kistigriske_2010 (189) 96.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 196 | 218 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 215 | 237 adásvétel |
| Az eladóként kapott 62 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, gyors Vásárló! Csak ajánlani tudom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes partner, maximálisan ajánlom!! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsuszi74 (2097) (Eladó)
Pozitív
2011.03.28. 20:11:40
1449662673
Kiváló partner, csak ajánlani tudom mindenkinek+++++ Köszönöm a vásárlást, a csomag postázva
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
masztka21 (123) (Eladó)
Pozitív
2011.03.28. 15:37:18
1447482998
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
v2sanya_t (1139) (Eladó)
Pozitív
2011.03.28. 12:21:22
1447500008
Minden rendben volt. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
janos640204 (30) (Vevő)
Negatív
2011.03.27. 14:36:15
1440757275
Én írtam kétszer mire ö válaszolt nem kommentálom hogy mit !!!!
Másik fél: hát akkor bmásolnám amit nekem irt! ha én nem kérdezek rá mikor utal választ sem kapok!!ezt irtam én:jo estét! kedves jános! sikerűlt elküldenie a pénzt? még nem kaptam meg!mire ő!:vözlet!
Ne haragudjon a zavarásért,de volt egy problémám,nem tudtam fel adni a pénzt,és még a gép is elromlott,írni sem tudtam!
Nem akarok mentegetőzni !Tudna -e várni még két hetet ,nagyon szeretném a telefont ,ilyen még nem történt velem
hogy szégyenbe maradjak!
Kérem válaszoljon!
Mégegyszer ne haragudjon!azóta sem kaptam meg a pénzt az email cime sem jo már! na szóval undoritó módon járt el velem szemben hogy negativot adott a jóhiszeműségemért 12 hetet vártam a semmiért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon aranyos, kedves vásárló. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható és kedves partner bátran ajánlom mindenkinek sok sok ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hát igen, maximálisan korrekt és megbízható, partner. Megjegyzés : Fantasztikus értékelést írtál nekem amit nem biztos , hogy szavakkal viszonozni tudok ,de ezért megpróbálom : A világ legaranyosabb és legkedvesebb vásárlója !!! Szerencsésnek érzem magam , hogy összefutottunk , és tőlem vásároltál. KÖSZÖNÖM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SolarTrade (786) (Eladó)
Pozitív
2011.03.20. 21:35:22
1443633646
Minden rendben volt.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Korrekt, gyors, pontos nagyon ajánlott partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszaküldtem a hajat mivel nem felet meg a leírásnak. Sem a hossza sem a tresszek szélessége a minőségről ne is beszéljünk! Egy darabig leveleztünk hogy vissza kapom a pénzem majd beteg lett majd az édesanyját is belekeverte! A hajat januárban visszaküldtem a pénzemet a mai napig nem láttam viszont! Elhiszem hogy vannak az embernek problémái de ami sok az sok! Nem is válaszol a levelemre nem veszi fel a telefont!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem tudom mi nem látszott a képen ami miatt postán kellett elküldeni a hajat
Másik fél: sajnos a kép nem adja vissza a haj valódi szinét !aki már sokszor csalódott a képen látott hajszinekben az tudhatja!inkább megnézem életben és ha olyan a szine mint a sajátom akkor megvásárolom!jogtalannak tartom a semleges értékelést! ha veszek hajat akkor ne keljen festegetnem
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztinahuczi (38) (Eladó)
Pozitív
2011.02.28. 05:19:52
1442994585
Precíz, nagyon kedves, korrekt vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom a vele való kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon aranyos, kedves partner. Nagyon örülök, hogy találkoztunk. 100%-ig megbízható vevő. Sokkal több ilyen vásárló kellen a Vatera piacterére, mint Ő! Nem sokára találkozunk.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves figyelmes,pontos eladó. Mindenkinek ajánlom.Gyönyörü a terméke.Köszönöm Andikám. Puszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó kommunikatív, korrekt vásárló! Ajánlom mindenkinek!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13714295.ULTRASKISPEST (73) (Eladó)
Pozitív
2011.02.03. 22:14:02
1438390948
minden rendben ment:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
midadezso_t (39) (Vevő)
Pozitív
2011.02.02. 20:49:13
1367781247
Nagyon udvarias,együtt működő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sokszor vásároltam már igy de még sosem jártam úgy mint ezzel a termékkel és eladójával! Nagyon odszkodjon tőlle mindenki mert hazudos, rafinált és az elöttem való negativ értékelések is valószinüleg igazak tanulván a saját esetemből. 3 hét telt el mire megkaptam pedig én másnap utaltam és végig kamuzot és kaptam egy sz.r darabót cserébe, ennyit erről az eladóról. Szívem szerint.... Na hagyjuk! NEM ajánlom senkinek !!! Ja és kamu még a neve is és valóban egy szoliba kéri a pénzt !!!
Másik fél: te miről beszélsz? én gyönyörű mosott orosz hajat küldtem neked potom pénzért 4 sort!+1 vadonat uj bontatlan balzsamot! de megbántam törött kézel mentem el feladni és cserébe ez a hála és köszönet?a kamu te vagy!mindenki a szoliba küldte a pénzt és mindenki meg is kapta a terméket lásd értékelésem)a hajat az eredeti dobozába küldtem el !a posta ünnepek elött nagyon sok csomagot kap mondta a postás nem fogod azonnal megkapni és ezt irtam is neked! nézd meg mennyiért adnak 1 sor hajat mások!ha esetleg nem olyan hosszú lett volna 50cm mint amit irtam hát természetes hogy vissza veszem tőled!keress fel egy szakorvost !a saját pénzemből fizettem a haj feladását +a balzsam feladását is!hazug
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kaviar1_v (1168) (Vevő)
Pozitív
2011.01.28. 11:40:59
1436333590
Rendkívül megbízható, kedves, korrekt , kapcsolattartó eladó, mindenkinek tiszta szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható , korrekt vásárló csak ajánlani tudom!!!Köszönöm!! Sok++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan fizető,kapcsolattartó vevő,csak ajánlani tudom!Csupa +++++++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paskulynorbert (447) (Vevő)
Pozitív
2011.01.18. 17:35:26
1435484819
Minden rendben zajlott.Ajánlom mindenkinek.Nagyon jó kapcsolat tartó.Gyors,pontos vaterás.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben,gyorsan lezajlott!Kedves,korrekt vaterás!Bátran ajánlom mindenkinek!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon aranyos, gyors vásárló, minden a legnagyobb rendben történt,örülök, hogy tetszik a kardigán, használd egészséggel sokszor:))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm a telefont nagyon megbizhato korrekt üzletfél mindenkinek szivböl ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vásárló. Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom. Csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyorsan lebonyolódott az aukció. Szerintem nem verne át senkit olyan téren, hogy az árut nem küldi el, azért mert csekken kéri, és más néven...Kérjétek utánvéttel akkor, és úgy tiszta. JÓ kapcsolattartó, kedves. És köszönöm a Cd-tartót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt , vásárló, csak ajánlani tudom Sok++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon nem korekt
Másik fél: nagyon meglepődtem!! hiszen te nem akartad oda adni a telefont és még én kapom a semlegest! azért mert nem adtam oda a samsung 5320 amat amit kértél a telefonba mikor felhivtál !! a tiédért !!!szerintem nem igy egyeztünk meg és még én vok a nem korrekt?? légyszives nézz magadba egy kicsit ! most én irom nagyon nem korrekt és senkinek nem ajánlom ,sértve érzem magam ezek után!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14721483.bala112 (12) (Vevő)
Semleges
2010.12.26. 23:50:48
1336636474
Az adásvétel nem jött létre! Mert! A Cim amit kaptam nem eggyezett az eladojéval,ezenfelül számlaszám volt megadva ehez képest egy szolárium cimére kellett volna rozsaszin csekken feladni a pénzt! Ja és nem utolso sorban a név sem stimmelt! Nem tudom ki utalt volna a hejembe!!! Amugy ö is igen hivott! De tul sok volt a nem eggyezés! Igy inkább vettem ujjat drágábban!
Másik fél: ne zavarjon hogy a sogornőm engedte meg hogy feltegyem a termékeimet az ő portáljára! érdekes módon mindenki a szoliba küldi a pénzt nekem én meg mindenkinek elküldöm a terméket amit vett! egyébként te nagyokos mindeketten egy helyen dolgozunk ! a kistigris emailon az én nevem van nem tünt fel???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BerkiRoland (20) (Eladó)
Pozitív
2010.12.24. 18:27:16
1365525353
Gyors, megbízható vásárló!!! Ajánlani tudom mindenkinek!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jucuskababa (212) (Vevő)
Pozitív
2010.12.14. 11:44:52
1336636944
Minden rendben, remélem jól fog működni, azt nem mondták,hogy ezért az árért ennyire kopott a ház. Különben kedves és segítőkész eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kincsem41 (539) (Eladó)
Pozitív
2010.12.08. 15:16:54
1342707770
Maximálisan pozitv,szívből ajánlom,a legjobb vásárlóm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
