1630197.szamitogepvasarlo (11) 63.41% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt Jó szivvel ajánlóm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ananasbarack (39) (Eladó)
Pozitív
2010.11.09. 08:00:49
183435240
A problémákat is kezelni képes korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizhato,korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbizhato,korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett a termékért.
Másik fél: Eladó elzárkozót a postai és futár küldés elöl én meg nem tudtam 200 km utazni egy számitógépért.Ezért nem jöt ösze az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Talán meggondolta magát vagy lehet hogy még gondolkodik ,31 napot vártam tovább nem várok
Másik fél: Eladó gerinctelen hazudozó ember.Nem tudom mire utaljam a pénzt amikor ujra felrakta a vaterára az aukcio után a monitort eladásra szerintem 2 embert le akart huzni pénzel.Utalja az ember a pénzt a terméket meg nem küldi ö meg csak nyer a vevö meg bukik.Irtam hogy mért hirdete meg ujra semi válasz az imaileimre.Ezért nem utaltam a pénzt neki,még jó hogy fusak a pénzem után na ne.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ananasbarack (39) (Eladó)
Pozitív
2010.11.08. 11:30:03
184101361
Rendben mentek a dolgok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ferenc_nemeth (101) (Eladó)
Pozitív
2010.11.07. 09:47:29
185577462
Korrekt vásárló! Gyors fizetés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alkudozás után 2 hete leütötte a terméket.Különböző időpontokra hivatkozott hogy mikor utal,külföldön van stb.Mindenáron az utánvétes postázást akarta,pedig az elején kikötöttem hogy banki utalás után postázok.Ma már el sem értem.A türelmem véges,2 hét alatt már rózsaszín csekken is ideért volna a pénz. Megbízhatatlan,csak hitegetett,senkinek sem ajánlom.Korrekt lett volna ha szól hogy mégsem kell. Csakis negatív!!!!
Másik fél: Eladó anyira keveri a sz... hogy fözni is tudna belöle.Irtam neki hogy 5-7-én tudok utalni mert akkor kapok fizetést ö ere azt irta hogy csoro és elöb kell a pénz neki.Ekkor azt mondtam neki hogy ma 11.04-én befizetem a számlája a pénzt elöb nem tudom mert külföldön voltam ma érek haza.Utánvételel nem kértem volna mert drágáb a szállitása eböl is kiderül hogy hazudik.Hála isten hogy nem fizetem be a számlájára a pénz.
Csoro alak hazudik és még ö értékel negatival menjen a f.....Értékelésére sz.... enyi a hülye eladókról.
A vevő visszatáncolta az üzletet,arra hivatkozva,hogy messze lakunk egymástól.De hiszen egyértelműen szerepelt ,hogy SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!!!!Akkor miért is vette meg????
Másik fél: Eladó elzárkozót a postázás elöl pedig edig mindenki postázta a terméket hiába nem volt beirva a postázást.Kedves eladó pedig azzal indikolta hogy nem volt feltüntetve a postázás én 200 km-re nem tudok elmeni a sz..gépért.Elkéne gondolkozni hogy senkinek nem kelet a gépe csak én licitáltam rá 2 hét alatt ezért postára beugorhatot volna szerintem és igy biztos hogy eladta volna,személyesen nem fogják nagyon megveni.NEM ÉN TÁNCOLTAM VISZA HANEM ELADÓ TÁNCOLT VISZA PEDIG CSAK POSTÁZNI KELET VOLNA.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MyLadysShop (838) (Eladó)
Negatív
2010.11.02. 14:43:25
182110198
Nem így kellet volna végződjön eddig tartott a türelmem emailre nem válaszol a vaterán írottakra sem pedig napi szinten fentt van telefon felejtős felelőtlen licitálós nem ajánlom !
Másik fél: Eladó azt hazudta hogy 2 hétre külföldre megy és csak azután tudja postázni ha egyáltalán postázta volna.Én adig nem utalok föleg sok pénzt amedig nem biztos hogy el is küldi.Ma kaptam levelet hogy nem vár és negativval értékel.Sajnálom hogy énekem is negativval kell értékelnem de legközeleb ugy hirdesd meg a termékedet apuskám ha el is tudod küldeni a pénz megérkezésekor nem hetekig várni hogy mikor küldöd.NEM AJÁNLOM ÜZLETKÖTÉSRE JÓ HOGY MÉG NEM UTALTAM A PÉNZT.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott. Mindenkinek ajánlom.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott. Mindenkinek ajánlom.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott. Mindenkinek ajánlom.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jól kommunikáló partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jól kommunikáló partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++KORREKT VEVŐ ! ! ! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom , korrekt vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
496049.terta44 (543) (Eladó)
Pozitív
2010.10.28. 12:41:47
184483075
Korrekt Vevő,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a tranzakció nem jött létre.
Másik fél: Eladó hibájából nem jöt létre az adásvétel.Eladó olyan számlaszámot adot meg amit zároltak valoszinü/APEH/által a bank ezt az infot adta.Telefonon 3x hivtunk és mondtam neki ha zárolt a számla akkor küldje utánvételel ö eröl halani sem akart és elzárkozót.Csak azt ismételte hogy utaljak de ha a bank nem tudja teljesiteni utalást akkor mit tegyek.Ö egyszer sem hivot csak 3 imailt irt hogy küldjem a pénzt.Mást számlaszámot nem tudot adni csak értékelt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
397650.yxxxxy (119) (Eladó)
Pozitív
2010.10.26. 10:52:48
184004111
Köszönöm a vásárlást remélem meglesznek vele elégedve :) Mindenkinek ajánlom jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
PraktikerOutlet (9537) (Eladó)
Pozitív
2010.10.25. 12:48:20
183960237
Minden rendben. Mindenkinek ajánlott partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYORS,MEGBIZHATÓ VATERÁS.AJÁNLOM MINDENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
donpedroamigo (60) (Eladó)
Pozitív
2010.10.23. 13:40:04
182364420
Minden rendben zajlott.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlaom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlaom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlaom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, nagyon jó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
