1702948.CradleOfRome (30) 67.05% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
bartagaborne (188) (Eladó)
Semleges
2011.01.21. 22:23:07
1367787102
nagyon sajnálom a családi tragédiát.sok erőt és kitartást kívánok a következőhöz.remélem azért még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem kértebartagaborne (188) (Eladó)
Semleges
2011.01.21. 22:21:54
1367786627
sajnálom a családi tragédiát.sok erőt és kitartást a következőhöz.remélem azért még találkozunk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem kértebartagaborne (188) (Eladó)
Semleges
2011.01.21. 22:20:02
1367785399
sajnálom a családi tragédiát.kitartást és sok erőt kívánok a következőhöz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem kérteapjalanya123 (149) (Eladó)
Negatív
2011.01.21. 18:58:59
190099811
Okot lásd előző értékelésemnél, látom, már inaktív is, nincs mit indokolnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.apjalanya123 (149) (Eladó)
Negatív
2011.01.21. 18:58:37
190093832
Okot lásd előző értékelésemnél, látom, már inaktív is, nincs mit indokolnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.apjalanya123 (149) (Eladó)
Negatív
2011.01.21. 18:53:54
189951131
Nem jelentkezett, az én e-mailjeim visszajöttek, nem tudtam vele kapcsolatba lépni. Látom, az utóbbi időben sok negatív értékelést kapott hasonló okokból. 3 aukciómra licitált, azt gondoltam komoly vevő, de tévedtem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri keresésre nem reagált, nem jelentkezett! Ez van!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hbrigitta80_t (214) (Eladó)
Negatív
2011.01.21. 10:58:56
1367217198
De most hogy olvastam az értékeléseit,negatívat adok. Ugyanis az ok amelyre hivatkozott nem tűnik valósnak. (állítása szerint elvesztette magzatát.) Kérdem én: hogy is lehet az hogy másoktól átvette a babatermékeket?! Egyszerűen annyit kellet volna mondania hogy meg gondolta magát. Akkor semleges lehetne az értékelés. De így egy óriási NEGATÍV!!! Megbízhatatlan,számomra hazug partner. Nem ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egészségügyi okokra hivatkozott . Én megértettem,és megegyeztünk a semleges értékelésben.3 hete 1 Ft-ért nyert aukciót,a kapcsolatot nem vette föl velem.Sajnálom,a terméket újra hirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett.3 hete 1 Ft-ért nyert aukciót,a kapcsolatot nem vette föl velem.Sajnálom,a terméket újra hirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A kapcsolatot nem vette föl velem.SajnálomBufferTly (1015) (Eladó)
Negatív
2011.01.20. 21:31:19
190466728
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezettTöbbszöri megkeresésre sem jelentkezik, kénytelen vagyok negatívot adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mire lejárt az aukció, és fizetni kellett volna a vevő meg gondolta magát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pokornyne (240) (Eladó)
Semleges
2011.01.20. 14:45:12
1433837351
Az adásvétel nem jött létre. Sajnálom:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pokornyne (240) (Eladó)
Semleges
2011.01.20. 14:41:32
1433798840
Az adásvétel nem jött létre. Sajnálom:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pokornyne (240) (Eladó)
Semleges
2011.01.20. 14:41:03
1433798728
Az adásvétel nem jött létre. Sajnálom:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.andika322 (176) (Eladó)
Negatív
2011.01.20. 11:15:50
1351869683
Sajnos, nem válaszolt egyik levelemre sem, lassan egy hónapja hogy megvette a termékeket és nem jelentkezik (a hivatalos 2 hét már rég letelt). Szerintem eleget vártam, újra hírdetem. Sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő önhibáján kívül, sajnos az adásvétel nem jött létre! Ezt én tiszteletben is tartom! És tényleg NAGYON-NAGYON sajnálom!:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő önhibáján kívül, sajnos az adásvétel nem jött létre!Sajnálom, hogy nem válaszoltál a leveleimre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A licitáló az utolsó órákban kérte a licit visszavonását, amit bár töröltem volna, de az idő szűkössége miatt nem sikerült. Azóta nem tudom felvenni vele a kapcsolatot.triniatti (1693) (Eladó)
Semleges
2011.01.20. 08:09:51
187829635
Sajnos nem fizet, nem jelentkezik, nem várok tovább...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kinleykata (975) (Eladó)
Pozitív
2011.01.20. 00:03:35
1350656191
Kedves,megbízható teszveszes!Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.madikar (1283) (Eladó)
Semleges
2011.01.18. 21:22:46
1435419859
A vevő kedves, jó kapcsolattartó. Önhibáján kívül történtek miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő egyéb problémájamadikar (1283) (Eladó)
Semleges
2011.01.18. 21:22:01
1435419870
A vevő kedves, jó kapcsolattartó. Önhibáján kívül történtek miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Vevő egyéb problémája.Minden rendben ment. Csak pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jeletkezett, illetve nem küldte a postai díjat már második hete. Tovább nem várok sajnálom az üzlet ilyen formán történő alakulását. talán ha valamit jeleztél volna hogy akadályozva vagy.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.személyes ügy közbejött a vevőnek... szívből sajnálom AJÁNLOM, MERT MEGBÍZHATÓ
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: személyes ügy közbejött a vevőnek... szívből sajnálomszemélyes ügy közbejött a vevőnek... szívből sajnálom AJÁNLOM ŐT MERT MEGBÍZHATÓ
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: személyes ügy közbejött a vevőnek... szívből sajnálomwallnerkata (203) (Eladó)
Negatív
2011.01.17. 09:03:39
189698270
Az első e-mailre nem jelentkezett. Most már kézbesítetlenül jön vissza az e-mail.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden ok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pawlikne (3559) (Eladó)
Negatív
2011.01.16. 17:42:34
1368556266
3 hete megnyerte több termékemet, ezután nem jelentkezett! Én kérdeztem, hogy licitál-e még, egy hete azt mondta, hogy már nem és akkor fizetne, de azóta is sehol semmi! Most már a leveleim is visszajönnek kézbesítetlenül, úgyhogy ez nálam is negatív!! Pedig 1 Ft-ért nyert szuper ruhákat! Sajnálom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pawlikne (3559) (Eladó)
Negatív
2011.01.16. 17:42:15
1433962236
3 hete megnyerte több termékemet, ezután nem jelentkezett! Én kérdeztem, hogy licitál-e még, egy hete azt mondta, hogy már nem és akkor fizetne, de azóta is sehol semmi! Most már a leveleim is visszajönnek kézbesítetlenül, úgyhogy ez nálam is negatív!! Pedig 1 Ft-ért nyert szuper ruhákat! Sajnálom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pawlikne (3559) (Eladó)
Negatív
2011.01.16. 17:41:57
1433961736
3 hete megnyerte több termékemet, ezután nem jelentkezett! Én kérdeztem, hogy licitál-e még, egy hete azt mondta, hogy már nem és akkor fizetne, de azóta is sehol semmi! Most már a leveleim is visszajönnek kézbesítetlenül, úgyhogy ez nálam is negatív!! Pedig 1 Ft-ért nyert szuper ruhákat! Sajnálom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden ok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cicabogar75 (170) (Eladó)
Negatív
2011.01.15. 18:01:01
189914325
Csak a 2. üzenetre jelentkezett, amit ünnepek után küldtem. 1 hónapja lesz 17.-én, hogy megnyerte a terméket. 6.-án írt, hogy 10.-én utal. Nem érkezett meg és a levelem is visszajött kézbesíthetetlenként. Látom más is járt így. 1 és 150 ft-os tételeken rizikózik???? Ha szól,hogy nem kell, elfogadom, de így!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kovicsabi (461) (Eladó)
Pozitív
2011.01.15. 15:42:45
1360751173
Kedves,kommunikatív partner.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő önhibáján kívüli okok miatt már nincs szüksége a termékre! Sajnálom! :((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Önhibáján kívüli okok miatt!2 hétig hitegetett, hogy jön az áruért, de végül egészségügyi okra hivatkozva lemondta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő mégsem kéri az árut, de azért váratott egy darabig..Amint látom az értékeléseiből, szeret ész nélkül licitálni. Ennyi negatív után már nem kellene itt lennie....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 2 hétig hitegetett, hogy jön az áruért, de végül egészségügyi okra hivatkozva lemondta.Minden rendben ment!Ajánlom!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nincs szüksége a termékre!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nincs szüksége a termékreZsuzska1005 (1096) (Eladó)
Pozitív
2011.01.14. 11:58:51
1367038943
Gyors, pontos megbízható!!Maximálisan pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsuzska1005 (1096) (Eladó)
Pozitív
2011.01.14. 11:58:51
1367039028
Gyors, pontos megbízható!!Maximálisan pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lilijudit (1273) (Eladó)
Pozitív
2011.01.13. 22:32:17
190267041
Korrekt, megbízható partner. Minden jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lilijudit (1273) (Eladó)
Pozitív
2011.01.13. 22:32:17
190270324
Korrekt, megbízható partner. Minden jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lilijudit (1273) (Eladó)
Pozitív
2011.01.13. 22:32:17
190070689
Korrekt, megbízható partner. Minden jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lilijudit (1273) (Eladó)
Pozitív
2011.01.13. 22:32:17
190072602
Korrekt, megbízható partner. Minden jót kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kandi723 (2144) (Eladó)
Semleges
2011.01.13. 20:35:07
186785839
Sajnos, pozitívat nem adhattam. Nagyon sajnálom. Mindenkinek ajánlom, nem tehetünk a meghiusulásról.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbeszéltük, az átvétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszélteknek megfelelően volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.