Olcsonvat (425) 96.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 441 | 681 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 479 | 723 adásvétel |
| Az eladóként kapott 519 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó volt,szerettem tőle vásárolni,nyugodjon békében :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sari_orsolya (45) (Vevő)
Pozitív
2011.11.10. 12:54:25
1446602663
Ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a terméket, mert állítólag meghalt az eladó. Őszinte részvétem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kornelli73_v (77) (Vevő)
Pozitív
2011.10.04. 19:49:53
1459178137
Maximálisan rugalmas, megbízható, gyors, pontos Vaterás! Ajánlom!!! Elnézést a késedelmes visszajelzésért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semleges volt volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tetszett az árú. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tetszett az árú. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a tranzakció a vevő hibájából nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
no comment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A küldött termék gyengébb minőségű, mint a képen és a leírásban bemutatott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírásnak megfelelő terméket küldött az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12870558.andika012 (9) (Vevő)
Pozitív
2011.07.22. 15:08:26
1460926329
Az eladó kicsit késve, de elpostázta a vásárolt árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos nem kaptam meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben az eladóval, régi vásárlója vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben az eladóval, régi vásárlója vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm minden rendben zajlott. Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden ok, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt eladó, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++++ CSak ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem tul kommunikatív...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.susanna100 (1349) (Vevő)
Pozitív
2011.07.02. 14:53:22
1459177665
Sajnos az eladó elhunyt, igy már nem tudom őt ajánlani, részvétem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru a leírásnak megfelelt, csak későn érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vagnergabi (215) (Vevő)
Negatív
2011.06.26. 17:50:01
1453965658
Csak és kizárólag negatív. A hangvétel, a stílus, a termék, amit nem mellesleg visszaküldtem az eladó beleegyezésével, aki megígérte, hogy visszaküldi a pénzem, de ez a mai napig sem történt meg. Nyilván nem is volt szándékában, mert mint kiderült nem is a saját címét adta meg. Komolyan fontolgatom a rendőrségi feljelentést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.vagnergabi (215) (Vevő)
Negatív
2011.06.26. 17:44:34
1453962214
Csak és kizárólag negatív. A hangvétel a stílus, a termék - ami nem mellesleg már nincs nálam, visszaküldtem, de a pénzemet a mai napig nem kaptam vissza, a leveleimre sem érkezik válasz, a felhasználó meg inaktív lett. Fontolgatom a rendőrségi feljelentést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Koszonom,megkaptam a fulbevalot, tetszik!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megyaszaiagi (13) (Vevő)
Pozitív
2011.06.24. 10:02:37
1461500491
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.muffinoNO1 (3367) (Vevő)
Pozitív
2011.06.23. 10:08:15
1457704042
Megkaptam. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.muffinoNO1 (3367) (Vevő)
Pozitív
2011.06.23. 10:08:15
1457438435
Megkaptam. Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pancsika2011 (257) (Vevő)
Pozitív
2011.06.23. 09:49:43
1459184904
Mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék egy kis zacskóban érkezett, egy apró kartonlappal biztosítva, hogy el ne törjön. Hát, nem erre számít az ember, amikor Swarovskit rendel. Az eladó gyoran megküldte a terméket. Čn azonban soha többé nem rendelek senkitöl ékszert a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, gyors, precíz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
