MarketVenus (937) 97.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 957 | 1004 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 189 | 193 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1167 | 1218 adásvétel |
| Az eladóként kapott 635 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bandras983 (63) (Eladó)
Semleges
2014.12.09. 14:30:09
2014383476
Pozitív! Gyors, kommunikatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem a villámáron kelt el a termék, hanem kevesebb összegértnokiafan85 (166) (Eladó)
Semleges
2014.12.09. 06:28:13
2012831882
Vásárló korrekt,de idö közben meggondolta magát!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: félre értés történtMinden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, pontos, gyors vaterás, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors pontos+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors, együttműködő partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.camaro407 (4738) (Eladó)
Pozitív
2014.11.26. 20:37:28
2007165686
Gyors,pontos,megbízható vásárló.Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stevensonka (254) (Eladó)
Pozitív
2014.11.20. 10:29:52
1996141598
Gyors, megbízható partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bagiramacs (222) (Eladó)
Negatív
2014.11.18. 16:05:35
2006571113
A vásárlót nem lehet megtalálni az elérhetőségén! Nem érdekel mijen minősítést ad !Nem fogok könyörögni neki!Ez van!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Bizonytalan személy!minden rendben OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nzxtsentry (255) (Eladó)
Pozitív
2014.10.17. 15:19:29
1990126637
Megbízható vevő! Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szállítási díjat sem volt hajlandó átutalni, egy levelezőlap árát küldte rá. Lassú, nehézkes, viszonteladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Semleges. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
goldvogel (223) (Eladó)
Semleges
2014.08.17. 09:36:10
1886395076
Minden rendben ment.sajnos kicsit figyelmetlenek voltunk és ebből adodott egy kis gond, de a legnagyobb hibát a posta követte el, mivel eltűnt a csomag.... az értékét nagyjából kifizette így nagy kár egyikünket sem ért. Az vevővel egyébként minden rendben ment. Neki mindenképp +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: posta elhagyta a terméket....Megbízható vásárló! Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.coolautoo (5881) (Eladó)
Pozitív
2014.08.15. 10:17:58
1920008033
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.coolautoo (5881) (Eladó)
Pozitív
2014.08.15. 10:17:58
1912218059
Minden rendben ment ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden oké
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon rendben volt. Én késtem kicsit a feladással technikai problémák miatt, de nagyon türelmes volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment köszoönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Gyors,pontos. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.maxxtro111 (147) (Eladó)
Pozitív
2014.07.20. 09:11:19
1931381693
Megbízható, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, megbízható vevő! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vaterás. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.feketetea (329) (Eladó)
Pozitív
2014.07.11. 11:46:01
1892767829
Minden rendben volt, megbízható vevő! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bimibimi72 (385) (Eladó)
Pozitív
2014.07.10. 20:49:23
1908790880
Korrekt!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, gyors, pontos eladó, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Feqtor855 (228) (Eladó)
Semleges
2014.07.04. 13:11:28
1889021780
Nem jelentkezett két hónap alatt sem, elérni nem tudtam, negativot nem adok de légyszives figyelj oda kicsit
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oroszlan80 (175) (Eladó)
Negatív
2014.06.21. 07:17:55
1921640591
ha végigolvastad volna a leírást,vagy esetleg a kérdések és válaszoknál feltetted volna kérdésed,nem vaktában vásároltad volna meg akkor most nem ez a felállás lenne.
a vatera által megadott számon nem voltál elérhető.
nem fogok meggondolatlan vásárlók után jutalékot fizetni.3 e-mailt írtam neked,mire nagy nehezen napok elteltével érkezett meg a válasz.
talán legközelebb másnál,de nem nálam.
Másik fél: közel 1000 adásvételem van, nem szoktam vaktában vásárolgatni.
nem semmi alak vagy, javaslom kerülni a webes dolgokat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden oke volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FlaviusRoland (160) (Eladó)
Pozitív
2014.06.17. 16:16:15
1899787241
Gyors Pontos Partner Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zslouis48 (157) (Eladó)
Pozitív
2014.06.16. 19:36:25
1913456375
Korrekt,gyors,megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok..........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott le, a tranzakció létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden tökéletesen zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Marcsicsabi00 (25) (Eladó)
Semleges
2014.05.22. 10:00:59
1891923731
A vevő leütötte a terméköt közbe egy másik termékemet szerette volna olcsóbban megvenni.A ruhacsomagról egy szó se esett,hogy kéri e vagy nem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: más termékről érdeklődött