dinidani68 (1957) 99.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1954 | 2698 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1970 | 2714 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2173 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors, kedves eladó! Teljes mértékben meg vagyok elégedve az árúval! Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, korrekt, megbízható partner. Ajánlom mások figyelmébe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.twisters_333 (71) (Vevő)
Pozitív
2015.10.07. 22:01:50
2132610317
Nagyon klassz az overál, köszönjük szépen! Csupa pozitív! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mogyoro65 (1454) (Vevő)
Pozitív
2015.10.04. 20:15:57
2112725015
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szvatopluk (103) (Vevő)
Pozitív
2015.10.03. 11:13:34
2121704630
Feltétlenül ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, szép termék. Köszönöm. Szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hannoveri01 (251) (Vevő)
Pozitív
2015.09.24. 07:25:18
2121704531
Ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsika004 (72) (Vevő)
Pozitív
2015.09.21. 08:11:41
2112719720
Minden rendben zajlott +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos és megbízható eladó. Bátran ajánlom mindenkinek...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rosszalkovich (698) (Vevő)
Pozitív
2015.09.15. 12:38:47
2121346361
Minden rendben ment, batran ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szerdahelyilajos (151) (Vevő)
Pozitív
2015.09.14. 21:57:12
2119714757
Gyönyörű terméket kaptam, nagyon elégedett vagyok! Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül gyors eladó, szép kardigánok, ++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül gyors eladó, szép kardigánok, ++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható, pontos partner! Szívesen ajánlom mindenkinek! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható és gyors eladó!! Csak is +++++. Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pozitív, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel. Kicsit elhúzódott az üzletelés és addigra már másképpen alakultak az anyagiak. Nem tudtam utalni. Az eladó nagyon kedves és még egyszer elnézést kérek. ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt, megbízható eladó. Nagyon szép a kiskabát. ++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbe zajlott, kedves, segítőkész partner, a termék is a képeknek és leírásnak megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csúúúúúcs felsőt kaptunk, minden a legnagyobb rendben volt, szívesen ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, korrekt és megbízható partner, mindenkinek szívből ajánlom! Köszi a kardit! Csakis +++++++++++++++++++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,megbízható partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm szépen. Ajánlom++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szankovicspiros (241) (Vevő)
Pozitív
2015.07.30. 09:10:40
2092487345
Minden rendben zajlott! Nagyon szép termék! Csak +++++, remélem még találkozunk ;) !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lipcsikgabor (107) (Vevő)
Pozitív
2015.07.28. 10:00:21
2092481621
Makulátlan cipőt kaptam, gyorsan, korrekten. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kerekesmonika (121) (Vevő)
Pozitív
2015.07.27. 06:54:04
2092487762
Nagyon köszönjük minden rendben volt, csak pozitív! Ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Köszönjük! Csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó,szép termékkel,csak ajánlani tudom!Csupa++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom. Korrekt, kedves és gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható partner. Szívből ajànlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben gyorsan lezajlott ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Kedves, megbízható Eladó! A szandi nagyon csinos :) ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, villámgyors, megbízható eladó, csakis ajánlani tudom mindenkinek - köszönöm szépen :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, villámgyors, megbízható eladó, csakis ajánlani tudom mindenkinek - köszönöm szépen :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen!Minden rendben ment,gyors,korrekt,megbízható eladó.+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyorsan át tudtam venni az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SzaboneKAnita (760) (Vevő)
Pozitív
2015.06.02. 09:15:17
2075849144
Szimpatikus, megbízható, kommunikatív, gyors eladó! Tökéletes a szandi, köszönjük! Ajánlom szeretettel!!! ++++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív, ajánlom mindenkinek. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom a vásárlást nálad mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom a vásárlást nálad mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép terméket kaptam! Mindenkinek jó szívvel ajánlom. Gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, kommunikatív partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
