firkabirka (51) 89.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, megbízható, pontos vaterás. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben gyors preciz pontos. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevőnek nem felelt meg a termék.
Másik fél: Sajnos nem volt jó!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben,gyorsan és korrekten zajlott!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,nagyon megbízható!!!Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár a termék egyáltalán nem olyan állapotban volt, mint azt ahogy az eladó feltüntette, sőt sokkal rosszabban, de ezen kívül egy kedves, gyors embert ismertem meg.
Másik fél: Sajnálom h nem volt megelégedve a vevő!:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
130526.becsisz_v (152) (Eladó)
Pozitív
2007.05.03. 07:10:36
22454528
Az áru átadása-átvétele rendben lezajlott! :-)) Nagyon korrekt üzleti partnert ismertem meg 'firkabirka' személyében, tutira fogunk még a jövőben is üzletelni, mellesleg, az adásvételnél beszámítottam neki egy-két cuccát, és azt kell mondjam, szintén KORREKT minőség! :-)) Bizalommal ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár az üzletet nem tudtuk lebonyolítani, de nagyon segítőkész, korrekt a hozzáállása!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru nem olyan minőségű volt mint amilyennek leírta, pedig a ruházat esetén fontos lenne a becsületesség mert a képen nem látszódik mennyire viseltes valami.A visszavásárlástól elzárkózott,én a magam részéről többet nem vásárlok nála!
Másik fél: A ruhákat én is újként kaptam és újként is adtam tovább hiszen vadonat újak voltak!!!Nem tudom mit kifogásolt a kedves vevő de nem tartom helytállónak a kifogásait!Mindenesetre sajnálom ha nem elégedett!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
244750.Miumu88 (18) (Vevő)
Pozitív
2007.04.12. 09:54:15
20255323
Rendes gyerek az aru király ajanlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó azt állította, hogy az általa hirdetett kenyérsütő rossz, és ezért nem tudja elküldeni.
A szerekzetet másnak adta el aki többet adott érte a licit lezárása után!!!
Másik fél: Továbbra is csak azt tudom mondani hogy a kenyérsütő rossz volt!nem hiszem h akkor jobban örültél volna ha rosszként küldöm el!nem ertem mi a bajod amikor en korrektül elmondtam h nem működik!inkabb örülj hogy becsületes voltam!A negativ ertekelesed pedig primitivsegre utal!sajnalom h nem fogadja be ezt az infót az agyad...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
467418.benji999_v (102) (Vevő)
Semleges
2007.03.23. 20:54:56
21012551
Sajnos nem sikerült megegyezni az eladóval.Majd legközelebb.Kifogásom nekem sincs.
Másik fél: ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
220745.darkside (324) (Vevő)
Pozitív
2007.03.22. 17:40:18
19831221
Korrekt megbízható partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút korrekt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos jobbat nem tudok adni...
Másik fél: Köszönöm szépen kedvességed és megértésed és mégegyszer elnézésedet kérem!Minden Jót!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden remndben volt,megbízható kedves partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tévesen licitált, de korrekt volt. Pozitvan értékrlném, de a VATERA csak semlegest enged, mivel nem volt adásvétel.
Másik fél: Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igyekvő emberke!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
213557.csehtomi2_v (12) (Vevő)
Pozitív
2007.03.08. 19:15:27
19817310
Köszönöm szépen minden rendben lezajlott, másodszor is :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK, korrekt, gyors, pontos, stb!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minőségi termék, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors vaterás!!!;-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenféleképpen pozitív!Először nehezen indúlt meg a kommunikáció,de aztán végűl sikerült... :)Az árú szuper,nem csalódtam!Köszönöm!!!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
140180.domabe_v (492) (Vevő)
Pozitív
2007.03.04. 00:49:51
19828106
minden OK!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó úgy döntött, hogy külön-külön adja el a termékét. Majd legközelebb... Nagyon korrekt, gyors, pontos partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
98454.jeges68_v (124) (Vevő)
Pozitív
2007.02.26. 13:08:07
19832271
Minden rendben,köszönöm.Megbízható,gyors partner csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
98454.jeges68_v (124) (Vevő)
Pozitív
2007.02.26. 13:04:16
19831349
Szimpatikus,korrekt és gyors vaterás.Ajánlom mindenkinek!Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas, megbízható. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, megbizható ember. Minden rendben ment! Ajnánlom másoknak is! Probáld ki te is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, pontos, megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
267030.viperes_a (249) (Vevő)
Semleges
2007.02.01. 22:57:34
17948818
Majd legközelebb.
Másik fél: Reméljük...:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbizhato , pontos firkabirka!Vegyétek az áruit nem bánjátok meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5000Ft-ért vittem el az árut villám áron, utána 9000-ért akarta adni, megegyeztünk 8000-be, majd ismét 9000-ért kínálta, így inkább nem vettem meg.
Másik fél: A vevőnek teljesen igaza van mindenben!Ő végig korrektül,kedvesen,szimpatikusan állt az üzlethez és az én hibámból nem jött létre amiért így utólagosan is szeretnék elnézést kérni!!!Csak azért írhatott volna egy sms-t hogy így nem kéri,amugy semmiben nem kifogásolhatom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves és nagyon korrekt volt, örülök,hogy megismerhettem, sajnálom, hogy ilyenkor csak semleges minősítést engedélyez a vatera...
Másik fél: Én is csak hasonló jókat tudok elmondani kedves üzlettársamról!Mindenben végtelenül korrekt,segítőkész és szimpatikus volt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendkívül korrekt, maximálisan segítőkész, rugalmas és szimpatikus partner volt, köszönöm! Csak ajánlani tudom minden rendes vaterásnak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leütött áron nem kaptam meg az árút, csak jóval magasabb áron ajánlotta fel
Másik fél: ááááá...primitív állat...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden oké....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andika1967_v (134) (Vevő)
Pozitív
2006.12.21. 10:07:01
16151233
Nagyon nagyon szépen köszönöm,kitünő,korekt,nagyon szuper ember.Egy nap alatt küldte a lejátszót,nagyon ritka az ilyen gyors,és becsületes ember.Mindenkinek tiszta szívből ajánlom.Köszönöm.!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
