Sanyivesz (76) 96.34% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothati969 (1152) (Eladó)
Semleges
2013.10.10. 18:42:38
1792046810
Talán majd máskor összejön.Javaslom,hogy a termékleírást alaposabban átolvasni az elkövetkezendőkben.Üdv.
Másik fél: Elég jellemtelen ember. Megbeszéltük , hogy 2 pozitívban kiegyezünk. Még jó, hogy én előre pozitívot adtam. Mellesleg, ha a törött részt lefotózta volna nem lett volna kérdés, hogy fel tudom-e a terméket használni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aneszilvia111 (3) (Eladó)
Semleges
2013.10.01. 21:56:00
1798024499
sajnos nem jött össze az üzlet.
Másik fél: Élőben messze rosszabbul nézett ki a babakocsi, mint képen. Mindemellett koszos, piszkos volt. Beazonosíthatatlan tenyérnyi foltok a (láthatóan régóta garázsban tartott) belsejében amiről kideríthetetlen, hogy kutyától, macskától származnak-e. Az ember a gyerekének ilyen babakocsit nem vesz meg. Ezért elálltam a vételtől.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szucsani79 (24) (Eladó)
Pozitív
2013.09.24. 22:23:02
1799060822
Roppant gyors üzletmenet! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Rendben zajlott ! korrekt Pontos vaterás. Csak ajánlani tudom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laptopalkatreszek (6708) (Eladó)
Pozitív
2013.07.16. 08:47:42
1768226006
Korrekt vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, minden a megbeszéltek szerint ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom Őt másnak is + + + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.patrik0812 (788) (Eladó)
Pozitív
2013.05.17. 09:15:29
1733122664
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt.Korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jatekhaboru (3137) (Eladó)
Pozitív
2013.04.22. 07:45:30
1734531443
Minden a legnagyobb rendben ment, és nagyon gyorsan.Maximálisan megbízható, jó kapcsolattartó,határozott üzleti partner. Bátran ajánlom mindenkinek. 100%+++++++ +++ Köszönöm a vásárlást! Remélem lesz még szerencsénk egymáshoz :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
medike007 (151) (Eladó)
Semleges
2013.03.25. 07:48:13
1721996525
Sajnos nem tudtunk időpontot egyeztetni!!! Korrekt, őszinte vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem tudtunk időpontot egyeztetni!!! Korrekt, őszinte vaterás!!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbizható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Benyi124 (2802) (Eladó)
Semleges
2013.02.26. 11:34:32
1708630274
A vevő leütötte terméket.Termék lapon egyértelműen csak előre utalás után postázást adtam meg.Ő személyesen akarta átvenni.Nem kellett volna leütni terméket.Valamint jelezte hogy ő 2-3 adás vétellel rendelkezőnek nem utal.
Másik fél: Nap mint járok a környéken. Személyesen szerettem volna átvenni. Abszolút agresszíven közölte, hogy nála személyes átvétel nincs! Egyéertelmű, hogy ez után nincs bizalmam az áruhoz.
Gyors vevő, de kissé bizonytalan. Óvatosan ajánlom, mert hitegetett, hogy megveszi a hdd-t, ha jó, én hozzáértő szervizbe elvittem, ahol megoldották a vevő által okozott hibát, ezzel a hdd-t a hirdetésben szereplő állapotnál jobbra visszaállították (már nem kell formázgatni, particionálgatni, csak összecsatlakoztatni), de ennek, és az ígéretének ellenére mégsem vásárolta meg.
Másik fél: A formázás kb 4 óra alatt ment le az 500GB-s HDD-n, ami már eleve gyanús volt. Többedik próbálkozásra sem tudtam Norton Ghost-al egy 320-as HDD tartalmát rámásolni. Ilyet számtalan esetben csináltam ezzel a programmal korábban mindenféle hiba nélkül. Folyamatosan 500MB-nak partícionálta az 500GB-os winchestert a Ghost. Nyilván valami HDD hiba miatt. Ezért a hibát jeleztem, és az eszközt másnap reggel visszavittem.
Utólag derült ki, hogy bár a terméklapon a HDD-t szakszervizben javítottnak tüntette fel. A valóságban egy helyi sufni számítógép boltban a bad szektorokat inaktívra állítgatták, ami ugye nem egy szakszervizes javítás.
Ezek után mivel garancia nincs elálltam a vételtől.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kara67_a (114) (Eladó)
Semleges
2013.02.17. 15:51:29
1699426862
A megbeszélt időben nem volt jelen a vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben lezajlott! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paneuropean71 (5183) (Eladó)
Pozitív
2013.02.13. 09:12:00
1708059599
Gyors, pontos partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gutzolika (212) (Eladó)
Pozitív
2013.02.13. 07:26:49
1704200174
korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner! Mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, ajánlom ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, vásárló, reméljük legközelebb is üzletelünk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel rendben lezajlott, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyomprofesszor (156) (Eladó)
Semleges
2012.07.19. 00:17:49
1593316679
Semlegeset adtam, bár kijárna a negatív is! Először is, olyan nincs hogy ne tudná az ember hogy külföldre megy dolgozni, a másik pedig, hogy véletlen meg kíváncsiságból nem kell akkor licitálni!!! Meg azzal a magyarázattal felém, hogy "azt gondoltam úgy is túl licitálnak..." Remélem jogtalanul te nem fogsz lehúzni az értékelésben. Még én tettem így is szívességet szerintem, hogy elengedtem a dolgot, és a kimagyarázás miatt nem kellett megvenned!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
paneuropean71 (5183) (Eladó)
Pozitív
2012.07.10. 13:12:14
1597881182
Gyors, pontos partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt, ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Littleedem (134) (Eladó)
Pozitív
2012.05.22. 17:12:35
1581211895
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
beriandrea (16) (Eladó)
Pozitív
2012.05.07. 08:26:03
1582748636
Megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet kicsit körülményes volt miattam, de végül létrejött. A vásárló szerencsére türelmes volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tjanos123 (1720) (Eladó)
Pozitív
2012.04.16. 22:00:13
1557326246
Adás-vétel sikeres volt! Korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lengyi27_t (45) (Eladó)
Pozitív
2012.03.26. 18:49:00
1518498686
Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varpeter_v (421) (Eladó)
Pozitív
2012.03.20. 23:00:03
1550717810
Minden a megbeszéltek szerint, villámgyorsan ment. Mindenkinek ajánlom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható Vaterás. Ajánlom másoknak is+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
