robett35 (406) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 406 | 564 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 416 | 575 adásvétel |
| Az eladóként kapott 343 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szuper! Köszi! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott! AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott! AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csakis pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csakis pozitív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.naspolya020 (184) (Vevő)
Pozitív
2015.06.02. 07:38:04
2059098743
Ajánlom!!!***********************
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.naspolya020 (184) (Vevő)
Pozitív
2015.06.02. 07:37:22
2059052690
Kiemelten Ajánlom!*******************
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.naspolya020 (184) (Vevő)
Pozitív
2015.06.02. 07:36:35
2059052006
Minden rendben zajlott************************
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,kapcsolattartó,megbízható eladó. Köszönöm szépen. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,kapcsolattartó,megbízható eladó. Köszönöm szépen. Ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rugalmas kedves eladó, minden rendben ment. Köszönöm! A termék a leírtaknak megfelelően szép állapotú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolút pozitív, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel gyorsan és korrekten zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vevő, ajánlom! Köszi a vásárlást! :) Máskor is szeretettel várlak! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves eladó! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Nagyon tetszik a lányomnak! Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru hibátlan; gyors, pontos, kedves, korrekt eladó, csak ajánlani tudom! Köszönöm! Sok+++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru hibátlan; gyors, pontos, kedves, korrekt eladó, csak ajánlani tudom! Köszönöm! Sok+++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm a szép ruhákat. Korrekt, rugalmas, segítőkész vaterás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm a szép ruhákat. Korrekt, rugalmas, segítőkész vaterás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm a szép ruhákat. Korrekt, rugalmas, segítőkész vaterás. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hamar megérkezett a cipő, minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, kedves Partner, másoknak is ajánlom :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, kedves Partner, másoknak is ajánlom :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Megbízható, kedves Partner, másoknak is ajánlom :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ramibaba11 (382) (Vevő)
Semleges
2015.05.13. 12:33:40
2051096003
Sajnos miattam nem jött létre az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel sikerült,minden rendben történt.Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, türelmes, megbízható eladó, szeretettel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész, gyors partner! Ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, segítőkész, gyors eladó! Ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, szívesen ajánlom az eladót mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a türelmet. Mindenkinek szívesen ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható partner! Bátran ajánlom másoknak is, külön köszönöm az ajándékot :)! További sikeres értékesítést :)!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható partner! Bátran ajánlom másoknak is, külön köszönöm az ajándékot :)! További sikeres értékesítést :)!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,elérhető,kpacsolattartó Eladó. Minden rendben zajlott, Köszi mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsu66 (3307) (Eladó)
Pozitív
2015.04.24. 21:38:25
2055673661
Gyors,pontos,kommunikatív vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsu66 (3307) (Eladó)
Pozitív
2015.04.24. 21:38:25
2055679799
Gyors,pontos,kommunikatív vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsu66 (3307) (Eladó)
Pozitív
2015.04.24. 21:38:25
2055680705
Gyors,pontos,kommunikatív vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsu66 (3307) (Eladó)
Pozitív
2015.04.24. 21:38:24
2055670049
Gyors,pontos,kommunikatív vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsu66 (3307) (Eladó)
Pozitív
2015.04.24. 21:36:59
2061720629
Gyors,pontos,kommunikatív vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsu66 (3307) (Eladó)
Pozitív
2015.04.24. 21:36:59
2061732050
Gyors,pontos,kommunikatív vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsu66 (3307) (Eladó)
Pozitív
2015.04.24. 21:35:50
2059039958
Gyors,pontos,kommunikatív vásárló,szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment köszönjük szépen :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves eladó, szép ruha, csak +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép ruhácskát kaptam, csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.