zsoterkati (147) 79.76% felhasználó összefoglaló oldala

79.76% pozitív visszajelzés
(197 Felhasználó adta)
79.76% pozitív visszajelzés
(197 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 197 213 adásvétel
Semleges: 40 adásvétel
Negatív: 0 0 50 92 adásvétel
0 0 286 345 adásvétel
Az eladóként kapott 13 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Mindszent
Regisztráció dátuma: 2010.10.21.
Utolsó belépés: 2016.04.21. 21:08
Inaktív!
6 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Carolleslie (371) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.05.02. 18:08:07

Termékkód

1737027863

A termék megtekintését többszöri e-mail után ( 3 héttel a leütés után )sem tudta a vevő összehozni. Azt mondta a leütés után 3 héttel, hogyha nekem olyan sürgős az eladás, akkor nem ő az én vevőm. Én a szállítási feltételekben beleírtam, hogy kérem a kapcsolatot 8 napon belül felvenni és egyeztetni egy mielőbbi időpontot. Ezért megírtam neki, hogy visszateszem a Vatera oldalára és ha tud egy időpontot, akkor szóljon és leveszem.1 hét múlva azt írta, hogy nem érdekli a másik problémája, vett mást

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri beszélgetésünkre sem tudott időpontot mondani a megtekintésre.
Felhasználó

hzsolesz74 (60) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.04.24. 15:51:49

Termékkód

1726322846

minden rendben ment.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nemistvan (9) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.04.15. 07:41:23

Termékkód

1725409724

Az adas-vetel valojaban kulso korulmenyek miatt nem volt sikeres.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mozika22 (1) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.04.14. 20:47:43

Termékkód

1736200184

A hirdetés leírása elég érthetetlen, félrevezető volt. -Sajnos erre csak a licit leadása után figyeltem fel. De ezzel a kérdésekből kiindulva nem voltam egyedül. -A vásárlás természetesen nem valósult meg, az eladó elég arrogánsan viselkedett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

asist30 (129) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.04.11. 21:12:04

Termékkód

1727944976

Köszönjük szépen. Rendben volt minden+++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

RobinHood (5659) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.04.11. 13:07:01

Termékkód

1724476283

Megbízható partner. Mindenkinek bátran ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bucy82 (155) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.04.10. 21:10:37

Termékkód

1728624284

Nagyon rendes, korrekt eladó!!! Ajánlom mindenkinek!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

paprika83 (18) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.04.09. 12:30:21

Termékkód

1716638396

A kapcsolatfelvétel megtörtént, majd jöttek a kifogások és az ígéretek, ezt követően a vevő "elérhetetlenné vált"; a megkeresési kísérleteimre (email, telefon) a vevő nem reagál, miközben az aukció zárása óta már kb 4 hét (!) telt el. Ezek után azt hiszem joggal feltételezek "rosszhiszeműséget". Vélhetően egész egyszerűen meggondolta magát és ezt a "korrekt" megoldást választotta a kedves partner. De a többi (negatív) értékeléséből kiderül, hogy nem én vagyok az első aki így jár vele. KITILTÁS?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kirakarina1 (9591) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.04.01. 14:58:04

Termékkód

1693591769

01.20-óta várok arra,hogy az adás-vétel létre jöjjön!Azt hiszem,hogy MAXIMÁLISAN türelmes voltam ........ eddig !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

maximum01_a (164) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.03.29. 14:32:49

Termékkód

1732641350

A hölgy azt írta, hogy "csak az a feltételem, hogy hangszerész lássa" a hegedűt. Ehhez képest pontosan ezt úgy képzelte, hogy vagy utazzak fel Budapestre (200 km) egy hangszerészhez, aki véleményt mond a hegedűről, és majd akkor eldönti, hogy kéri-e; vagy készíttessek a hangszerről egy írásos szakvéleményt, aminek a költségét természetesen nem neki kell állnia, és majd utána megnézi a "hangját és a simulékonyságát". Sajnálom, hogy nem olvastam el hamarabb az értékeléseit. Nem ajánlom senkinek!
Másik fél: Megint az egész hazugság! Ha valaki megnézi a hirdetést,bár ezt ajánlom magának az eladónak is,hát leleveleztük,hogy hangszerésszel bevizsgáltatjuk.Ő azt írta a hirdetésébe,hogy minden kötelezettség nélkül le lehet ütni.De rá is kérdeztem ,amire az volt a válasza:ok Egy szóbeli szakvélemény néhány ezer forint.Ez nem vállalható? Vagy van valami takargatni valója? Általában az nem vállalkozik ilyesmire,aki lopta,vagy hamisítvány. Megint belefutottam egy csalóba! Biztos hogy az én negatív értékeléseimmel akar foglalkozni?Annyi az igazság,hogy nem engedem magam becsapni! Vigyázat a hegedű valószínűleg nem mester hegedű.hamisítvány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK AZ ELADÓT!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő írásos szakvéleményt kért a hangszerről, de ennek a költségét nem akarta megfizetni.
Felhasználó

gezageza_t (779) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.29. 14:15:34

Termékkód

1727828006

Gyors volt. Minden rendben ment.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vblum32 (1) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.29. 11:26:59

Termékkód

1727820548

Minden olyan állapotban volt ahogyan ígérték 3 napon belül mindenki megkapta amiben megegyeztünk.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

butterfly_life (591) (Vevő)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.03.28. 14:30:01

Termékkód

1728619307

Minden rendben zajlott az adásvétel során! +++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csillagbalazs (-1) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.03.28. 08:47:19

Termékkód

1725080666

A vevő kérte,hogy a mester hegedűt elvihesse több napra, nem igazán szokták elvinni próbára az árut fizetés,vagy esetleg előleg nélkül -sem boltból -sem ha egy használt áru van azt sem, pl: egy autó vásárlásánál sem lehet el autózni a kocsival,több napra próbára. Aztán felértékelést szerettek volna, hogy el kéne vinni a hangszert és ott majd kiderül. hogy kell-e, hát egy kicsit bonyolultnak tűnt nagyon sajnálom, hogy ennyiféle akadály elhúzta az időt.DE AZ ÁRUT KI LEHET PRÓBÁLNI egyszerűbben is
Másik fél: Nem bonyolult,csak biztos vagyok benne,hogyhamis a hegedű. Kizártnak tartom hogy a hegedű,egy Bárány hegedű legyen.Ezt elismerte az eladó is,mert felajánlott,egy Balázs hegedűt is,azzal a mondattal,hogy ez már biztos,hogy eredeti. Anélkül,hogy hangszerész nem látta a hangszert,nem hiszem hogy van értelmes ember,aki megvenné.Különben nem akartam elvinni a hegedűt,neki kellett volna elvinni bármelyik,akár maga által kiválasztott hangszerészhez,aki vállalja az eredetiségét.Miután ezt kikötöttem,az eladó nem jelentkezett.Nem bonyolult ez,csak nem szeretem a csalókat,és azokat az embereket,akik hülyének néznek. CSALÓVAL VAN DOLGUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a terméket több napos kipróbálással szerették volna majd megvenni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

taxisanya (406) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.03.21. 18:20:44

Termékkód

1721092898

HATALMAS NEGATÍV. Ilyen ideg beteg embernek nem itt a helye.Látszik az értékelésein is, hogy mindenkiben csak a rosszat látja.Én tisztességesen jártam el akkor amikor föl hívtam a postát és ott azt mondták, hogy tojás törésért felelősséget nem vállalnak még törés biztosítás ellenében sem.Így nem mertem útnak indítani a tojást.A levelezésről annyit, hogy napokig hallgat mint az a bizonyos a fűben! És ez mellé hazudik folyamatosan......Egy felelőtlen undok viselkedésű valaki.KI KELLENE ZÁRNI!!
Másik fél: Hát persze! Egyetlen egy kérdésem van.Miért hirdeti akkor,hogy szállítással is elmegy az árú. Lehet hogy nekem több a negatív,de nem azért mert idegbeteg vagyok,hanem azért,mert a kritikát leírom az értékelésbe,amire mindenki felháborodva negatívval,és hazugságok rám fogásával válaszol.Azt gondolom mindenki nézzen szét egy kicsit a saját háza táján.Bár lehet hogy egy dolgot nem igazán jól tettem,a felhasználói nevemet talán SZÓKIMONDÓ KATA címmel kellett volna megjelölnöm.Kizárni pedig talán azokat kellene,akik hamisan adják fel a hirdetésüket,és nem vállalnak valamennyi garanciát az eladott termékükre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: szállítási probléma
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

csimu1 (370) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.03.21. 11:09:43

Termékkód

1714800416

Minden rendben ment, de a vevőt NEM ajánlom senkinek!!!!!!!!!
Másik fél: Miért nem ajánl senkinek ez az eladó? Nem működik a mikró amit vásároltam közel 10000-ért.Azt írta a hirdetésében,hogy jól működik..Ezzel foglalkozik,hogy felvásárol rossz mikrókat, megbuherálja,és eladja ezeket garancia nélkül.Amennyiben bárki nem akar úgy járni mint én,NE VÁSÁROLJON TŐLE SEMMIT,MERT CSALÓ. FEL FOGOM JELENTENI.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

DesignerOutlet (939) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.03.19. 19:14:12

Termékkód

1722811598

A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt
Másik fél: Miért is kaptam semlegeset? Az adás vétel nem hiúsult meg.Igaz hogy kértem néhány nap haladékot,de mint tudjuk nincs otthon senkinek pénz gyártó automatája. Arról nem beszélve hogy ez egy olyan ritka darab ami nem minden nap van fenn a VATERÁN,így mindenféleképpen le kellett ütnöm.Szégyen hogy hány ember viselkedik teljes közönnyel a súlyos betegségben szenvedőknél. De ezúton közlöm,hogy a sok megjegyzés,és az értékelés miatt,én viszont negatívot fogok adni.Ja és az üzlet sikertelenségét,azért írta,hogy ne kelljen neki a VATERA számlát kifizetni.Erre még a legelején kért meg.Ha kell bárkinek szívesen megmutatom az emailt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kovesdilaszlo83 (254) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.02.25. 19:32:11

Termékkód

1708560401

A vevő elállt a vásárlástól, ettől függetlenül korrekt módon állt a dolgokhoz.
Másik fél: Nagyon sajnálom,hogy a szállítás összege nem tette lehetővé,hogy megvásároljam az Ön által hirdetett árút.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

alfex36 (175) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.13. 18:43:06

Termékkód

1688777201

Korrekt barátságos partner,mindenkinek ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Trendhome_a (97) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.13. 11:48:32

Termékkód

1698052379

Minden rendben volt! Csakis ++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pupett7 (64) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.12. 19:05:25

Termékkód

1686267620

Megfontolt, de kedves vaterás.Ajánlom

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tvictory (85) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.02.10. 17:35:19

Termékkód

1698881837

Végül megérkezett a pénz,ment a csomag is egyből. Köszönöm a vásárlást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

norbica79 (235) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.02.09. 22:17:08

Termékkód

1708455500

Felelőtlenül licitálgat,amikor meg fizetni kell,kibúvókat keres,a Vatera szabályzata mögé bújva próbálkozik.Neki nem jó a hétvége,neki nem jó a hétfő sem mert hát mit képzelek Én hiszen Ő a vevő az ütemet Ő diktálja hangzott el a levelében.Erre mondom Én tudja mit nekem nem diktál semmit mert nagy ívbe teszek rá hogy ki és hogy milyen beilleszkedési problémái vannak!Itt még idézhetek tovább :"hogy akkor utalok amikor akarok",az lehet CSAK NEM NEKEM!Ezt a stílust tartogassa otthonra.FULL NEGATÍV!
Másik fél: A stílus maga az ember! Na ezzel a stílussal akarta eladni nekem az áruját is.Full agresszív.Meg kell nézni mi a beillesztett képe,nem a saját fotóját illesztette be,hanem egy abszolút negatív,agresszív film szereplő képét,ráadásul igen ijesztő.Ha csak azt nézem már megijedek.Nem erőszakkal kell üzletet kötni.Szerintem.Sajnálom azokat akik ezzel az emberrel üzleti viszonyba kerülnek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Arogáns,pitiáner stílusban kioktatott ezért nem,hogy Ő eláll a vételtől,még vizet sem adnék neki!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Toolbox69 (673) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.01.24. 21:40:36

Termékkód

1701224708

Korrekt, gyors, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vzozo (685) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.01.19. 08:38:39

Termékkód

1695399251

A vatera nem engedi az eladónak a pozitív értékelést, ha nem jön létre az üzlet. A postázást nem tudtuk megoldani, a termék mérete miatt, a vevővel megbeszéltük, semmi probléma nem volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szállításból eredő problémák miatt nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

drfreeman555 (86) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.01.18. 10:13:28

Termékkód

1691462624

Gyors vaterás!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

jacksonville_a (219) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.01.17. 16:39:42

Termékkód

1690593725

Gyors,korrekt és szimpatikus vaterás!Csak ajánlani tudom mindenkinek!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

eladolany001 (2101) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.01.14. 13:52:15

Termékkód

1690266326

Minden rendben zajlott. Megbízható vevő, ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

integralkft (13208) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2013.01.10. 10:40:19

Termékkód

1688596034

Megbízható, gyors, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Csillagkincso (353) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.01.03. 16:37:21

Termékkód

1684142783

Senkinek nem ajánlom,nagyon arrogáns,lekezelő ember,részéről csak azért van itt,hogy tudjon hol cirkuszolni.Érdemes végigolvasni a negatívait :-)Nem értem, ha leírom az adásvétel előtt, hogy nem tudok a szállításban segíteni 200km-re,Ő mégis leülti és elvárja (,hogy postázzak 150Kg-os árut becsomagolva :-) Gyerekes a viselkedése NO COMENT ! :-) :-) :-) ne én legyek már a hibás,ha előre szóltam NÉZZ MÁST IS EMBERSZÁMBA LÉGYSZI,mert sokan vagyunk itt a földön rajtad kívül
Másik fél: A szállításban nem kellett volna segíteni,ám arra képtelen volt az eladó,hogy a gép paramétereit megadja pontosan. Azzal traktált,hogy értsem meg,hogy az ő férje meghalt,ott a sok gyerek stb miért tartozik ez rám? /mondjuk szerintem itt keresendő a pszichés zakkanásának oka/Én csak egy céget szerettem volna megbízni,hogy szállítsa el a gépet.De azt mondta,ő nem csomagol mert sok a problémája./csak be kellett volna tekernie egy folpakkal/ Pénzem meg hál'istennek van rá. Megveszem majd mástól.Különben az a cikk amit kikeresett rólam, családomról, 11 gyerekemről,arra én büszke vagyok,büszke vagyok arra hogy 3 teljes mozgássérültet,és 4 értelmi fogyatékos gyereket nevelek./bár nem tartozik rá /

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem volt rá pénze
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lavanda01sos (712) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.12.17. 22:01:06

Termékkód

1672999970

Minden rendben ment, korrekt, megbízható partner, szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kavala7 (7769) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.12.16. 16:08:30

Termékkód

1677997424

Kedves megbízható vásárló!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

moon47 (823) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.12.16. 07:52:36

Termékkód

1667569106

Pontos, megbizhato! Batran ajanlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sukero001 (2) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.12.13. 23:45:43

Termékkód

1676390474

Szimpatikus.:)korrekt vevő

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Csiszi1 (106) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.12.09. 16:50:37

Termékkód

1668638024

Minden rendben lezajlott, csak figyelembe kell venni a másik fél igényeit is. +++++

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

krisztofer98 (4064) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.12.05. 12:46:54

Termékkód

1673718209

Túl messze voltunk egymástól!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Juditjudit314 (1344) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.12.02. 20:34:59

Termékkód

1645130525

Írtam levelet, üdv:

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

eannamaria (963) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.26. 11:56:21

Termékkód

1649849297

A TERMÉKEIM EREDETIEK ,a fotókon tökéletesen látszanak a részletek. A Vevő állítása szerint a parfüm nem eredeti ,először a FELJELENTÉSEMET , majd a parfüm bevizsgáltatását fontolgatta , írtam Neki ,hogy állok elébe. Mindeközben 3 alkalommal ajánlottam fel , hogy visszavásárolom ,ha nem szeretné használni, így Őt semmilyen kár nem érte volna ,de nem is reagált rá, mint ahogy arra sem , miért gondolja , hogy a parfüm hamis...? Remélem a jelen , és az eddigi ÉRTÉKELÉSEINK is GONDOLATÉBRESZTŐEK...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Pipi-82 (1115) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.23. 16:01:26

Termékkód

1646778479

Bizony így... A vevő többszöri megkeresésemre is csak ígérgette a fizetést, és türelmetlenséggel vádolt. 1 hónapot vártam, hogy elutalja végre az összeget. Kértem, hogy nem gond ha meggondolta magát csak jelezze, ezt sem tette meg! Sajnálom, de nem ajánlom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Vynyla (716) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.20. 13:55:01

Termékkód

1656653633

Nagyon kedves, pontos vásárló! Remélem tetszeni fog a termék! Szívből ajánlom másoknak is!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ivett85_a (118) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.12. 20:57:45

Termékkód

1493334785

Minden rendben volt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

XDZSOX (9) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.11. 12:38:41

Termékkód

1668764717

Nekem mindenben partner volt bátran ajánlom másnak is

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kroy123 (196) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.11.04. 13:46:59

Termékkód

1666523132

Gyors, pontos vaterás!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

WildFlower75 (749) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.10.08. 12:04:25

Termékkód

1635678713

Minden rendben ment! Ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tutistore (7939) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.04. 18:40:53

Termékkód

1636573088

A vásárlónak abban teljesen igaza van, hogy nem érkezett meg időre a termék. A negatívot nem is ezért adom, hanem a visszautalási adatok megadását követően egy nap múlva már vissza is utaltam neki, szó sem volt könyörgésről, én ajánlottam fel, hogy szó nélkül visszafizetem, elmondtam, hogy sajnálom,megértem, de a külföldi postát nem én szabályozom...A rendőrséggel, meg csalásért való feljelentéssel való fenyegetéssel meg saját magát minősíti,pláne, miután megállapodtunk, hogy visszautalok...
Másik fél: Gratulálok a magyarázkodáshoz!!!!! Megrendelek sok árut ettől az eladótól,majd átutalom az összeget,és várok,várok,több mint egy hónapig csak várok. Ezek után megkérdezem telefonon mi van az áruval,de bla,bla bla. Ezek után e-mailba megírom,hogy ha amennyibEn nem utalja vissza a pénzem,akkor feljelentem,na ekkor küldte meg az összeget. KÉRDÉS:KI KAPJON NEGATÍVOT?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem ért ide időben minden termék
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tutistore (7939) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.04. 18:39:46

Termékkód

1633585085

A vásárlónak abban teljesen igaza van, hogy nem érkezett meg időre a termék. A negatívot nem is ezért adom, hanem a visszautalási adatok megadását követően egy nap múlva már vissza is utaltam neki, szó sem volt könyörgésről, én ajánlottam fel, hogy szó nélkül visszafizetem, elmondtam, hogy sajnálom,megértem, de a külföldi postát nem én szabályozom...A rendőrséggel, meg csalásért való feljelentéssel való fenyegetéssel meg saját magát minősíti,pláne, miután megállapodtunk, hogy visszautalok...
Másik fél: GRATULÁLOK ez a magyarázkodás nem semmi!!!! Sok árut rendelek egyszerre ettől az eladótól,majd azonnal átutalok,ezek után várok,várok,több mint egy hónapig várok.Megkérdezem telefonon mi van a megrendelt áruval,erre jön a bla bla bla,és semmi. Majd írok még egy e-mailt,hogy feljelentem ha nem küldi vissza a pénzemet.Na ekkor küldte vissza. A KÉRDÉS:KI KAPJON NEGATÍVOT?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem érkezett meg időben
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tutistore (7939) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.04. 18:39:13

Termékkód

1628519069

A vásárlónak abban teljesen igaza van, hogy nem érkezett meg időre a termék. A negatívot nem is ezért adom, hanem a visszautalási adatok megadását követően egy nap múlva már vissza is utaltam neki, szó sem volt könyörgésről, én ajánlottam fel, hogy szó nélkül visszafizetem, elmondtam, hogy sajnálom,megértem, de a külföldi postát nem én szabályozom...A rendőrséggel, meg csalásért való feljelentéssel való fenyegetéssel meg saját magát minősíti,pláne, miután megállapodtunk, hogy visszautalok...
Másik fél: Gratulálok,micsoda magyarázat! De nézzük a tényeket: Az árut megrendeltem,az árut kifizettem,átutalással,vártam,vártam,majd több mint egy hónap múlva felvettem a telefont,és megkérdeztem mi van,magyarázkodás,és vártam,vártam,majd még egy e-mail,hogy feljelentem ha nem utalja vissza a pénzemet.Ezek után került vissza a pénzem. KERDÉS:BIZTOS HOGY NEKEM JÁR A NEGATÍV???????????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 12mm méretet ütött le mégis más méretet rendeltetett velem
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tutistore (7939) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.04. 18:38:01

Termékkód

1627469378

A vásárlónak abban teljesen igaza van, hogy nem érkezett meg időre a termék. A negatívot nem is ezért adom, hanem a visszautalási adatok megadását követően egy nap múlva már vissza is utaltam neki, szó sem volt könyörgésről, én ajánlottam fel, hogy szó nélkül visszafizetem, elmondtam, hogy sajnálom,megértem, de a külföldi postát nem én szabályozom...A rendőrséggel, meg csalásért való feljelentéssel való fenyegetéssel meg saját magát minősíti,pláne, miután megállapodtunk, hogy visszautalok...
Másik fél: Micsoda szép magyarázat,gratulálok! A tényeket nézzük:árut megrendeltem. árut azonnal kifizettem, átutalással árú több mint 1 hónapig nem érkezett, e-mail nem érkezett,én kezdeményeztem telefonon a kommunikációt pénz nem érkezett ezek után sem,csak néhány nap múlva,miután megfenyegettem a feljelentéssel. AZ A KÉRDÉS KI KAPJON NEGATÍVOT? SZERINTEM BIZTOS HOGY NEM ÉN!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A rendelt termék nem érkezett meg időre!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ketyi956 (1015) (Eladó)

Vélemény

Pozitív

Dátum

2012.10.04. 11:36:41

Termékkód

1639467248

Köszönöm a vásárlást, minden rendben lezajlott.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

VASMACSKA_av (1398) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.10.03. 13:17:18

Termékkód

1618081235

Most már mindegy.
Másik fél: Bocsi a figyelmemet kerülte el a Budapesti személyes átvétel.Nagyon messze lakom,így nem érte volna meg elmenni érte. Köszönöm a megértését.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3. oldal / 7 összesen
Oldalszám