1644879.retrovilag (362) 98.66%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 367 | 435 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 390 | 460 adásvétel |
| Az eladóként kapott 385 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Semmi probléma! Rendes, gyors eladó! Ajánlom! +++++Bocsi, csak most találtunk hozzá tv-t! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a vétel rendben lezajlott, aaz eladó kicsit körülményes volt az átadással kapcsolatban
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható eladó,miattam nem jött létre a vásárlás. Német nyelvű a társas játák ,és ezt csak a találkozás alkalmával vettem észre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.minden rendben! Jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,szavahihető eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnálatos módon nemtudtuk lebonyolítani az üzletet mert külföldre kellett utaznom,pedig a káryák érdekeltek.Az eladó viszont gyorsan reagál és segítőkész,ajánlani tudom mindenkinek! Elnézést az eladótól%!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1369001.pentiumbar (15) (Vevő)
Pozitív
2011.01.20. 12:58:43
187283956
Nagyon jó Partner!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kösziiiiiiiii
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kösziiiiiiiii
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1680718.skunk012 (0) (Vevő)
Semleges
2011.01.17. 11:12:45
187167580
----------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Gyors, korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,pontos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jó Vaterás, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható...ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Fokozott óvatosságra intenék minden vásárlót. A "gyűjtői állapotú" termék celluxal javítgatott dobozban érkezett és besárgult, erősen viseltes állapotúnak, koszfoltokkal tarkítottnak bizonyult. Az egyik alkatrész nem is volt gyári, igaz erre a figyelmesebb szemlélő rábukkanhatott volna az ügyesen megkreált leírásban. Továbbá a mellékelt játék működésképtelen volt és ennek cseréjére nem mutat hajlandóságot, az E-mailekre nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.swordfish92 (62) (Vevő)
Semleges
2011.01.14. 21:12:44
190242496
A eladó a terméket egy adminisztratív probléma miatt tévesen hirdette meg, így az már nem volt a birtokában. Nagyon korrektül elnézést kért és azonnal visszautalta az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kösziiiiiIIIIIIIIIII
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kösziiiiiiiiiiii
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Balmazfront (220) (Vevő)
Pozitív
2011.01.13. 08:16:26
1435451765
Rendben zajlott minden,ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.olvasobarat (1496) (Vevő)
Pozitív
2011.01.13. 02:12:12
190539101
Köszönöm a gyors, precíz szállítást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom az eladót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blueprint23_v (19) (Vevő)
Pozitív
2011.01.11. 11:06:01
263701502
Mindenkinek csak ajánlani tudom az eladót!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors partner, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.demeterandi (439) (Vevő)
Pozitív
2011.01.10. 23:31:54
190140148
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.54376.pacil (3135) (Vevő)
Semleges
2011.01.10. 15:52:57
184488980
Mindenáron csomagolási költséget akart felszámolni. Hosszas és fárasztó levelezést folytattunk a kérdésről. A termék szerkezetileg erősen hiányos volt és erre nem magyarázat a termékleírásban olvasható "a képeken látható állapotban és tartozékokkal" kitétel. Kifejezetten kellemetlen adásvétel volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megértő,elnézést az ismerősöm miatt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tökéletesen zajlott minden, kifogástalan az eladó, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt Partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.843771.avaresz (104) (Vevő)
Pozitív
2011.01.09. 11:41:29
186478717
Minden rendben ment!Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mndenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Türelmes Vaterás, minden a megbeszéltek szerint!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Renben volt, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.canislatrans_a (39) (Vevő)
Pozitív
2011.01.08. 10:39:18
190300676
Rendben volt minden, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az átvételre 10 napot kellett várni, tudta hogy nem fog ráérni mégis fix árasra tette a terméket. A játékkal nincs baj csak idővel és a kommunikáció hiányával.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az átvételre 10 napot kellett várni, tudta hogy nem fog ráérni mégis fix árasra tette a terméket. A játék amúgy német nyelvű amit külön nem tüntetett fel a leírásban.Valamint a kazetta minősége sem olyan jó,mint azt írta.Nehezen olvasható..pedig meg lett utólag tisztítva.Ráadásul a chipje sem túl stabil..mozog..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pinkyanta77 (755) (Vevő)
Pozitív
2011.01.07. 21:26:04
1435700712
Kedves, pontos eladó! Minden rendben ment! Köszönöm +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm! Minden a legnagyobb rendben ment, gyors, pontos megbízható eladó! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, minden teljesen rendben volt. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Badobeanyu (125) (Vevő)
Pozitív
2011.01.07. 07:36:19
1435029033
Minden rendben ment, megbízható eladó. Köszönöm az üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Badobeanyu (125) (Vevő)
Pozitív
2011.01.07. 07:36:19
1435153488
Minden rendben ment, megbízható eladó. Köszönöm az üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,gyors,megbizható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.