csalis (860) 92.57% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 935 | 1262 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 148 | 183 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 75 | 92 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1158 | 1537 adásvétel |
| Az eladóként kapott 963 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
beleroform (172) (Vevő)
Pozitív
2012.03.31. 05:24:52
1553920037
Minden rendben volt,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marcipanmoon (357) (Vevő)
Negatív
2012.03.30. 18:53:07
1544597624
Majdnem 2 hónap telt el a vásárlásom és a pénz átutalása óta.A levelemre pedig nem válaszol. NAGYON NEGATÍV, SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.marcipanmoon (357) (Vevő)
Negatív
2012.03.30. 18:52:07
1544578412
Majdnem 2 hónap telt el a vásárlásom és a pénz átutalása óta.A levelemre pedig nem válaszol. NAGYON NEGATÍV, SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, a feltüntetett időn belül érkezett meg a termék. Pozitív a vélemény!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az én hibámból nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szatmariszilva (49) (Vevő)
Pozitív
2012.03.30. 02:15:40
1548746744
Rengeteget kellett várni. Nem igazán erre számítottam. Azt hittem ez egy normál méretű pohár, de valójában csak egy feles pohár volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hadnagyzoli79 (803) (Vevő)
Negatív
2012.03.29. 21:36:55
1517179016
Nem érkezett meg a termék még most sem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
applepear (137) (Vevő)
Semleges
2012.03.29. 20:24:41
1548746693
nem kaptam meg a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csimpilady (407) (Vevő)
Negatív
2012.03.29. 20:15:41
1543139537
Két terméket rendeltem,abból egy megérkezett 2hónap múlva.emailre nem válaszol.telefonja kikapcsolva.De a szót is kár rá pocsékolni,meg kell nézni a minősítéseit.Komolytalan,csaló ember,már rég ki kellett volna tiltani!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden az előre megbeszéltek szerint, pontosan, rendben zajlott - mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Ajánlom az eladót bátran :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a termék és minden rendben van! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AndiBudapest (340) (Vevő)
Pozitív
2012.03.28. 17:55:38
1549604150
++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Másfél hónap alatt jött meg a termék, de megkaptuk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Megbízható partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szeplakimagdi (316) (Vevő)
Pozitív
2012.03.28. 14:17:58
1543747829
Korrekt, megbízható, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsiviki77 (211) (Vevő)
Pozitív
2012.03.28. 13:36:43
1554452531
Minden a legnagyobb rendben volt.Korrekt,megbízható eladó.Köszönöm szépen.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsiviki77 (211) (Vevő)
Pozitív
2012.03.28. 13:36:43
1554452492
Minden a legnagyobb rendben volt.Korrekt,megbízható eladó.Köszönöm szépen.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kicsiviki77 (211) (Vevő)
Pozitív
2012.03.28. 13:36:43
1554452123
Minden a legnagyobb rendben volt.Korrekt,megbízható eladó.Köszönöm szépen.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barba_2008 (184) (Vevő)
Pozitív
2012.03.28. 11:43:30
1550590472
Nagyon pozitiv !!!Mindenkinek ajánlom ,csupa++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ma megérkezett a termék,igaz több mint 1 hónap elteltével,de nagyon messziről. Az eladót ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A szállítás nagyon lassan bonyolódott le, de egyébként minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokat kellett várni az árura, nem a jelzett 10-20 munkanapot, de egyébként minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sokat kellett várni az áru megérkezésére, egyébként minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sokat kellett várni az termék érkezésére, egyébként minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon soká érkezett meg, de remélem azért így is örömöt tudok vele okozni a családomnak. Kicsit gyorsabb ügyintézés kellene, vagy nem beírni 10-20 munkanapot szállítási határidőként.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nagyon nehezen érkezett meg .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mesznerrenata (64) (Vevő)
Semleges
2012.03.27. 16:26:14
1555464719
hibásanérintkezik
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a vásárlás nem jött létre, a termék nem érkezett meg külföldről. Az elado nagyon kedves, kommunikatív, a vételárat visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm a vásárlást! Ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm, és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.simiklementina (303) (Vevő)
Pozitív
2012.03.26. 23:22:32
1549604621
Kedves,rendes megbízható eladó,ajánlom mindenkinek!!Külföldi szállításnak megfelelő idő alatt érkezett a csomag a gyerekeknek tetszik nagyon a termék!! Mindent köszönök!!! További sok sok sikeres aukciót és még több +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jozsik700i (225) (Vevő)
Pozitív
2012.03.26. 19:46:26
1553319971
Korrekt partner idáig mindíg megjött a termék remélem most is így lesz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.coccinelle89 (58) (Vevő)
Pozitív
2012.03.26. 18:04:06
1541411642
Bár a terméket nem kaptam a meg, a pénzt visszautalta, megbízható +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó, csak ajánlani tudom++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kommunikatív eladó, mindenre válaszol. Az árú amit rendeltem nem kaptam meg, arra hivatkozott, hogy valahol elkeveredhetett. Felajánlott egy másikat, és azt küldte. Amúgy +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.22seahorse (377) (Vevő)
Semleges
2012.03.26. 01:34:10
1539682517
2 hónapunk ment rá, mire legalább a pénzünket visszautalta. Ma már szinte ezért is hálás lehet az ember.... végül máshol rendeltünk ilyen árut, a terméket ebay-ről 2 nap alatt megküldték...hmmm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fazek007original (177) (Vevő)
Pozitív
2012.03.25. 11:33:53
1551140696
POZITÍV!!! A késés a szállító cég hibája volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.