bartasony (30) 84.09% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyors és megbízható Vaterás. Remélem hogy lesz mész közös üzletünk.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyors és megbízható Vaterás. Remélem hogy lesz mész közös üzletünk.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.fattila007 (1065) (Eladó)
Pozitív
2023.11.13. 07:47:27
3326654042
Minden a megbeszéltek szerint ment, köszönöm !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szpkatalin (5661) (Eladó)
Negatív
2023.11.05. 13:45:08
3309287843
A vevő csak értékelt, de nem keresett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő csak értékelt, de nem keresett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a lehető legnagyobb rendben zajlott. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyors megbízható és pontos. Remélem lesz még közöz üzletünk. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
filmforras (1006) (Eladó)
Negatív
2023.07.16. 20:35:54
3293304638
A megrendelő az általa megrendelt termék kifizetését, vevői kötelezettségét 2 hét alatt, az általa megadott 10-ei időpontban se teljesítette idáig, holott 2023.07.03-án megrendelte a terméket tőlem! Addig "parkolt" feleslegesen a termék arra várva, hogy kifizesse, ezzel pénzt és időt kihúzva a zsebemből, ezért NEM TUDOM AJÁNLANI SENKINEK, MEGBÍZHATATLAN, SZAVAHIHETETLEN PARTNER, AKI KÁRT OKOZ AZ ELADÓKNAK!!
Másik fél: JA. JA. JA. SPRICCEN GUT JAAAA!!!
juhaszistvan (534) (Eladó)
Pozitív
2023.07.16. 14:45:52
3288468374
Korrekt, gyors partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gergoker (1171) (Eladó)
Negatív
2023.06.03. 18:47:35
3276851810
Az eddigi értékelések alapján látom, hogy valóban komolytalan vaterasrol van szó. Nem "tud" postaköltséget fizetni, mert nincs kerete rá, de személyesen se tud átvenni csak megadott helyen... akkor minek vásárolsz??
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel megtörtént. Hogy a kapcsolatfelvételt vajon milyen okból pontozta le, miután az általa megjelölt helyszínre vittem a CD-t, az általa megjelölt időpontra, de még így is problémát jelentett a részére, számomra rejtély. Türelmet igénylő vásárló...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
juhaszistvan (534) (Eladó)
Pozitív
2023.05.21. 14:55:03
3271125467
Korrekt, gyors partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
colacitrom_t (215) (Eladó)
Semleges
2023.02.25. 19:51:00
3240368549
Az adás-vétel nem jött létre, a vásárló nem kérte a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Betegség miatt a vevő nem kérte a terméketbrazil222 (3187) (Eladó)
Pozitív
2023.02.16. 15:44:34
3244550768
korrekt+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Köszönöm a vásárlást. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.OptimusConvoy (631) (Eladó)
Semleges
2022.12.11. 12:36:51
3220328360
A vevő rossz terméket ütött le, így adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő rossz terméket ütött le és elnézést kért.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Forter007 (876) (Eladó)
Semleges
2022.11.08. 22:23:06
3211844255
Sajnos az adás-vétel nem jött össze,de a partner korrekt volt és időben szólt,hogy nem tudja átvenni a terméket,azért adom a semlegest,hogy a vatera által levonandó összeg jóváírásra kerüljön.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cdcollector_2010 (450) (Eladó)
Semleges
2022.11.02. 10:23:41
3210405497
Mivel a vevő a leütés után gyorsan jelezte,hogy lemondja a rendelést,így veszteség nem ért,a terméket újra meghirdetem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a leütés után 3 órával jelezte,hogy mégsem szeretné a terméket megvásárolni!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Forter007 (876) (Eladó)
Pozitív
2022.09.07. 05:55:37
3193601735
Megbízható Partner! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, villámgyors, kedves partner és lelkes gyűjtő, köszönöm szépen és ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
halalamajra (2617) (Eladó)
Pozitív
2022.07.26. 18:32:17
3172097336
Nagyon gyors, pontos, jól kommunikáló, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható partner. Természetesen pozitív, ajánlom és köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom. Gyors megbízható és pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
schiszler456 (1036) (Eladó)
Pozitív
2022.04.24. 12:55:11
3159232283
Köszönöm a vásárlást. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
colacitrom_v (462) (Eladó)
Pozitív
2022.02.28. 08:30:43
3128622923
Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Kedves, megbízható Vaterás. Ajánlom! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Asterix3D (134) (Eladó)
Pozitív
2022.01.22. 19:57:14
3121914362
Kedves,megbízható,korrekt Vaterás partner.5* Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gezafilmek (422) (Eladó)
Pozitív
2021.11.25. 12:01:18
3110401574
Remek vaterás partner! Gyorsan és pontosan a megbeszéltek szerint! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alfaromeosud (145) (Eladó)
Pozitív
2021.11.04. 10:30:59
3096722840
Minden a megbeszéltek szerint zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LUKESTEELE (340) (Eladó)
Negatív
2021.10.16. 15:35:18
3085812776
Hiába küldtem több emailt a "kedves" vásárlónak,még válaszra sem méltatott. 2 hét elteltével közölte,hogy ő elkapta a vírust és még az sem biztos,hogy megmarad...Hát lehet,hogy náluk vidéken ezt bárki megeszi,de ez amit ő előadott kész vicc..Azért vaterázni továbbra is van energiája "vírusosan".MEGBÍZHATATLAN,SIMLIS,KERÜLJÉK EL MESSZIRE EZT A VÁSÁRLÓT,NEM IDE VALÓ AZ ILYEN EMBER!!!!
Másik fél: Ez a fajta reakció az eladót minősíti szerintem...!!! Az ilyen nem ember, lelketlen, gonosz, együttérzés, empátia irányából NULLA! MINŐSÍTENI SEM TUDOM! Szánakozva tapasztalom, hogy egyre több az ilyen LÉNY ebben a világban! :(
Rendben történtek a dolgok,kommunikálás jó megbizható vásárló.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sziklai50 (1222) (Eladó)
Semleges
2021.09.13. 19:01:56
3073910411
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ANGELAGOSSOW_a (673) (Eladó)
Pozitív
2021.09.09. 11:00:54
3071001746
Minden rendben volt a tranzakció során!!! ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ANGELAGOSSOW_a (673) (Eladó)
Pozitív
2021.08.27. 10:28:49
3069518186
Megbízható vaterás üzleti partner!!! Csak ajánlani tudom!!! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szocske2 (11300) (Eladó)
Negatív
2021.06.17. 15:25:26
3023190590
Semlegest adtam volna,ha nincs a körítés,de az NEGATÍVOT érdemel.A hölgy által küldött smsket idézem.12.34 a címét küldi és film állapota felől érdeklődik.12.48 INKÁBB KIHAGYNÁM AZ ÖNNEL VALÓ ÜZLETELÉST!VISZONT HA NEGATÍVOT AD ÉN IS ÍROK ÖNRŐL SZÉPEKET ÚGYHOGY ENGEDÜK EL EZT A DOLGOT!Ezután hívtam telefonon,érdeklődjek,hogy zárjuk le az ügyet.Nem vette fel.Írt,hogy"Ki az és mit akar?"Nem vásárolok Öntől!Ha nem ad negatívat én sem!Ne értékeljen,mert ha szívózik velem akkorén is magával
NO COMMENT
Másik fél: Akkor beváltva az ígéretemet, röviden:
Egyszer vásároltam ettől a Tagtól egy drága filmet, ami eredetiként volt meghírdetve! Amit kaptam, másolt lemez, másolt borítóval, magyar vonatkozás nélkül! Egy igazi simlis fazon! Mikor rájöttem kitől rendeltem újra elálltam az ügylettől amire ő bepöccent! Nem ajánlom senkinek, mert egy,, KALÓZ! ''
A KALÓZKODÁST MEG A TÖRVÉNY BÜNTETI! FOKOZOTT FIGYELMET IGÉNYEL A TŐLE VALÓ VÁSÁRLÁS!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt.Megbízható,pontos,partner.Maximálisan ajánlom.köszönöm a vásárlást.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
herdycsabi (3118) (Eladó)
Pozitív
2021.06.01. 17:26:27
3041229854
Pontos,precíz,korrekt partner,csak ajánlani tudom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
herdycsabi (3118) (Eladó)
Pozitív
2021.04.28. 14:31:15
3033627473
Korrekt,gyors,megbízható vásárló,csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
abdulrahman (30) (Vevő)
Pozitív
2021.04.13. 14:28:33
3027451172
Minden rendben ment, kiváló Vaterás partner, maximálisan ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
colacitrom_t (215) (Eladó)
Pozitív
2021.04.08. 19:00:39
3023599904
Nagyon kedves szimpatikus partner, köszönöm a vásárlást, meleg szívvel ajánlom:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szpkatalin (5661) (Eladó)
Pozitív
2021.04.03. 11:27:26
3018639290
Minden rendben ment,megbízható, korrekt vásárló, mindenkinak bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves és szimpatikus Vevő,gyors kommunikáció.Csak ajánlani tudom!Köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, csak pozitív++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, barátságos, kommunikatív eladó. Gyorsan reagált az üzenetekre és a csomag is gyorsan megérkezett. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csurosbarbara (380) (Eladó)
Pozitív
2021.03.05. 14:39:15
3010529495
Kiváló partner , ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, barátságos, kommunikatív eladó. Gyorsan reagált az üzenetekre és a csomag is gyorsan megérkezett. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabinator (659) (Vevő)
Negatív
2021.03.03. 20:27:03
3015800393
Én 11 éve vaterázok de negatív értékelést soha nem adtam Senkinek,de ha az Eladó azt írja sms-ben ,hogy bocsi mégsem adom oda a leütött terméket,mert meggondoltam magam,ez a hozzáállás elfogadhatatlan számomra.Majd tompítani szeretné a tények súlyát más termékekre megpróbál rábeszélni(megkérdőjelezem a hírdetett termék meglétét),valamint felajánl egy barátságos közös pozitív értékelést.
Csatlakozom a pár értékeléssel ezelötti SOE943 -hoz a z Eladó megy a személyes tiltó listára.
Másik fél: Szintén több éve Vaterázom,de ilyen rosszindulatú,inkorrekt vásárlóval még nem találkoztam!Annyi történt,hogy meggondoltam magam az eladást illetően, mert ragaszkodtam EHHEZ a darabhoz!Viszont volt bennem annyi becsület,még az UTALÁS ELŐTT mindezt közöltem a vásárlóval így SEMMIFÉLE ANYAGI KÁR NEM ÉRTE! Ezt követően elnézést kértem és felajánlottam egy POZITÍV ÉRTÉKELÉSSEL záródó adásvétel lehetőségét, kárpótlásul egy másik terméket felajánlva! A POZITÍV ÉRTÉKELÉST ELFOGADTA! Megegyeztünk, POZITÍVAT adtam, erre ő NEGATÍVVAL értékelt,lerontva ezzel az 100%-os átlagomat!Sajnos már nem tudom módosítani az értékelésemet amit szívből sajnálok! Empátia hiánya miatt NEGATÍV! Senkinek nem ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden szuper! Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
