Wurlitzer926 (100) 87.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szinte ingyen adtam volna a terméket, de a vevő nem is jelentkezett érte, 2 hetet vártam, tovább nem tudtok.Sajnálom.
Másik fél: sajnálom
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szinte ingyen adtam volna a terméket, de a vevő nem is jelentkezett érte, 2 hetet vártam, tovább nem tudtok.Sajnálom.
Másik fél: sajnálom....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ingyen adtam volna a terméket, de a vevő nem is jelentkezett érte, 2 hetet vártam, tovább nem tudtok.Sajnálom.
Másik fél: sajnálom......
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csemetebolt (1955) (Eladó)
Semleges
2012.05.29. 13:28:05
1574748740
Magától nem jelentkezett az áruért, a megbeszélt időszakban pedig nem jelent meg a termék átvételéért, nem is jelezte, hogy nem lenne jó az időpont. Én több napig vittem magammal a lemezeket, hátha jelentkezik. Ennek ellenére pozitívan értékelt, én viszont nem szeretnék feleslegesen jutalékot fizetni, még ha 10-20 forintról van is szó. Ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csemetebolt (1955) (Eladó)
Semleges
2012.05.29. 13:27:41
1574737484
ld. korábbi értékelés
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csemetebolt (1955) (Eladó)
Semleges
2012.05.29. 13:27:12
1574734100
Magától nem jelentkezett az áruért, a megbeszélt időszakban pedig nem jelent meg a termék átvételéért, nem is jelezte, hogy nem lenne jó az időpont. Én több napig vittem magammal a lemezeket, hátha jelentkezik. Ennek ellenére pozitívan értékelt, én viszont nem szeretnék feleslegesen jutalékot fizetni, még ha 10-20 forintról van is szó. Ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csemetebolt (1955) (Eladó)
Semleges
2012.05.29. 13:26:36
1574732381
Magától nem jelentkezett az áruért, a megbeszélt időszakban pedig nem jelent meg a termék átvételéért, nem is jelezte, hogy nem lenne jó az időpont. Én több napig vittem magammal a lemezeket, hátha jelentkezik. Ennek ellenére pozitívan értékelt, én viszont nem szeretnék feleslegesen jutalékot fizetni, még ha 10-20 forintról van is szó. Ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csemetebolt (1955) (Eladó)
Semleges
2012.05.29. 13:26:10
1574730311
Magától nem jelentkezett az áruért, a megbeszélt időszakban pedig nem jelent meg a termék átvételéért, nem is jelezte, hogy nem lenne jó az időpont. Én több napig vittem magammal a lemezeket, hátha jelentkezik. Ennek ellenére pozitívan értékelt, én viszont nem szeretnék feleslegesen jutalékot fizetni, még ha 10-20 forintról van is szó. Ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csemetebolt (1955) (Eladó)
Semleges
2012.05.29. 13:25:25
1574746955
Magától nem jelentkezett az áruért, a megbeszélt időszakban pedig nem jelent meg a termék átvételéért, nem is jelezte, hogy nem lenne jó az időpont. Én több napig vittem magammal a lemezeket, hátha jelentkezik. Ennek ellenére pozitívan értékelt, én viszont nem szeretnék feleslegesen jutalékot fizetni, még ha 10-20 forintról van is szó. Ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csemetebolt (1955) (Eladó)
Semleges
2012.05.29. 13:24:57
1574744447
Magától nem jelentkezett az áruért, a megbeszélt időszakban pedig nem jelent meg a termék átvételéért, nem is jelezte, hogy nem lenne jó az időpont. Én több napig vittem magammal a lemezeket, hátha jelentkezik. Ennek ellenére pozitívan értékelt, én viszont nem szeretnék feleslegesen jutalékot fizetni, még ha 10-20 forintról van is szó. Ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a mai napig nem vette át az árut, bár a pénzt átutalta, úgyhogy korrekt. Csak nem értem a dolgot. Felajánlottam, hogy elküldöm postán, ha átutalja a postai díjat. Ő a személyes átvételt választotta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a pénzt átküldte, de a mai napig nem vette át az árut.Minden rendben zajlott, megbízható vaterás partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hildebrand987 (1816) (Eladó)
Pozitív
2012.04.03. 11:34:49
1534445966
Minden rendben ment korrekt, megbízható partner mindenkinek szívből ajánlom.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hildebrand987 (1816) (Eladó)
Pozitív
2012.04.03. 11:34:49
1534857995
Minden rendben ment korrekt, megbízható partner mindenkinek szívből ajánlom.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hildebrand987 (1816) (Eladó)
Pozitív
2012.04.03. 11:34:49
1534456919
Minden rendben ment korrekt, megbízható partner mindenkinek szívből ajánlom.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors és megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors és megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors és megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors és megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, gyors és megbízható! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyogyt70 (2592) (Eladó)
Pozitív
2012.03.20. 19:51:24
1542522440
Gyors, pontos vaterás. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZoltanCsillag (298) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 19:11:45
1536268682
Köszönöm mindenkinek ajálom korrekt partner,jo vaterás Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZoltanCsillag (298) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 19:11:45
1537560467
Köszönöm mindenkinek ajálom korrekt partner,jo vaterás Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZoltanCsillag (298) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 19:11:45
1537558655
Köszönöm mindenkinek ajálom korrekt partner,jo vaterás Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZoltanCsillag (298) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 19:11:45
1537556507
Köszönöm mindenkinek ajálom korrekt partner,jo vaterás Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ZoltanCsillag (298) (Eladó)
Pozitív
2012.03.07. 19:11:45
1537553102
Köszönöm mindenkinek ajálom korrekt partner,jo vaterás Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csillagyor (831) (Eladó)
Negatív
2012.03.07. 11:18:40
1529495948
Igaz, csak 1 Ft-os termékről van szó, de a tisztesség őszinteséget kíván: licitál, aztán nem jelentkezik a termékért. Aztán mégis úgy értékel, mintha minden rendben zajlott volna. Mire jó ez????
Másik fél: EGY FORINTÉRT NEGATÍVOT adni szóval csak az jut az eszembe hogy VERJED A FASZÖGET AZ ANYÁD PIROS PAPUCSÁBA !!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kira0123456789 (2132) (Eladó)
Negatív
2012.03.02. 10:24:14
1526070683
Postaköltség nélkül nem postázok!!! A vevő nem fizetett postaköltséget!!! Egy másik felhasználó
által licitált aukció kifizetésére hivatkozik(amit már réges-régen lezártunk nem fizetés miatt)hogy
azzal együtt postázzak. Ezek után pedig saját költségen utaljam vissza az összeget!! NEGATÍV!!!
Másik fél: Visszafogsz utalni 3000 forintot mert RENDŐRSÉGI ÜGY LESZ !!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kira0123456789 (2132) (Eladó)
Negatív
2012.03.02. 10:23:43
1527081785
Postaköltség nélkül nem postázok!!! A vevő nem fizetett postaköltséget!!! Egy másik felhasználó
által licitált aukció kifizetésére hivatkozik(amit már réges-régen lezártunk nem fizetés miatt)hogy
azzal együtt postázzak. Ezek után pedig saját költségen utaljam vissza az összeget!! NEGATÍV!!!
Másik fél: TOLVAJ !Mindenki a saját költségén szokott kenyeret venni meg utalni is !!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kira0123456789 (2132) (Eladó)
Negatív
2012.03.02. 10:20:36
1525995239
Postaköltség nélkül nem postázok!!!
A vevő nem fizetett postaköltséget!!!
Egy másik felhasználó által licitált aukció kifizetésére hivatkozik(amit már réges-régen lezártunk nem fizetés miatt)hogy azzal együtt postázzak.
Ezek után pedig saját költségen utaljam vissza az összeget!!
NEGATÍV!!!
Másik fél: HAZUDSZ ! Fizetés volt és visszautalod a pénzem! határidő:Március 12 ! Utána a rendőrségen tisztázhatod magad ha tudod !Bankfióka egyébbként ingyenesen befizethető a pénz....még ezt sem tudod.E-mail használattal is bajod lehet mert nem válaszolsz .Bár inkább ezt az alkalmi süketségednek tudható be.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pdmagnetics (237) (Eladó)
Pozitív
2012.02.25. 19:22:56
1529956982
Adásvétel létrejött, rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
