onlineautoo (1261) 98.39%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1226 | 1712 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 74 | 94 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 21 | 25 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1321 | 1831 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1043 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt készleten, bár más tételek is hiányoztak. Ennek ellenére sikerült a tranzakció más termékekkel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Teljesen elégedett vagyok a termékkel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.timizsozso (547) (Vevő)
Pozitív
2023.03.11. 18:28:09
3251787335
Megbízható, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos több mint 2 hónap után sincs kapcsolat.Részemről semleges.Vettem máshonnan.Üdv.István
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors,korrekt , ajánlom mindenkinek,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a gyorsaságot. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hibátlan eladó, segítőkész eladó! Ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hibátlan eladó, segítőkész eladó! Ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors korrekt megbízható partner. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.salaalbea11 (369) (Vevő)
Pozitív
2023.02.18. 07:49:54
3219637643
Minden rendben, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit bizonytalan voltam, hátha nem lesz pontos néhol az üléshuzat, de teljesen jól illeszkedik. A kommunikáció rendben volt, a tájékoztató levél szerint történt minden. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.IchikoStyle (503) (Vevő)
Semleges
2023.02.04. 23:01:25
3240258326
A termék szép, elégedett vagyok vele, ez alapján mindenképpen ajánlom. Több, mint 1 hetet vártam rá, és érdeklődnöm kellett utána, de ettől még megadtam volna a pozitív értékelést. A semlegest mégis amiatt a végtelen bosszúság miatt adom, hogy nem az általam kért automatába kaptam a csomagot, így összesen 16 km-t kellett buszoznom a szakadó hóesésben érte, amivel majdnem fél napom el is ment. De mint írtam, a termék szempontjából teljesen elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék szuper, a postázás kicsit lassú
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék szuper, a postázás kicsit lassú
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen. Nysa522M
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment.korrekt,megbízható. jó minőség,szépen illeszkedik a termék a csomagtartóba. mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló üzletfél! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó. Ajánlom Mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elsőre hibás termék jött, de bérmentve kicserélték egy hasonlóra. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bizalommal ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner ajánlom mindenkinek. A termék kiváló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék a megjelent írdetéssel ellentétben nem állt rendelkezésre, ezért húzódott sokáig az ügy. Egyéb gond nem volt, így a pozitív minősítés indokolt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabortorok (243) (Vevő)
Pozitív
2022.12.28. 23:59:43
3230653256
január elején várom a terméket, pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kapcsolatba léptem az eladóval kb nyolc nap után.Ígéretet kaptam hogy pár napon belül megkapom a terméket.A mai napig nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.