cucucuc (610) 97.21% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 611 | 1415 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 18 | 41 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 650 | 1492 adásvétel |
| Az eladóként kapott 569 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mindenrendbenvolt :) AJÁNLOM !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenrendbenvolt :) AJÁNLOM !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LeMagnifique (88) (Vevő)
Pozitív
2022.04.18. 11:45:23
3123510128
Minden rendben volt! Remek Vaterás, ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm.lkvosovk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kétszer hivtam az eladót és nem vette fel.nem is hivott vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves,megbízható vaterás partner. Gyönyörű terméket kaptam mindössze 100 Ft-ért. Mindenkinek ajánlom ! Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt.Ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fernando074 (241) (Vevő)
Pozitív
2022.03.27. 18:56:58
3139963373
Minden rendben volt, a csomagot megkaptuk. Köszönjük szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fernando074 (241) (Vevő)
Pozitív
2022.03.27. 18:56:13
3139627247
Minden rendben volt, a csomagot megkaptuk. Köszönjük szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fernando074 (241) (Vevő)
Pozitív
2022.03.27. 18:55:32
3139957415
Minden rendben volt, a csomagot megkaptuk. Köszönjük szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fernando074 (241) (Vevő)
Pozitív
2022.03.27. 18:54:57
3139633730
Minden rendben volt, a csomagot megkaptuk. Köszönjük szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló eladó, minden rendben bent, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az üzlet rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az üzlet rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sz.Mónika (1781) (Eladó)
Pozitív
2022.03.03. 14:12:22
3135137774
Minden rendben ment, remek vevő, jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kaptam meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mkjudit101 (396) (Vevő)
Pozitív
2022.02.25. 21:04:23
3125926187
Minden rendben ment, szimpatikus partner, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kaptam meg a kifizetett tételeket. Az eladóval nem tudok kommunikálni, mióta elutaltam a pénzt. Telefont nem veszi fel, e-mail-re, sms-re nem reagál. Én minimál összegért "vásároltam" tőle (300 Ft + postaköltség) , és így jártam, nem ajánlom senkinek a hölgyet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó készségesen válaszolt, míg el nem utaltam a pénzt. Azóta semmilyen fórumon nem reagál a keresésemre, a termékeket nem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amíg nem fizettem még ki a terméket, készségesen válaszolt az eladó. Amint elutaltam a pénzt, se e-maikre, se hívásra, se sms-re nem reagál. 3 db 100 Ft értékű termékről van szó, postaköltséggel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment! Megbízható eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Megbízható eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben, ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rekaszarvas (162) (Vevő)
Semleges
2022.02.09. 10:07:22
3123251720
Felemás érzéseim vannak az eladóval kapcsolatosan. Egészen addig nagyon készségesen válaszolt az eladó, amíg el nem utaltam a pénzt. Utána - hiába írtam rá - nem válaszolt. Akkor adta fel a csomagot, amikor megírtam neki, hogy a vaterához fordulok, ha nem küldi a terméket, amit megvásároltam. Ezután kaptam levelet a foxposttól, hogy csomagot adtak fel részemre, de az eladó azóta se írt, hogy bocsi vagy indokolta volna meg, hogy miért ily késve adta fel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szép, tiszta, termékeket kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen, megkaptam a csomagot, tökéletes állapotban kaptam meg. Csupa pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gerdor55 (1469) (Eladó)
Pozitív
2022.01.19. 18:18:25
3108925655
Megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gerdor55 (1469) (Eladó)
Pozitív
2022.01.19. 18:18:25
3105111380
Megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megküldés mellett minden rendben zajlott. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket rendben megkaptam.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket rendben megkaptam.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket rendben megkaptam.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket rendben megkaptam.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket rendben megkaptam.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket rendben megkaptam.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner! Ajánálom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött........ korrekt !!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.