra erőltetni a 36-ost,ha el van méretezve arról NEM ÉN TEHETEK!Több oldalra is le mértem,mindig 23cm volt.Mire oda ért összement talán?! A személyes oldalamon fel van tüntetve,hogy semmilyen esetben sem veszek vissza árut,főleg nem azért mert esetleg nem tud menni a cipőben.Elég sokat lealkudott az árból is,az oda-vissza posta illetve amit elengedtem összeg levonás után kb.400Ft(!!!)-ért rontja az értékelésemet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tökéletes, gyors +++++ csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsisz28 (122) (Vevő)
Pozitív
2013.08.29. 10:18:28
1789364819
Minden rendben volt.Megbízható eladó.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletesen ment. Megbízható, gyors eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt szép áruval rendelkező vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálattal vettem tudomásul,hogy az eladó nem küldte a portékát,amit előre utalással már 2 hete kifizettem!!Kértem utalja vissza a vételárat,de semmi reakció!Telefonon nem lehet elérni,az e-mailokra nem válaszol,már csak ez maradt A NEGATÍV ÉRTÉKELÉS!!!KÉREM A SORSTÁRSAIMAT,HOGY NÉZZÉK MEG AZ ÉRTÉKELÉSEKET,MIELŐTT RENDELNEK,VAGY RENDELJENEK UTÁNVÉTTEL,AKKOR SEMMIT SEM BUKNAK!!!
Másik fél: ÉN nem emlékszem E-mail VÁLTÁSRA(jelentése:oda-vissza kommunikáció. Idáig kórházban voltam,a terméket még akkor feladtam mikor megkaptam a pénzt és EZT IS MEGBESZÉLTÜK!Telefonon nem lehet eléri?Talán felkéne hívni és akkor elérhető lennék!Nem kéne hazudni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
unikornys (1139) (Eladó)
Pozitív
2013.05.14. 14:43:24
1740021731
Minden rendben volt, kedves vásárló, ha megtisztel bizalmával, legközelebb is szívesen fogadom, mint visszatérő vásárlómat!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
europatelefon (9592) (Eladó)
Pozitív
2013.02.11. 17:20:30
1711060301
Gyors, megbízható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
europatelefon (9592) (Eladó)
Pozitív
2013.02.11. 17:20:30
1711062410
Gyors, megbízható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..a felvevő posta dolgozójának hibájából a termék összetört,így az adásvétel nem történhetett meg..az eladó tökéletesen korrekt és becsületes volt,a vételárat rögtön vissza utalta,amit már meg is kaptam..köszönöm..!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbizható,rendes,kedves eladó.csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott bátran ajánlom mindenkinek csupa+++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
