Geszti71 (104) 89.39% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
266467.tihi38_v (1093) (Eladó)
Pozitív
2007.12.13. 17:52:49
38625092
Tisztességes, maximálisan ajánlható partner !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LegoSurplus (218) (Eladó)
Pozitív
2007.12.13. 14:53:27
39448804
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt,korrekt üzleti partner! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást Geszti71!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vaterás. Köszönöm a vásárlást. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tommcellacky (2296) (Eladó)
Pozitív
2007.12.11. 16:13:47
32010585
Kiváló vaterás, mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többször ígérte, hogy eljön az áruért, de október 24 óta nem vette át. Az utolsó emailjeimre nem is válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves Geszti71! Sajnálom, de úgy döntöttem nem várok tovább. Véleményem szerint amit Ön csinált ez esetben az a tisztelet teljes hiánya. (amint látom kb. minden tizedik partnerével ez történik)Az, hogy a megbeszélt helyen és időben nem jelenik meg rendben, előfordul. Majd sok-sok levelezés, ígéret az utalásra, levelek válasz nélkül hagyása egy 200 ft-os tétel esetén "sok hűhó semmiért". Nem lett volna egyszerűbb simán lemondania? A Vaterán közben folyamatosan jelen van. NEGATÍV és TILTÓLISTA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 5 hónap kevés volt. Hitegetés, ámítás, elfelejtés stb... (ha-ha-ha)Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sikeres, pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy nagyon korrekt partnert ismertem meg személyében. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Czinegejudit (1073) (Eladó)
Semleges
2007.11.25. 19:03:57
38923464
Legszívesebben a pozitívat jelölném be..de a rendszer nem engedi...nagyon sok megoldást kerestünk, de ez volt most a legjobb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az áru megsérült, mindketten próbáltuk rugalmasan kezelni az ügyet, de nem oldódott meg, semmi rosszat nem tudok hozzá fűzni69404.fruxifruxi (948) (Eladó)
Pozitív
2007.11.23. 22:41:22
39084614
Korrekt, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsoltiantik (3821) (Eladó)
Semleges
2007.11.19. 21:54:53
30739009
nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött összeAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a legnagyobb rendben történt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, akivel öröm üzletet kötni. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
377473.PIKUSZ (616) (Eladó)
Pozitív
2007.11.06. 23:20:47
37634118
Megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt és kedves üzleti partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, öröm vele üzletelni. Csak ajánlhatom, mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, öröm vele üzletelni. Csak ajánlhatom, mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, öröm vele üzletelni. Csak ajánlhatom, mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, öröm vele üzletelni. Csak ajánlhatom, mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon-nagyon megbízható, korrekt, kedves vaterás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, barátságos partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nondracositmihidux (4194) (Eladó)
Pozitív
2007.10.28. 16:24:14
38119554
Köszönöm a vásárlást, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben korrekt Vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzletkötés, ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, vidám, korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Selymesruha (1082) (Eladó)
Pozitív
2007.10.18. 20:56:31
36135326
Szimpatikus,korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden O.K.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő nem válaszol az emailekre (küldtem vagy 10-et!!) Semmi más módon nem jelentkezett az általa vásárolt termékért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
418082.hasábikó (823) (Eladó)
Semleges
2007.10.11. 17:56:58
31005179
Nem tudom az okát, miért nem jelenkezett. hasábikó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pontos, megbízható partner! Köszönöm a vásárlást!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ha lehetne pozitív-ot adni, csak azt adnék, mert maximálisan megbízható és felettébb rugalmas vevőről van szó! Csak ajánlani tudom. Az én hibámból hiúsult meg a tranzakció, amiért elnézését és megértését kértem a vevőtől. Remélem sikerült lerendezni a dolgot úgy, hogy nincs "tüske". Még egyszer elnézést a kellemetlenségért és köszönöm a nagyon korrekt hozzáállást és a megértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én álltam el az üzlettől, a vevő maximálisan non plus ultra!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm és ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, alkalmazkodó,csak ajánlani tudom, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
186332.zoltnr006 (846) (Eladó)
Pozitív
2007.10.03. 14:48:07
32575198
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KIVÁLÓ,PONTOS,KORREKT GYORS PARTNER. KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST.SAJNÁLOM HOGY SZEMÉLYESEN NEM TUDTUNK TALÁLKOZNI.............:(.MÉGEGYSZER KÖSZÖNÖM......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner ,minden vaterázónak ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amennyiben minden rendben zajlott le, nem volt semmi komolyabb fennakadás a termék átvételében vagy fizetésében és a tranzakció létrejött. A partner pontos, figyelmes volt és körültekintően járt el az adásvétel folyamán. ÁMEN
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
