MarketVenus (937) 97.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 957 | 1004 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 189 | 193 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1167 | 1218 adásvétel |
| Az eladóként kapott 635 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
plattmann (374) (Eladó)
Pozitív
2016.08.15. 23:10:29
2314258451
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.roxette111 (1323) (Eladó)
Pozitív
2016.08.14. 09:27:45
2314252319
Minden rendben ment,korrekt partner.maximális pozitiv.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos sikertelen adás-vétel esetén nem lehet pozitív értékelést adni, de ez mindenképp pozitív! Tekintse mindenki annak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment. Mindenkinek Ajánlom!!!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék a leírásnak megfelelő,nagyon szép állapotú. Gyors,teljesen korrekt eladó! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és korrekt partner, ajánlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizhatoelado1 (44) (Eladó)
Pozitív
2016.07.30. 11:03:42
2301844493
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bal0g0va (6813) (Eladó)
Pozitív
2016.07.27. 22:38:33
2237809310
Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő korrekt módon járt el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabornemeth007 (38) (Eladó)
Pozitív
2016.07.17. 23:21:57
2292313826
Gyors és korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok volt:)köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék két helyen volt hirdetve és egyszerre kelt el. A vevőnek Pozitív+++++ Az én hibámból nem jött létre az adás vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék két helyen volt hirdetve és egyszerre kelt el.grofilona62 (3) (Eladó)
Pozitív
2016.06.28. 11:02:11
2284354265
Gyors,pontos vevő! Csak ajánlani tudom!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bizzybone_a (61) (Eladó)
Pozitív
2016.06.20. 15:53:09
2009506358
minden rendben történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben! Csupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt eladó, de sajnos a kártyám nem volt jó a megvásárolni kívánt készülékbe.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Amit tőlem vett meg Iphone5 telót, visszaküldte azzal az indokkal, hogy nem független(ami az volt). És ráadásul egy törött előlapos telefont küldött vissza. Senkinek nem ajánlom, az értékelésekből látom, hogy mást is becsapott. Vatera felé a feljelentést megtettem.
Másik fél: Ezt azért nem hagyom szó nélkül.
Leütöm a terméket, utalás előtt kérdem, minden rendben?
Erre a válasz: ja elfelejtettem mondani, hogy lötyög a kijelző, meg forog a gomb. Mondom így nem kell. Na jó, megjavítjuk.
A lötyögést megjavították, mire megérkezett, a gomb ugyanúgy forgott. Na jó, mondom, nagyon nem örülök, de maradjon. Az már mellékes, hogy a beígért töltőt természetesen nem küldték. Mire ki akarom próbálni, látom, hogy a telefon a hirdetés ellenére nem kártyafüggetlen. Azt meg kell hagyni, hogy korrekt módon visszautalták a pénzt, én alaposan becsomagoltam, és visszaküldtem. Arról nem tehetek, hogy a posta széttörte ennek ellenére. Egyeztetésre nem is volt esély, mindjárt értékelt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan ,pontosan megkaptam s csomagot ahogy igérte.Mikor kibontottam akkor szembesűltem ,hogy mi az! Teljesen eltérő a hirdetésben latottaktól és leírtaktól. (igazi bőr, varrott kézzel készitett...stb.) Erre fel kaptam egy műbőr gagyi sz.....r utánzatot. Felvettem vele a kapcsolatot, elmondtam a panaszomat, mire megkérdezte. Miért mire számitottál?! Mondtam ,csak arra amit rendeltem,nem átvágásra! Azóta kusol.... MEGTÉVESZTŐ, ABSZOLUT NEM KORREKT VATERÁS! SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rosszul határoztam meg a telefon típusát, így a vevő elállt a vásárlástól. Elnézést a kellemetlenségért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Rosszul határoztam meg a telefon típusát, így a vevő elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hegyitunder (558) (Eladó)
Pozitív
2016.05.10. 10:13:14
2233059878
Nagyon korrekt Vásárló, jó szívvel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék megjelölés nem volt megfelelöen pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem volt megfelelöAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyes átvételre lett hirdetve, postát kért az én költségemre. Azt állította hogy nem eredeti a kijelző miközben mondtam neki vigye el és vizsgáltassa meg nyugodtan, nem tette meg. A telefon mindennapi használatban volt úgyhogy "hasznavehetetlen" jelző sem helytálló. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,korrekt partner,csak is ajánlani tudom!!++,ha lehetne pozitívat adnék,de sajnos nem engedi a rendszer! "Attól függetlenül az adás-vétel nem jött létre"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hibájából nem jött létre a tranzakció. Egyébként korrekt, megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlen licitálás történt, amit korrekten jelzet felém.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
stefi007voltam (245) (Eladó)
Pozitív
2016.04.22. 14:48:02
2233069715
Minden rendben volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szekelyvill (25644) (Eladó)
Pozitív
2016.04.11. 17:20:25
2232822134
MEGBÍZHATÓ PARTNER
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tiphungaria (2611) (Eladó)
Semleges
2016.04.06. 12:39:51
2227662668
A vevő megbízható, kommunikatív,a termék nem volt megfelelő! Téves rendelés volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Téves rendelés.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Teljesen korrekt vásárló,megbízható mindenkinek ajánlom! Az adás vétel egyéb okok miatt nem jött létre! Telefonos egyeztetésünk után ebből nem adódott gond!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A tranzakció egyéb okok miatt meghiúsult!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő - feltehetően viszonteladó - eleve nem kívánta a megadott feltételek szerint megvásárolni a terméket. A "technikai megvásárlás" (vaterás leütés) célja a másodlagos alku lefolytatása volt amit elutasítottam. Gondolkodási Időt kért, de nem jelentkezett, megkeresésemre jelezte, hogy eláll a vásárlástól, az árat nem kívánta megadni. Ez a viselkedés inkorrekt, az eladóval illetve a Vaterás vásárlókkal szemben is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő - feltehetően viszonteladó - eleve nem kívánta a megadott feltételek szerint megvásárolni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment! Megbízható, korrekt partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Dielectrica (146) (Eladó)
Semleges
2016.03.25. 08:58:50
2211575078
minden rendben volt, a termek sajnos nem felelt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magyarshop (739) (Eladó)
Pozitív
2016.03.17. 03:49:40
2174926754
A terméket kiszállítottuk. A megrendelő megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben hajlott, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kmarton78 (60) (Eladó)
Semleges
2016.02.26. 14:32:08
2197698632
Korrekt ügyfél!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kmarton78 (60) (Eladó)
Semleges
2016.02.17. 20:59:15
2197625432
A vevő nagyon pozítív benyomást tett! Ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden renben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontosan és gyorsan fizetett,pozitiv vásárló ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevö,azonnali fizetés..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendeben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív megértést kaptam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a készülék nem működöttAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kisvacak50 (12833) (Eladó)
Pozitív
2016.01.01. 18:54:51
2142658484
Köszönöm szépen.+++ B.Ú.É.K "Jobb Veled a Világ"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.