ScottiMarci_v (52) 98.15% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt partner, minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az üzletünk. Az eladó a Apple telefonok közé tette fel IPod Touch-ját eladásra és megtévesztett, azt hittem telefon. Miután megírtam neki hogy sajnos elnéztem a dolgokat és szeretnék elállni ezért az üzlettől, az eladó megértéssel viseltet, nagyon korrekt kedves magatartást mutatott. Komunikációja is olyan amit elvárok egy jó üzletféltől. Összeségében csak ajánlani tudom, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner- az én hibámból nem jött létre az adásvétel, mert pesti átadást kértem, de az időpontja húzodott, és későn vettem észre, hogy üzent.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
19741025.DjRobee87 (270) (Eladó)
Pozitív
2011.04.05. 15:49:44
1449614730
Korrekt pontos gyors csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a vásárolt iphone 3G telefon, hibátlan. az eladó pedig segítőkész, közvetlen, csakis ajánlani tudom++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezárult !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1712399.bpl073 (87) (Eladó)
Negatív
2011.02.10. 05:43:05
1437188926
Aláírom, késtem a termék feladásával, de kárpótlásként küldtem plusz még egyet. Ha ezért negatív, hát legyen. Itt is. Senkinek sem javaslom a vele való üzletelést! NEGATÍV! Részemről LETÍLTVA!
Másik fél: Egy telefont kívántam venni és nem volt hozzá akkumulátor. Az egy dolog hogy külön nekem kellett beszerezni. A "kárpótló" telefon viszont ismételten akku hiányában, de képernyő hibája miatt is használhatatlan. Én mindent megtettem hogy gördülékeny legyen a tranzakció, rögtön az aukció lezárása után utaltam és megadtam címem. Ön viszont az utalás után nem adta fel a csomagot csak mikor nem tudom hányadszorra szólítottam fel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, remek gyors vaterás!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
