167950.boby29_a (-21) 30.19% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
28956.freesoora (1204) (Eladó)
Pozitív
2007.01.01. 16:35:49
16515401
Korrekt, megbízható Partner! Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28956.freesoora (1204) (Eladó)
Pozitív
2007.01.01. 16:35:49
16516047
Korrekt, megbízható Partner! Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28956.freesoora (1204) (Eladó)
Pozitív
2007.01.01. 16:35:49
16515402
Korrekt, megbízható Partner! Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28956.freesoora (1204) (Eladó)
Pozitív
2007.01.01. 16:35:48
16353698
Korrekt, megbízható Partner! Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
120102.fecoka722 (82) (Eladó)
Negatív
2006.12.31. 15:54:04
16215010
probáltam keresni minden formában de ö arra sem méltatott hogy kapcsolatba lépjen velem. az ilyen gerinctelen férgek nem ide valok és már régen ki kellett volna zárni az értékelései és a viselkedése alapján. számithat rá hogy segiteni fogok a kizárásában mert meg teszem az első lépést. TAKARODJ INNEN. fogadjatok meg 1 tanácsot soha ne lépjetek vele kapcsolatba.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megadott cím nem létezett, személyes átvétel nem volt így lehetséges. A többszöri telefonálás ellenére sem volt hajlandó a megnyert terméket átadni! Megbízhatatlan
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Leveleimre nem válaszol! Amit én küldtem azt át vette 2db hdd, de telót amit neki kellett volna küldenie Nokia 6230i-t nem küldte! Az én részemről minden megtörtént!Ha nem kapom meg záros határidőn belül a telót, vagy a hddimet akkor feljelentem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
206410.sja (1522) (Eladó)
Negatív
2006.12.29. 18:17:21
16425375
Szerintem az előttem szólok mindent elmondtak! Semmi válasz a levelekre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.206410.sja (1522) (Eladó)
Negatív
2006.12.29. 18:16:59
16098347
Szerintem az előttem szólok mindent elmondtak! Semmi válasz a levelekre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon korrekt üzletember volt addig amíg nem fizettem. dec 21-én vettem tőlle egy JVC házimozit, licitáltam és megnyertem. Azóta se telefon se email és ugrott cirka 23ezrem. Gratulálok neki az első kör az övé volt. Január végén Pápán dolgozok 3 hétig, mivel ő sárvári ezért vendége leszek egy pár napig. Remélem elköltözik addig! Ajánlom mindenkinek aki eddig bízott a vaterásokban!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.71495.bogancs (208) (Eladó)
Negatív
2006.12.27. 23:05:00
16572073
Dec22-Dec28-ig nem Reagált sem Telefonhivásra(Kb 35 Hivás) sem e-mailre megbizhatatlan nem komoly linkoci alak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hitvány Galád és Sunyi alak!!!!! Egy Sony Ericsson telót vettem volna töle (k510i) de helyette egy szar T100-ast kaptam és mindezt 17Eftért!! SÖÖÖT be sem kapcsol a T100as...még töltö sincs hozzá...szóval ez hab a tortán! JAH! MINDENKINEK AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evuschmuck (2128) (Eladó)
Pozitív
2006.12.27. 11:44:39
16593726
Minden a megbeszélés szerint zajlott! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
97926.mdream (33) (Eladó)
Semleges
2006.12.27. 09:52:36
16723090
Nem küldte a zsét!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek sem ajánlom!!!!!! E-mail-ra nem válaszolt! Nem a Vaterára való! De ezt bizonyítja a rakás negatív visszajelzés is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tuti vevő a tollamra:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké,azóta is azzal kocsikázok:))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Átutaltam a pénzt a számlájára, és azóta nem érem az eladót. Telefont nem vesz fel, nem postáz! NAGYON MÉRGES VAGYOK!!! nem lefutott ügy bobyka!! :@@@
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.egynekedegynekem (199) (Eladó)
Negatív
2006.12.25. 15:23:06
16279569
Vevő sem e-mailben, sem telefonon történt megkeresésemre sem jelentkezett.
Ráadásul másra rálicitált, így az üzeletemet is elrontotta. Nagyon mérges vagyok!
Másik fél: Szeva! Kárácsonykor nem fogok az üzleti ügyekkel foglalkozni! Emailt egyet sem irtál! Hivni sem hivtál! Ha meg magánszámmal hiv vki ált kinyomom! Remélem kitiltanak csá! szoszi!
168657.Wili001 (5) (Eladó)
Semleges
2006.12.24. 23:35:50
16285727
csak teves licit
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rálicitált a termékre,de nem jelentkezett!!!Senkinek sem ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A távolság ellenére jól tudtunk együtt dolgozni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
129959.rencsuszka (5) (Vevő)
Pozitív
2006.12.23. 10:19:00
16362563
ok minden renben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
67913.Angyali12_v (48) (Vevő)
Pozitív
2006.12.22. 12:53:55
16741471
Minden rendben volt csak sajnálom, hogy nem adott mellé töltőt és SIM kártyát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
67913.Angyali12_v (48) (Vevő)
Pozitív
2006.12.22. 12:53:39
16731072
Minden rendben volt csak sajnálom, hogy nem adott mellé töltőt és SIM kártyát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett a termékért.
Másik fél: Az elado nem birta megvárni mig egyetztetünk!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
88137.cocakonya (14) (Eladó)
Pozitív
2006.12.21. 17:03:46
16784409
Kedves, korrekt gyors partner!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csak hitegetett. Hogy nincs ideje és majd rendezi az adásvételt. De ebből semmi nem valósult meg. Legutóbb amikor hívtam kinyomta a telefonját, küldtem sms-t arra sem válaszolt. Elrontott egy jó üzletet, előtte már ketten licitáltak a termékemre. Megbízhatatlan fura alak. Senkinek sem ajánlom!!!
Másik fél: Nem birt várni....
222473.robesz7_v (92) (Eladó)
Pozitív
2006.12.20. 17:10:28
16440796
Mindenkinek ajánlom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Pozitív
2006.12.19. 21:23:06
16410535
az átvétel gyors volt és zökkenőmentes. mindekinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már csak egyeztetni kell!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.