fierce_a (3090) 98.52%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 3135 | 4825 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 109 | 158 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 47 | 79 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 3291 | 5062 adásvétel |
| Az eladóként kapott 3547 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, elégedett vagyok. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, elégedett vagyok. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, elégedett vagyok. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, elégedett vagyok. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, elégedett vagyok. Bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.riporter999 (292) (Vevő)
Pozitív
2012.03.10. 09:41:54
1506756938
Betegseg miatt sokaig nem volt elerheto de emailben minden tisztazodott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó a felépülését követően felvette velem a kapcsolatot, és minden gond nélkül lebonyolítottuk az adás-vételt. Minden levelemre gyorsan és kedvesen válaszolt, a terméket pedig máris imádja a kisfiam, pedig ma kapta meg! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A még tavaly rendelt árut az eladó felépülése után rendben leszállította. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A még tavaly rendelt árut az eladó felépülése után rendben leszállította. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó családi problémákra hivatkozva későn jelezte, hogy készen áll az újbóli kapcsolat felvételre, és előzőleg beérkezett leveleit kénytelen törölni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó családi problémákra hivatkozva későn jelezte, hogy készen áll az újbóli kapcsolat felvételre, és előzőleg beérkezett leveleit kénytelen törölni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó családi problémákra hivatkozva későn jelezte, hogy készen áll az újbóli kapcsolat felvételre, és előzőleg beérkezett leveleit kénytelen törölni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó családi problémákra hivatkozva későn jelezte, hogy készen áll az újbóli kapcsolat felvételre, és előzőleg beérkezett leveleit kénytelen törölni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Breitling0 (20) (Vevő)
Semleges
2012.03.06. 19:49:19
1516219679
folyamatban
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gyors, pontos megbízható eladó, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, pontos, megbízható eladó, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors.megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló termékek, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló termékek, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló termékek, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pozitiv :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A sajnálatos, hosszú "kényszerszünet" után jelentkezett az eladó és minden gyorsan ment, a termék is pontosan megfelel a leirtaknak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5021981.Csenguska_a (691) (Vevő)
Pozitív
2012.03.01. 09:37:34
1515652427
Minden tekintetben maximálisan pozitív, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5021981.Csenguska_a (691) (Vevő)
Pozitív
2012.03.01. 09:37:34
1515652424
Minden tekintetben maximálisan pozitív, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A körülményekre való tekintettel is megmaradt korrekt és becsületes Eladónak. Nagyon szépen köszönjük a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom mindenkinek!! Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.November óta vártam a könyveimre, de végre minden rendben megérkezett !!! (autóbalesetük volt, és most érik utol szegények magukat) Korrekt nagyon, kedves, 50-szer bocsánatot kért, ami a mai világban már csoda...) AJÁNLOM MINDENKINEK !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9933799.nap29 (5) (Vevő)
Pozitív
2012.02.29. 12:08:27
1450793365
Minden rendben volt, maximálisan elégedett vagyok. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tavaly fizettem ki a terméket,de nem érkezett meg. Először türelmetlen voltam utána láttam,hogy az eladónak balesete volt.Addig nem írtam értékelést. A múlthéten felkeresett telefonon és mindent rendezett.Érdemes volt várni. Vannak még korrekt emberek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindennel meg voltam elégedve. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
.ˇ:*¨¨*:ˇ.ÖTˇ:*¨¨*:ˇ.CSILLAGOSˇ:*¨¨*:ˇ.VATERÁSˇ:*¨¨*:ˇ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a termék nem érkezett meg. túl soká írt vissza ezért nem tartottam rá igényt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Saját személyes problémák miatt nem valósult meg az adás-vétel. Nem voltak problémák az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Principessa77 (9) (Vevő)
Semleges
2012.02.26. 08:38:31
1498156085
nem sikerült időpontot egyeztetni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel meg vagyok elégedve. A postaköltségre többet számolt fel mint amennyibe került. Mikor ezt szóvá tettem e-mailben, ellenszenves, kioktató stílusban válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.xxxxxxxxxxxxxx
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.megfelelő kiszolgálás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babitserika (31) (Vevő)
Pozitív
2012.02.17. 09:36:22
1517760464
oké, minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AaAssaa++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.az eladót baleset érte, így nem jött létre az üzlet, jobbulást neki, mlaya
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.