bubus02_a (114) 95.97%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 119 | 123 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 141 | 145 adásvétel |
| Az eladóként kapott 74 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Több dolog is közre játszott az értékelésben. Egyedül a kedves neje miatt nem akartam negatívot adni, de a semleges értékelése közre játszott benne.
A terméket garanciában nem engedték javítattni, kompenzációt nem adott az eladó és + az egyik csőben is szét volt trancsirozva a menet. Amennyit eddig költöttem a termékre abból vehettem volna már egy átfolyós vízmelegítőt is.
Mindenesetre ha nem ilyen az áru még pozítiv is lehetne mert kommunikációban nincs hiány és normálisembereket ismertem meg.
Másik fél: Te szerencsétlen . Gumi tömítést nem cserélnek garanciában.Fogod magad és megveszed 10 forintért.A menetet pedig te cseszted el mert mi előtte való nap még használtuk a készüléket.De ha rossz is volt a menet akkor is egy zuhanycső 500 ft. De hangsúlyozom hogy nem volt rossz.Személyesen vetted át,megnézted minden rendben volt.Nyomi vagy.Ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jól működő TOSHIBA laptop HDD-t kaptam, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
++++köszönöm a vásárlást, ajánlom mindenkinek++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint ment! Elérhető, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
467753.bobabo_a (84) (Eladó)
Pozitív
2011.10.07. 19:25:22
1479223500
minden+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a vásárlást,korrekt vásárló,ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő "ordenálé" hangnemben levelezett velem.Miután megnyerte az aukciót közölte "Leütöttem a terméket ... nem jó nekünk,ezért köszönöm de nem kérem". Közöltem vele, hogy nem fogadom el a kifogást. Mire a Vevő válasza "lesza.om, ...adjon negatívot"
Nem Vateráshoz méltó viselkedés, aki teheti tegye tiltólistára (bubus02),mert hasonlóképpen járhat.
Én minden esetre a Vatera biztonsági központjánál kezdeményezem a piactérről való kizárását!
Ezzel a mentalitással nem a VATERA közösségébe való.
Másik fél: Elnéztem a termék méretét és később láttam hogy nem lesz jó nekünk.Lemondtam a vásárlást mire az
eladó arrogáns kioktató paragrafusokat tartalmazó levelet küldött nekem.Megírtam hogy kifizetem az
1000 forintot csak ne tobzódjon nekem de erre jött a gyerekeivel hogy nekik szánta a pénzt.Ennél
szánalmasabb dolgot nem kaptam levélben ezidáig.Ő bizonyára sohasem téved amikor vásárol.Én voltam
annyira korrekt hogy szóltam neki..erre tessék...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt eladó, sajnálom,hogy a termék nem nyerte el a tetszésemet. A partner hozzáállásával maximálisan elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maximális üzleti partner és nagyon rugalmas,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom, hogy a vevő nem volt kellően elégedett!!
Másik fél: Megállapodtunk az 5000.- forintban.Nem az volt a megállapodás hogy amikor elmegyek érte akkor annál többet kell fizetnem.Ha ön igénybe veszi a vatera szolgáltatását akkor azt önnek kell kifizetni nem pedig nekem a vételáron felül.Benne van a szabályzatban hogy tilos az összeget elkérni a vásárlótól.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedvesek, rugalmasak, csak ajánlani tudom a velük való üzletelést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VidaZoli01 (2438) (Eladó)
Pozitív
2011.09.15. 01:29:51
1473274636
Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom... :-) +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1429675.Attilatata (205) (Vevő)
Semleges
2011.09.13. 15:19:08
1473673478
Sajnos nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Quiksilver11_a (4) (Vevő)
Pozitív
2011.09.06. 12:57:19
1473673644
Minden rendben zajzlott! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1258273.nadra78 (155) (Eladó)
Pozitív
2011.08.12. 22:42:26
1464757398
Mindben rendben volt!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
advancedtech (12) (Eladó)
Pozitív
2011.08.10. 07:35:35
1468514222
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andro5_a (1088) (Eladó)
Pozitív
2011.08.09. 15:29:02
1470861551
minden rendben ment.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andro5_a (1088) (Eladó)
Pozitív
2011.08.09. 15:29:02
1470694543
minden rendben ment.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1258273.nadra78 (155) (Vevő)
Negatív
2011.07.23. 00:12:22
1466525884
Ezt az embert senkinek nem ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megbeszéltünk egy cserét, felutaztam Budapestre de elérni nem lehetett. Arra sem volt méltó, hogy felhívjon telefonon. Amikor én felhívtam, hogy megbeszéljek vele egy talit akkor a telefonját kinyomta. Vissza nem hívott. Ki kellene tiltani az ilyen vaterásokat. SENKINEK NEM AJÁNLOM!! MEGBÍZHATATLAN KOMOLYTALAN TAG!!
Másik fél: 1. Ön nem miattam utazott Budapestre,2. hálózati hiba miatt kapcsolt szét a telefon,3.nem volt feltöltve a kártyám hogy visszahívjam,4. mondtam a telefonban önnek hogy sokat dolgozok és hétvégén érek rá.Nem mindenki ül az internet előtt egész nap.Nekem sajnos dolgozni is kell mert pénzből élek.Köszönöm a jellemzést,és hasonló jókat kívánok önnek is.Én pozitív értékelést adtam.Ezen felül pedig ön a megállapodásunk másnapján újra meghírdette a cserére szént termékét.Akkor ki az inkorrekt ?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1598662.Rackapacka (6) (Vevő)
Semleges
2011.06.28. 13:09:44
1440401186
az eladó elállt az eladástól, illetve másnak adta el
Másik fél: Én akkor szoktam vásárolni ha van pénzem rá.Ezt a tulajdonságot nem ártana ha ön is bevállalná mert pénz nélkül bizony nehéz üzletet kötni.És hitelbank sem vagyok hogy 80.000.-forintos laptopot adjak el havi 3000.-forintért.Minden jót kívánok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kovesigabor (107) (Vevő)
Pozitív
2011.06.08. 14:15:59
1442046608
Korrekt partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt és rugalmas üzleti partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabo273 (3130) (Eladó)
Pozitív
2011.05.30. 22:44:03
1455363030
Minden Ok,remek partner,köszönöm a vásárlást! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem követte a kereskedelemben használatos etikai kódexet, és a vatera egyértelmű szabályzatától eltérően eladta a terméket másnak, csak "elfelejtette" ezt korrekt módon még időben közölni. Értékelése összefüggéstelen, érthetetlen, valós tényeket mellőző, teljes tekintetben elfogadhatatlan.
Másik fél: Ön azért vette meg ezt a gépet mert feltételezte hogy öntől lopták el.Rám küldte a rendőrséget és kiderült hogy nem az ön által keresett gépről van szó.Furcsállottam hogy 165.000.-forintért akarja megvenni amikor máshol lehetett kapni 80-ért. Szerintem senki nem találkozott volna magával.Két pont között a legrövidebb ut az egyenes.Ha mondta volna hogy ellopták a gépét és szeretné szemrevételezni az enyémet,találkoztam volna magával.De ez igy rangon aluli volt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors korrekt Vaterás! Gyors komunikáció! Csak ajánlani tudom ! Megbizható eladó! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AJÁNLOM. KORREKT.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt üzlet volt. Gyors, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes megtekintés során úgy döntött, hogy nem szeretné megvásárolni az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos partner, minden a megbeszeltek szerint tortent.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bubus02 teljes mértékben pozitív volt. A találkozásnál pontos, és mindenben segítőkész volt. Ennek ellenére sajnos nem jött össze a vétel mert műszakilag nem tetszett a vevőnek 100%-an.
Másik fél: Válogatós vagyok...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sunkelandras (417) (Vevő)
Pozitív
2011.03.30. 11:55:03
1446633054
Minden rendben zajlott. Bár a készülék már meg volt egyszer bontva a beszéltek ellenére...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár a terméket megkaptam, de nem voltam teljes mértékben megelégedve sem az áruval, sem az eladó személyével és hozzáállásával. Ezért részesítettem semleges elbírálásban!
Másik fél: A vevő nekem nem jelezte hogy valamivel gondja lenne.Mindig kapott választ a leveleire,a terméket szinte azonnal postáztam.A hiba ami a gépe van fel van tüntetve a leirásban.nem értem a dolgot.Ha gondja van vagy egyszerüen nem tetszik a gép,esetleg meggondolta magát miért nem szól nekem ?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1073442.norbyyyyyy (385) (Eladó)
Pozitív
2011.03.19. 21:26:42
1447314452
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1805985.andrasV65 (3) (Vevő)
Pozitív
2011.03.17. 12:20:10
1447026677
gyors,megbizható.mindenkinek ajánlom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minierszabolcs (359) (Vevő)
Pozitív
2011.03.14. 19:56:43
1446705990
Minden ok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
artmartini (84) (Vevő)
Semleges
2011.03.13. 15:28:40
1441564037
SAJNOS NEM VOLTAK PAPIRJAI.EGYÉBBKÉNT JÓ LETT VOLNA.
Másik fél: Sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gergely80 (130) (Eladó)
Pozitív
2011.03.04. 22:44:44
1442558756
Minden rendben ment. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eperfa1531 (19) (Eladó)
Pozitív
2011.02.16. 20:54:48
1442021214
Gyors, pontos, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
electronic11_a (86) (Eladó)
Pozitív
2011.02.10. 17:43:12
1442024874
Pontos, precíz vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Én hibámból rosszul lett feltűntetve az ár,megértő volt nagyon rendes.
Másik fél: Rosszul adták meg az árat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
